Ar policista auto izraisa avāriju un aizbēg

Ietriecoties stāvošā 2017. gada automašīnā, radīti bojājumi aptuveni 2300 eiro apmērā. Ilggadējs policists, ar kura automašīnu izraisīta avārija, atsakās Ceļu policijas darbiniekiem atklāt, kurš spēkratu vadījis.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • CSDD

  CSDD

  Datubāzē rāda, ka šim auto ir mainīts reģistrācijas numurs no KO-74 uz MC-5086.
 • Inspektors
 • tas nekas

  tas nekas

  41.pants. Apdrošinātāja un Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja regresa prasība
  (1) Apdrošinātājs ir tiesīgs iesniegt regresa prasību pret:
  2) ceļu satiksmes negadījumā zaudējumu nodarījušā transportlīdzekļa īpašnieku vai — transportlīdzekļa līzinga gadījumā — līzinga ņēmēju, ja:
  c) transportlīdzekļa vadītājs, neievērojot šajā likumā vai citos normatīvajos aktos noteiktās prasības, atstājis notikuma vietu un konkrētā persona, kura vadījusi transportlīdzekli ceļu satiksmes negadījuma brīdī, nav noskaidrota,
  https://likumi.lv/doc.php?id=87547

  Inspektors kā Volvo īpašnieks no regresa neizspruks, tas priecē.
 • Askolds Škenders
  +14 +14 0

  Askolds Škenders

  Interesantu lietu uzināju no šī sižeta,uzreiz var redzēt ka policists zina likumus un viņš ir gatavs lai viņu soda ar pantu par ziņu nesniegšanu kas ir no 40-140 eiro,nekā pateikt ka pats braucis un tad ir sods lidz 700 eiro,ja vēl atklājas alkahols,tad vispār uz visu banku!Nu jauki policista kungi,apgaismojāt tautu kā apiet likumu un atrast mazāk sapigu sodu!Rādiet vien priekšzīmi kā "godprātigi" pildīt Latvijas likumus.......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!