“Ar sievu esam pensionāri. Tā mums ir liela nauda!” 20 gadus veca auto pirkums pamatīgi pieviļ

Pensionārs Vitālijs no Jaunjelgavas un viņa sieva no pensijas sakrājuši 800 eiro, par kuriem iegādājušies lietotu 1998. gada izlaiduma “Seat Ibiza” automašīnu. 70 gadus vecais kungs ir ļoti vīlies pirkumā, nožēlo, ka iegādājies konkrēto automašīnu, un vaino tirgotāju negodprātībā, jo, kā stāsta Vitālijs, auto realitātē būtiski atšķiroties no aprakstītā sludinājumā. Tirgotājs gan kategoriski noliedz pārmetumus, uzrādot sludinājumu, kurā nekas neesot melots.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • Andis Saulītis

  Andis Saulītis

  Wow. Sūri ilgi krāja un steigā noskaloja podā naudu.
 • Antons
 • Ausma Uljanova

  Ausma Uljanova

  Jā viņš nopirka šo mašīnu .Pati lasiju sludinājumu ka automašīna labā braukšanas stāvokli....un tas arī iedrošināja pirkt ,jo uz ārējiem defektiem sevišķi nepievērsam uzmanību --jo lētām mašīnām tā mēdz būt un tā nav pirmā reize kad ir nopirkta mašīna ar tiem.Nobraukti diezgan daudz gadu pēc tam...bez lieliem ieguldijumiem.Cik tad pensionāram daudz jābrauc --veikals ,poliklinika,aptieka un līdz upes krastam-tepat pazvejot.!?Jautājums ir par to ka sludinājumā raksta --SĒDIES PIE STŪRES UN BRAUC,JO VISS IR EJOŠĀ KĀRTĪBĀ...Tā šajā gadijumā.Un tomēr man ir jautājums galvenais ka par mašīnu bija jāmaksā 800 eiro..{.KURA ARĪ TIKA 800 eiro SAMAKSĀTA}Pirkšanas līgumā tiek parādīta summa tikai 300 eiro ? ? ? Kur tad paliek 500 eiro ....tā nav nekur uzrādīta. Kad zvanījām, jautājām ,lai vienotos izbeigt nejēdzības-dabūjam nekorekti norādītas versijas un piedevām par neslavas celšanu iesūdzēs tiesā un tt...mums tās ir zināmas. Tatad kur ir tā pārējā 500 eiro summa nonākusi ....vai kaut kādai labdarības akcijai???Ja jau ir sludinājums par 800 eiro tad arī līgumā tādām ir jābūt. Ne jau pirmo mašīnu esam pirkuši pa nelielu cenu ,ar defektiņiem - ,jo jaunu jau mūžam nenopirkt - visām bija norādīta pirkuma līgumā summa kādu maksājam. Tātad kam ir taisnība.? ? ?
 • Pff

  Pff

  To, ka sludinājumu bildēs auto bieži vien izskatās labāk nekā dzīvē, ir viens. Taču tieši tamdēļ auto pirms iegādes ne tikai ir jāapskata dzīvē, bet arī jāaizved uz neatkarīgu servisu pārbaudīt. Kāda ikša pēc šis kungs vispār iegādājās auto ar tik acīmredzamiem defektiem? Viņam taču bija iespēja apskatīt auto dzīvē. Redzot, ka patiesībā auto ir veca grabaža, saki "atā" pārdevējam. Kāpēc šāds lūznis vispār ir jāpērk un pēc tam vēl jāsūdzas Bez Tabu? Es saprastu, ja pārdevējs būtu noslēpis kādas auto "iekšējās" problēmas, kuras nevar vizuāli redzēt, taču te jau viss bija redzams kā uz delnas vēl pirms auto pirkšanas. Sensācija uztaisīt no nekā. Pensionārs vai nepensionārs, bet pats vainīgs. Ja šis kungs zināja, ka nevarēs objektīvi novērtēt auto tehnisko stāvokli, kāpēc pirms auto iegādes nekonsultējās ar kādu vai neņēma kādu līdzi? Par savu muļķību jāmaksā.
 • Ingus

  Ingus

  Nu na perc autiņu pa 800 un ja vari ar auto nobraukt kadu pus gadu tad esi vinetajs jo auto ire maksa vismaz 10€ dienakti par vislielako krabazu tas menesi butu ap 300€ un 300×6😮 un tolmets vel kautko atdos atpakal un nekadas drosibas naudas
 • Re kā!

  Re kā!

  Bet cik te komentētāju kļūdu rakstos,tas ir vāks! Jāiet skolā daudziem noteikti,uz pirmo klasi!!! 🏢🏃‍♀️🏃‍♂️👈
 • Laimai
 • Sasi

  Sasi

  KBL ir vel nisaks kantoris par rumbulas un lietuvas pradavaskam!!! Tur visas masinas ir nojatas lidz klinkim!!! Strada ar tur debili bezsmadzenu radibas. Pazistamais bija uz iri panemis auto aizbrauca uz liepaju un sim nakamaja diena zvana un saka ka masinai tukit jabut atpakal jo pircejs brauc skatities ja ne zvanisot policijai ka nozagta utt karoc pidarasu kantoris
 • viesturs

  viesturs

  šogad par 800eur nopirku c mersi 2001g, 360000km, visi komforta štrunti darbojas, svaiga skate, tikai aprūsējis, pavasarī būšu bez bēdu ap 25000km nobraucis un domāšu vai laist vēl skati, jeb par kādi 300-400 nopārdot bez nozēlas, pensionārs vispār nav skatījies ko pērk, sēdekļi noplesti, viss nolietots un izdilis, žēl vīruka, bet tak tādas acīmredzamas lietas vienkārši krīt acīs!
 • Artūrs Vadzinskis

  Artūrs Vadzinskis

  Tur no 20 metru atāluma ir redzems, ka mašīna ir pilnīga lamata, fascinē latišu mentalitāte - nopirkt sūdu un pectam raudāt, ka iesmērēja :D
  • Agy

   Agy

   Pircejs ir zolida vecuma jau un kas zina varbut ari ipasi neko nejedz no masinam.
  • Ausma Uljanova

   Ausma Uljanova

   Te nav runa ka iesmērēja,jo ar sīkām redzamām vainām ir pirkts un braukts vairākus gadus ....=tad nu arī nticēja rakstam-{SĒDI UN BRAUC....}...Galvenā lieta ir tā ka mašīnas cena 800 eiro .....bet pirkuma līgumā norāda 300 eiro...nejau pirmo mašīnu tā pērkam ar ārējiem defektiem.Pie mašīnas netikt ja pirktu jaunu .Pa lauku teritoriju esam apmierināti ar lētajām vairākus gadus braucot.Jo jaunas mašīnas var nopirkt un dārgākas par 1000...tikai kam laba pensija ,vai alga....Visām mašīnām ko esam pirkuši pirkuma līgumā ir uzrādīta visa summa cik tā ir maksājusi.TAČU ŠAJĀ GADIJUMĀ TĀ NAV UN ARĪ ZVANOT UZ PIRKŠANAS VIETU TIKA DZIRDĒTA ĻOTI INTERESANTA ATBILDE KA ŠUR TUR TĀS 500 EIRO AIZGĀJIS ! ! ! ???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!