Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

25 komentāri

Darba mīlestība visos laikos turēta cieņā, taču visam ir savas robežas. Nevienam nav noslēpums, ka sāls kā abrazīvā materiāla izmantošana virsmu apstrādei ziemās ir lēts, taču videi nedraudzīgs paņēmiens. Tāpēc var saprast aculiecinieku neizpratni, redzot, kā Rīgas ielās strādā sāls kaisītāji, kad gaisa temperatūra ir virs nulles.

Bez Tabu skatītājs Andris iesūtījis amizantu video, kur redzams, kā sāls kaisāmā mašīna aktīvi piesārņo galvaspilsētas ielas, kaisot sāli laikapstākļos, kad tas nemaz nav nepieciešams.

Andris raksta:

Kāpēc tiek kaisīts sāls Rīgas centrā, kad līst lietus un grādi ir plusos? Šī konkrētā mašīna pārkāpa daudz CSN. Tāda sajūta, ka kādam ko vajag iebāzt kabatā, tāpēc pāris pārslas ir iemesls sāls kaisīšanai …

Aculiecinieka video patiešām redzams, ka smagā automašīna ielās pārvietojas pēc saviem ceļu satiksmes noteikumiem, veicot kreiso pagriezienu, kur tas nav atļauts.

Šis video ir labs papildinājums Bez Tabu video kuriozu arhīvam. Nesen tas tika papildināts arī ar materiālu par netradicionālām sētnieka darba metodēm Pierīgā.

TOP komentāri

 • Jevģēnijs Lugovskis
  +10 +10 0

  Jevģēnijs Lugovskis

  Nav ziņots? Varbūt tomēr paskaties laika ziņas! Naktī Rīgā prognozē -2 grādus. Vislabāk kaisīt sāli, kad vēl nav izveidojies ledus, jo sāls momentā neizkausē ledu, kā arī sāls kaisāmās mašīnas nevar izkausīt sāli par 5 minūtēm pa visu Rīgu.
  Tauta ieslēdziet smadzenes un nebūs stulbu jautājumu!
 • Agi
  +9 +9 0

  Agi

  No ko Jūs par to sāli.
  Man briesmīgāka liekas mobilā telefona izmantošana esot pie stūres. No sāls kaisīšanas vēl neviens nav nomiris, bet par telefonu.. hmm
 • Smagais
  +9 +7 -2

  Smagais

  Mazkrāniņa sensāciju meklētājs!Kaisa tādēļ,lai vakarā kad pieraus,nav kāds jēliķis,kas nejēdzot braukt attiecīgos apstākļos neieliek tavam līdzīgu video raudot,ka nav nekas kaisīts!Pēdējā laikā pilns internets ar nevajadzīgiem mēsliem!Tas tagad modē?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl