“3,5 tūkstoši eiro par šo?!” Ģimenes milzu “ieberziens” bēdīgi slavenā Jelgavas autoservisā

Pēc nodzīvotiem 10 gadiem Lielbritānijā ģimene atgriežas Latvijā, līdzi ņemot arī Britu salās iegādāto automašīnu ”Volvo”. Sludinājumu portālā noskata Jelgavas autoservisu ”Noka”, kam uztic parbūvēt stūri kreisajā pusē. Ģimene samaksā 3,5 tūkstošus eiro un ar nokavēšanos saņem no servisa automašīnu ar ļoti pavirši veiktu pārbūvi, sašutusi ir spēkrata saimniece. Tāpat servisu vaino atsevišķu sarunāto darbu neveikšanā un automašīnas sabojāšanā.

Atpakaļ uz rakstu

29 komentāri

 • Andris Makējevs

  Andris Makējevs

  Atkal tà afěristu ğimenīte ,kas tika pat izsviesta no UK laukā.Tur arī šie afěristi centās izspiest no pakalpojuma sniedzějiem visādas mistiskas kompensācijas.Viena no viņu metoděm ir nopirkt kaut kādu lietu un bojāt to.Pěc tam ar šantāžas metodi no uzņěmějiem měğina izspiest naudu.Parasti šī summa pārsniedz reālo.Tā Simona vispār ir viegla rakstura un dzīvesveida vāverīte.Ka tik kaut ko nozagt ,un uzsěsties kādam uz kakla.Izgājusi cauri visai lielam uzmanības lokam.Tagad dabūjusi vientiesīti no Latgales,bet uzņěmějiem iesaku šo pārīti iegaumēt .Věl viņi Latvijā izpaudīsies.Uz ārzeměm viņiem ceľš ir liegts.
 • Anniņa

  Anniņa

  Šitios sēņu lasītājus prom ar sūdainu koku salašņas te nevajag,labāk kārtīgu krievu,nekā šitos mēslus!
 • janeks
 • Es

  Es

  Tiesam jabut tik stulbai lai nepakonsultetos pirms servisa vaitad nau virietis kas vairak parzin nevis sita naudu meta tiesam blondine nauko teikt
 • Gunča

  Gunča

  Es jau sen nedzenu uz servisiem ko labot tikai pie labiem paziņām kas vienmēr sataisīs ļoti kvalitatīvi.
 • L

  L

  Tas pidars vēl nau aizveries? Dzeks sen jau bankrotā 😂😂😂😂 karma karma karma
 • Iva

  Iva

  Ar angļu auto Latvijā braukt var, bet tas nav viegli. Bija Zebrai sižets par to.
 • To

  To "To Aigars @ 7:26"

  Ko nu runa muļķības? Anglijā nav lietotu auto tirgus? :D Kā tad mana paziņa nopirka tur auto ko?
 • To Aigars @ 7:26

  To Aigars @ 7:26

  Likums jau ir pieņemts, bet tikai “skata pēc”. Tā kā taisnība vien ir - ar šādiem auto LV pārvietoties nevar. “Pielāgot” atbilstoši noteikumiem iespējams nav. Par to šeit par Bez tabu jau runāts agrāk. Gan jau arī nākotnē dzirdēsim par “darboņiem” tajā jomā.

  Tiem, kas iesaka pārdot auto UK, acīmredzot nekad nav dzīvojuši UK, jo tur nav tāds lietotu auto tirgus kā mums. Iespējams, nopirka jaunu, pabrauca vairākus gadus.. par tādu auto nekad nedabūs tādu summu, lai līdzvērtīgu, kaut lietotu, nopirktu vietā Latvijā. Pārcelšanās jau tā maksā daudz, un varbūt cilvēkiem nav liekas naudas. Lai gan 3.5k jau ir krietna summa gan. LV lietoto auto cenas ir ļoti augstas, jo ir liels pieprasījums. Uz salas parasti cilvēki brauc ar jauniem auto, ko ņem līzingā.
 • Aldis

  Aldis

  Servix.lv ir vienīgais normālais portāls kur meklēt sev servisu. Tur atlasīti tikai uzticami servisi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!