25 komentāri

Bez Tabu vēlā un tumšā vakara stundā kļuva par aculieciniekiem ceļu satiksmes negadījumam Vienības gatvē, kur autovadītājs notrieca kādu gājēju.

Raidījuma rīcībā esošā informācija liecina, ka notriektā sieviete sākotnēji bijusi bezsamaņā. Neatliekamās palīdzības mediķi sievieti ar traumām nogādāja slimnīcā. Autovadītājs par notikušo bija šokā un atklāja, ka sievieti pamanījis tikai pēdējā brīdī.

Automašīnas vadītājs

Viņa bija aiz gājēju pārejas, visa tumša, nevarēja redzēt. Ausīs bija austiņas. Es viņu ieraudzīju tikai pusmetru pirms sadursmes.

Bez Tabu kopā ar ceļu policistiem devās uz tumšākajiem autoceļu posmiem. Mūsu mērķis bija pārliecināties, vai gājēji izmanto atstarotājus.

Foto: Bez Tabu

Foto: Bez Tabu

Sastaptie gājēji visbiežāk aizbildinājās ar atstarotāja aizmiršanu, neapjaušot, cik bīstamā situācijā atrodas.

Gatis Ivanovs, ceļu policists

Jo vecāks gājējs, jo lielākas traumas tiek iegūtas. Daudzi ģērbjas tumšās drēbēs, bez atstarotājiem viņus var pamanīt tikai pēdējā momentā. Atstarotājs var izglābt dzīvību.

Šogad dzīvību zaudējuši jau 36 gājēji.

Foto

TOP komentāri

 • Jana

  Jana

  Normāls cilvēks pagaidis kad masina apstasies un tad ies pāri, nevis bridis pāri vienkārši......
 • Laima.
  +8 +8 0

  Laima.

  Jā,vajadzētu ieviest likumu,pirms šķērso neregulējamu pāreju,apstājies-stop!
  Citādi iet kā laidera govis.
  Autovadītāji,par dažiem aboltusiem nerunāju,nu,nesteidzieties,pavērojat rūpīgāk ceļu. Citādi jūs pa telefonu runājat,gājēji aiztampojuši ausis un uz ceļa jūs satiecieties.
 • doremi
  +6 +6 0

  doremi

  teiksu gosigi tās stripainasd pāejas ir palikusas tik pašpārliecinatas ,ka vispār vairak neskatās ne pa labi ne pa kreisi ,loti iela pardrosiba gaajeejos radussies kopš strīpas sazīmētas ...nu un ja vēl mobilais vai austinas rokā ,tad es vnk paklusēšu .....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl