Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Šogad Jūrmalā pilnvērtīgi sāka darboties ierīces, kuras elektroniski fiksē pilsētā iebraukušās automašīnas. Ja neesat apmaksājis iebraukšanu Jūrmalā, sistēma jūsu spēkratu atzīmē kā potenciālo pārkāpēju.

Iekārtas kopā izmaksājušas aptuveni 110 tūkstošus eiro, taču tas ir tīrais nieks, jo sešu mēnešu laikā pašvaldības maciņu izdevies papildināt par 2,68 miljoniem eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apkopotā statistika liecina, ka daudzi autovadītāji ignorējuši pašvaldības saistošos noteikumus, kā rezultātā nav maksājuši 2 eiro par iebraukšanu pilsētā. Šogad Jūrmalas pašvaldības policija fiksējusi aptuveni 150 000 noteikumu pārkāpumus, kuriem nu par katru iepriekš neapmaksātu iebraukšanu pilsētā nāksies maksāt soda naudu – 50 eiro.

Valdis Kivkucāns
Jūrmalas pašvaldības policijas priekšnieks

Esam fiksējuši, ka viena spēkrata vadītājs, neiegādājoties caurlaidi, pilsētā iebrauca aptuveni 200 reižu. Par katru reizi pienākas sods 50 eiro apmērā, varat parēķināt paši, cik liels sods viņu sagaida.

Policijas inspektori netiek galā ar lielo pārkāpēju skaitu, kuri fiksēti elektroniski. Paredzams, ka tuvākajā laikā darbu policijā uzsāks 11 cilvēki, kuru pamatuzdevums būs komunicēt ar pārkāpējiem. V. Kivkucāns prognozē, ka šā gada pārkāpēji, protokolus varētu saņemt pat tikai nākamā gada sākumā.

Zane Leite
Jūrmalas domes pārstāve

No 1. aprīļa līdz septembra beigām iegādāts 1,1 miljons vienreizējo caurlaižu, tas ir, par 200 tūkstošiem caurlaižu vairāk nekā tajā pašā periodā pērn. Ieņēmumi no caurlaižu iegādes pieauguši no 2,1 miljona eiro pērn līdz 2,68 miljoniem eiro šogad.

Jūrmalas dome par caurlaidēm vien gūst tikpat lielus ieņēmumus, kā viss Zilupes novads gada laikā (2,8 miljoni eiro) spēj iegūt. Z. Leite norāda, ka ”šogad gandrīz dubultojies to vienreizējo caurlaižu skaits, kuras iegādātas ar mobilo pakalpojumu starpniecību. Pagājušajā gadā to bijis 129 tūkstoši, šogad – jau 240 tūkstoši.”

Iekasētie līdzekļi nonāk pašvaldības pamatbudžetā, kur tiek novirzīti dažādiem pilsētas izdevumiem.

TOP komentāri

  • Kārlis Gross
    0 0 0

    Kārlis Gross

    Nopirkt daudz cupacupus laij ieredņi sukā visu nakamo gadu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl