Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

3 komentāri

Visā Latvijā pierobežas teritorijās izvietotās ceļazīmes ir aplamas un maldina ārzemju ieceļotājus, pārliecinās Bez Tabu.

Raidījuma Bez Tabu komanda apseko vairākas Latvijas-Lietuvas robežu šķērsošanas vietas Kurzemes dienvidos, kur pārliecinās, ka, lai gan uzstādītas vairākas ceļazīmes, kas iebraucējus iepazīstina ar ātruma ierobežojumiem mūsu valstī, nav izvietota zīme, kas informētu par maksimāli pieļaujamo braukšanas ātrumu uz grants ceļiem – 80 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāds ātruma ierobežojums uz grants seguma ceļiem Latvijā ir jau kopš šā gada sākuma. Par ieceļotāju neinformēšanu sašutuši ir pierobežā dzīvojošie, jo daudzviet Latvijā šoferi iebrauc tieši pa šo segumu.

Anita, dzīvo pierobežā

Tur esošās ceļazīmes ir “svaigi” nomainītas. Uzlikti pat jaunie pilsētvides apzīmējumi-silueti, bet ātruma ierobežojuma uz grants ceļiem nav. Tūlīt jau gada izskaņa, bet nav vēl uzlikuši.

Bez Tabu komanda novēro, ka Lietuvas pierobežas pusē izvietota informācija ne vien par ātruma ierobežojumiem kaimiņvalstī, tostarp pārvietojoties pa grants segumu, bet pat atsevišķi izvietotas ceļazīmes kravas auto šoferu informēšanai.

“Protams, ka vajag izvietot ceļazīmes, jo brauc arī no Polijas un citām valstīm. Var rasties situācija, ka var nopelnīt tie, kuri strādā uz ceļa [policija],” norāda uzrunātais iedzīvotājs Nikolajs.

Vairāki uzrunātie tautieši uzskata, ka kaimiņvalstīs gan ceļi, gan ceļu infrastruktūra kopumā ir krietni labāka.

“Latvijā ir ļoti smagi. Pabrauciet Lietuvā un pa Latvijas ceļiem. Kaut vai nakts laikā. Ja brauc Lietuvā, visur ir stabiņi, ceļu norādes, bet Latvijā iebrauc kā tumšā bedrē!” sašutis ir pierobežas iedzīvotājs Valis.

Foto: ekrānuzņēmums

VAS “Latvijas Valsts ceļi” informē, ka ne vien Kurzemē, bet arī visā Latvijas pierobežā nav izvietoti brīdinājumi par ātruma ierobežojumiem uz grants seguma ceļiem.

Anna Kononova, VAS “Latvijas Valsts ceļi” pārstāve

Paldies iedzīvotājiem par šo novērojumu un aizrādījumu! Tuvākajā laikā “Latvijas Valsts ceļi” nomainīs visas ceļazīmes, kas atrodas uz valsts robežas un stāsta par to, kādi ir satiksmes un braukšanas noteikumi valstī.

Foto

TOP komentāri

  • Johanss
    +2 +2 0

    Johanss

    Forši. LVC uzņēmuma darbinieki tik saņem algas, bet ko viņiem pa īstam darīt, to pasaka iedzīvotāji...paši nekādi gada laikā neaizdomājās par to! Lūdzu, izsniedziet prēmijas tiem tautiešiem, kas šo visu cēla gaismā, viņi to reāli ir pelnījuši!
  • Igis
  • Sandis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl