Raidījuma “Bez Tabu” skatītājs, uzzinot, ka spēkratiem, kurus reģistrē Latvijā šogad un kas ir jaunāki par 2009. gadu, jau tagad tiek piemērots nodoklis atkarībā no tā, cik videi draudzīgs tas ir, un no CO2 izmešu daudzuma, bet pārējiem spēkratiem jaunais nodoklis tiks piemērots, sākot ar 2019. gadu, pamanījis netaisnību, par kuru ziņo raidījumam!

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Ingars

  Ingars

  Prikš kam tad mērīt CO2 tehniskajā apskatē, ja neko nevar noteikt ? Kārtējā naudas "slaukšana"! Un nevajag sūdzēties, ka nav naudas ceļiem. Atdodiet ceļa nodokli ceļa remontiem. Cik tad valsts iekasē ceļa nodoklī un cik tērē ceļu būvei ?
 • LPG

  LPG

  Citāts -"Savukārt CSDD pārstāvis oponē, ka ar mašīnām, kurām uzliek gāzi, var braukt arī ar benzīnu, un īsti nevar pateikt, kurā brīdī tad tiek ieslēgts benzīns, kurā gāze."
  Es ir beigts par šitādu pārstāvja tumsonību.
 • Māris
 • ments

  ments

  runa par gaisa piesarnosanu tas ir murgs kjota protokols blefs vienkrsi ir ieslegts mehanizmis lai izpumpet no mums vairak naudas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!