Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

102 komentāri
“Bija jāpieņem lēmums – riskēt ar “tiesībām” vai meitas veselību!” Policijas attieksme aizkustina zīdaiņa tēvu

Siltās vasaras dienas noteikti ir jāpavada pie dabas krūts! Ar līdzīgu domu kāda saldenieku ģimene kopā ar savu deviņus mēnešus veco meitiņu devās atpūsties uz Alsungas novadā esošu viesu namu ”Ezermaļi”.

Nepagāja ne mirklis, kad atpūta pārvērtās bailēs – ģimenes jaunākajai atvasei parādījās pēkšņas rokas sāpes. Sāpēja tik ļoti, ka roku nebija iespējams pakustināt. Ilgi nedomājot, ģimenes galva Roberts sēdās pie automašīnas stūres, lai meitu nogādātu Kuldīgas slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Protams, es pārsniedzu ātrumu,” atklāj Roberts, tomēr piebilst, ka citas iespējas nebija, jo meita mocījās sāpēs.

Ātruma pārsniegšanu konstatēja arī Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa darbinieki Zita un Raimonds. Likumsargi, ilgi nevilcinoties, Roberta vadīto automašīnu apturēja.

”Es policijai atvainojos par ātruma pārkāpšanu, tomēr pateicu, ka meitai sāp roka, un es steidzos uz slimnīcu!”

Policijas darbinieki vīrieti saprata un steigšus ”laida vaļā”, lai Roberts ātrāk varētu turpināt ceļu uz slimnīcu.

Tomēr liels bija pārsteigums, kad, uzsākot braukt, atpakaļgaitas spogulī Roberts pamanīja, ka policijas darbinieki apdzen viņa mašīnu!

”Zita un Raimonds ar bākugunīm un skaņas signālu pavadīja mūs līdz pat slimnīcas durvīm, lai mēs ātrāk nokļūtu pie ārsta!”

Nokļūstot slimnīcā, ārsts Ervīns Gudēvičs konstatēja, ka meitenei no pleca ir “izkritis” kauls. Tas arī bijis galvenais iemesls milzīgām sāpēm. Tomēr ārsts ļoti operatīvi kaulu ielicis atpakaļ, un meitenītes roka atkal kustējusies kā ierasts – bez sāpēm!

Deviņus mēnešus vecās meitiņas tēvs Roberts vēlas izteikt pateicību Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa darbiniekiem Zitai un Raimondam par pretimnākšanu un palīdzēšanu grūtā brīdī.

Kā arī lielu paldies ar Bez Tabu starpniecību Roberts vēlas izteikt ārstam, traumatologam Ervīnam Gudēvičam par operatīvu medicīniskās palīdzības sniegšanu viņa mazajai meitiņai!

Jāpiebilst, ka biežāk par uzslavām Valsts policijas darbiniekiem nākas dzirdēt asus pārmetumus likumsargu virzienā. Viens no spilgtiem piemēriem ir gadījums, kas Bez Tabu redzeslokā nonāca pirms vairākiem gadiem. Pretēji Roberta pozitīvajai pieredzei, kāds cits rīdzinieks saskārās ar likumsargu necilvēcību mirklī, kad pusotru gadu vecs bērns guva smagus ķermeņa apdegumus. Skaties video!

Foto

TOP komentāri

 • gerda
  +315 +307 -8

  gerda

  Šajā situācijā policisti rīkojās ļoti cilvēciski un profesionāli.Pirmkārt,ar attieksmi pret tēvu,kurš cenšas ātrāk nogādāt bērniņu slimnīcā un otrkārt,paši pavadot šo auto ar bākuugunīm līdz palīdzībai.Visu cieņu Jums Zita un Raimond!
 • Sanita Trapša
  +279 +273 -6

  Sanita Trapša

  Šie policisti ir sava amata cienīgi, tikai žēl, ka tiek minēti tikai vārdi bez uzvārda. Prieks un lepnums par šādiem POLICISTIEM! :)
 • Sintija Sviridjuka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl