Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

21 komentārs

Elīnas vadītā mašīna šā gada aprīlī iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Sievieti atzina par cietušo, un vainīgā transportlīdzekļa apdrošināšanas kompānija sedza Elīnas mašīnas remonta izmaksas.

Remonta kopējās izmaksas pārsniedz 3 tūkstošus eiro. Elīnas auto servisā atradās trīs mēnešus. To saņemot, autovadītāja uzskaitījusi daudzos ar aci redzamos defektus, piemēram, krāsas notecējumus, nenokrāsotās virsmas, nekorektās atstarpes spēkrata virsbūvē, un ar pretenzijām vērsās pie apdrošinātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elīna
neapmierināta ar servisa darbu

Viņi (apdrošinātāji) nepiekrita, ka krāsa nesakrīt. Tad sāka fotografēt redzamās kļūdas. Kad sāku bakstīt ar pirkstu, kur redzamas kļūdas, tad piekrita. Ministru kabineta noteikumi paredz, ka mašīnai jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tā bija pirms avārijas. Tas nav izpildīts.

”Bez Tabu” fotoattēlus ar paviršo remontdarbu rezultātu nosūtīja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biedrības valdes priekšsēdētājam Jānim Abāšinam, kurš atzīst, ka redzamie remontdarbi ”nav veikti pienācīgi kvalitatīvi. Mašīna būtu jasaremontē pieklājīgi.”

Servisa direktors norāda, ka remontdarbi ilguši mēnesi, pārējā divu mēnešu laikā tika saskaņota tāme un meklētas rezerves daļas.

Raimonds Volonts
servisa “V4motors” direktors

Nekļūdās tas, kurš neko nedara. Mūsu darbinieks neuzskatīja, ka atstarpe bagāžniekā ir tik liela, viņš kļūdījās. Situācija tiks atrisināta.

Apdrošināšanas kompānijas ”Compensa” pārstāve Sanita Rubene norāda, ka klientiem tiek piedāvāti dažādi servisi, kur veikt remontdarbus. Iepriekš nav saņemtas sūdzības par minētā servisa rīcību. Nekorekti veiktos darbus servisam nāksies labot par saviem līdzekļiem.

Foto

TOP komentāri

 • Egils Ozols
 • Jānis Korņējevs
  +3 +3 0

  Jānis Korņējevs

  Sieviete pareizi izdarīja.
  Par veikto darbu (patiesībā cūkājums) atbildīgs ir direktors. Direktoram bija jāpieskata tas miskastnieks, kurš izdomāja, ka šo var saukt par padarītu darbu. Atdeva klientam sačakarētu mašīnu ar cerību, ka "šitais aizies". Tad lai nu tauta redz savus varoņus. Šādas lietas startā vajag cilāt publiski, nevis ļaut "haļavščikiem" tirgu kropļot.
 • Imka ImkaSm
  +3 +3 0

  Imka ImkaSm

  Raimonds Volonts
  servisa “V4motors” direktors
  Kas tas par katu kantori ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl