“BMW” biedrība Liepājā saņem naudu, taču pakalpojumu nesniedz

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

7 komentāri

Jūrmalnieks Igors aizvadītājos Ziemassvētkos vēlējās iepriecināt draugu, kurš ir “BMW” fans, tādēļ internetā noskatījis Latvijā veidotu kalendāru. Par pirkumu un piegādi Igors samaksājis 19 eiro. Ziemassvētki strauji tuvojošies, taču no kalendāra nebija ne miņas.

Pēc Ziemassvētkiem, sazinoties ar kalendāra pārdevējiem, biedrību ”Bumerstyle Latvija”, Igors saņēma apstiprinājumu, ka kalendāru varētu saņemt līdz gadumijai. Tomēr arī tas bijis tikai solījums.

Janvārī Igors atkārtoti vērsies biedrībā, taču nu jau ar lūgumu atmaksāt naudu. Līdz pat intervijas brīdim ar raidījumu “Bez Tabu” biedrība ignorējusi Igora lūgumu un naudu nav atmaksājusi.

Igors pie “Bez Tabu” nolēma vērsties pēc tam, kad internetā publicēja notikušā aprakstu un saņēma daudzu cilvēku vēstules, kuri arī norādīja, ka biedrībai ”Bumerstyle Latvija” pārskaitījuši naudu, taču dažādus cerētos pakalpojumus tā arī nav saņēmuši. Igoram arī vairs neizdodas sazvanīt cilvēku, ar kuru iepriekš komunicēja par kalendāra saņemšanu.

Igors
Vīlies “BMW” biedrībā

Kalendāra nav, nekādu atbilžu nav. Jau 4. janvārī rakstīju, lai atmaksā naudu. Teica, ka viņiem esot ofiss aizvērts, ar Covid slimojot. Vienas vienīgas atrunas. Saņēmu vēstules no citiem cilvēkiem, kuri teica, ka arī esot apkrāpti. It kā policijā pat vairāki iesniegumi uzrakstīti.

Pēc sūdzības publicēšanas Igors saņēmis vēstuli no kādas Anastasijas, kura norādījusi, ka biedrība var vērsties tiesā par kompensāciju piedzīšanu no Igora, jo viņa rīcība, publicējot informāciju par notikušo, nodarot kaitējumu biedrībai.

Anastasija uzdevusies par biedrības ”Bumerstyle Latvija” juristu pārstāvi. Sievietes profilā norādīts, ka viņa jurista izglītību ieguvusi Liepājas Universitātē, tāpat esot mācījusies arī Valsts policijas koledžā. Anastasija it kā ir kāda juristu uzņēmuma darbiniece, kā arī strādājot Valsts policijā. “Bez Tabu” sazinājās ar Liepājas Universitātes darbiniekiem, kuri paskaidroja, ka šajā mācību iestādē nemaz netiek īstenota jurisprudences programma. Turpretī Valsts policijā norādīja, ka šāda persona nav Valsts policijas darbiniece.

Biedrības mājaslapā norādīts tikai viens tālruņa numurs, tas netiek izmantots. ”Bumerstyle Latvija” reģistrēta piecu stāvu mājā Liepājā, Karostā. Dzīvokļa durvis tiek atvērtas, taču biedrības pārstāvja neesot mājās. Dzīvoklī sastaptais vīrietis norāda, ka žurnālistiem nedos biedrības pārstāvja kontakttālruni.

”BMW clubs Latvia” prezidente Kristīne Dzjuba norāda, ka viņas vadītā organizācija apvieno “BMW” biedrības visā Latvijā, savulaik iestāties jumta organizācijā bijusi interese arī biedrības ”Bumerstyle Latvija” pārstāvjiem.

Interese gan noplakusi pēc tam, kad Dzjuba izstāstījusi par noteikumiem. Pēc tam biedrības pārstāvji interesi vairs nav izrādījuši, un šobrīd biedrība nav tiesīga izmantot “BMW” simboliku.

Aptuveni stundu pēc tam, kad “Bez Tabu” ieradās kluba juridiskajā adresē, Igoram beidzot tika atmaksāta nauda.

7 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

"Lokdauna" laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

Covid-19 sertifikātu viltošanas rūpals: tur aizdomās Lielvārdes ģimenes ārsti, Ogres slimnīcas darbinieki sagādājuši klientus

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

Kategoriski atsaka kompensāciju autovadītājam, kura mašīnai uzkrita koks

Tikai katrs trešais Saeimas deputāta palīgs var uzrādīt Covid-19 sertifikātu

Blogeris Pipars aicina ziedot piecgadīgās Betijas rehabilitācijai, iegādājoties viņa maiznīcā picu!

"Varēja beigties letāli!" Uzbrauc uz ietves, ietriecas skolas vārtos: avārija Salaspilī aktualizē gājēju apdraudējumu