””Aļo, garaž!” Kam priekšroka?” Baļķvedēja avārija uz Rīgas apvedceļa rada satiksmes domstarpības

16 komentāri
””Aļo, garaž!” Kam priekšroka?” Baļķvedēja avārija uz Rīgas apvedceļa rada satiksmes domstarpības

Trešdienas pēcpusdienā kāda baļķvedēja vadītājs uz Rīgas apvedceļa Baltezers-Saulkalne ”pazaudēja” daļu kravas un radīja vērā ņemamu sastrēgumu.

Drīz vien notikuma vietā ieradās Ceļu policijas ekipāža, kas veica notikušā ceļu satiksmes negadījuma noformēšanu. Tiesa gan, brīdī, kamēr policisti atradās automašīnā un aizpildīja dokumentus, uz ceļa norisinājās visai nopietnas domstarpības. Tās radīja ne tikai satiksmes haosu, bet arī apdraudēja autovadītāju un pasažieru drošību.

Baļķvedējs, it kā neviena netraucēts, pacietīgi krāmēja atpakaļ piekabē uz ceļa un grāvī izbirušos baļķus. Savukārt šoferīši centās apbraukt šķērsli pēc pašu patikas. Kāda smagā automašīna pat teju nostūma no ceļa pa savu joslu braucošo automašīnu.

Tas viss redzams sociālajos tīklos ievietotajā video. Autors jautā – kam tad īsti te ir priekšroka un kāpēc ceļu policisti nekāpj ārā un neregulē satiksmi?

“Bez Tabu” šobrīd skaidro avārijas apstākļus, kā arī ceļu policijas ekipāžas rīcību. Uzzini par to vairāk jau šovakar plkst. 19.35 kanālā TV3.

16 komentāri