Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

1 komentārs

Daļai Latvijas iedzīvotāju aizvien nav skaidrs, kādas ir izmaiņas autovadītāju apmācības procesā. Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) skaidro, ka topošajiem autovadītājiem jāsamierinās ar stingrāku kārtību, kādā iegūstama autovadītāja apliecība, savukārt instruktoriem – vairs nevarēs slēpt ienākumus.

“Šogad topošie autovadītāji daudz biedēti ar to, ka no nākama gada autovadītāja apliecības iegūšana būs daudz sarežģītāka un dārgāka. Es līdz šim tā arī neesmu sapratusi, kas īsti mainīsies. Ar ko man jārēķinās?” vaicā studente Ilze, kura vēlas kļūt par autovadītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

CSDD skaidro, ka izmaiņas ir spēkā jau no šā gada 1. novembra. Pirmkārt, ieviesta teorētiskās apmācības moduļu sistēma.

Juris Teteris, CSDD Kvalifikācijas daļas vadītājs

Galvenā priekšrocība moduļu sistēmai ir tāda, ka, ja cilvēks kaut kādu iemeslu dēļ ir izlaidis daļu no apmācības, kādu no šiem moduļiem, tad šo moduli viņš var apmeklēt kopā ar citu apmācības grupu.

Tāpat izmaiņas ieviestas praktiskajās braukšanas nodarbībās – automašīnas vadīšanas apmācību minimālais stundu skaits palielināts no 14 līdz 20 stundām (topošajiem B kategorijas ieguvējiem).

Tiesa, CSDD pārstāvis mierina: arī līdz šim reti kuram pieticis ar minimālajām 14 akadēmiskajām apmācību stundām.

Visbeidzot, paredzēts, ka visiem norēķiniem, kas saistīti ar apmācību jānotiek tikai ar autoskolas starpniecību. Vairs nav pieļaujami skaidras naudas norēķini ar instruktoru, atrodoties automašīnā.

“Ir pilnīgi skaidrs, ka braukšanas instruktori vismaz daļu no saviem ieņēmumiem slēpa, darbojās pelēkās ekonomikas zonā,” noteikumus, kas aizliegs norēķinus no rokas rokā pamato CSDD pārstāvis.

TOP komentāri

  • Andris
    0 0 0

    Andris

    Jaunās paaudzes žurnālistu inteliģences līmenis degradējies līdz idiotismam.
    Virsrakts liek domāt par inkvizīcijas atdzimšanu. Interesanti, kad sāks "pārmācīt" žurnālistu rakstītprasmes ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl