“30 eiro ir pārāk liels sods!” Autovadītāja nikna par “Cityparks Latvija” darba metodēm

Laukumā pie veikala “Maxima” Mārupē stāvvietu jautājumus kontrolē uzņēmums “Cityparks Latvija”. Kā redzams gar laukumu novietotajās ceļazīmēs, pirmās 90 minūtes veikala apmeklētājiem ir bez maksas. Galvenais priekšnoteikums – reģistrēt automašīnas numura zīmi īpašajā automātā, kas atrodas iekšā veikalā. Un tieši saistībā ar šo darbību “Bez Tabu” skatītāja Ilona piedzīvo problēmas.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Ha

  Ha

  Un starp citu es domāju ka tas kontrolieris arī redzēja kā es novietoju auto pie veikala.Un uzreiz devas piefiksēt laiku.
 • На

  На

  Kas rūpīgi izskata????Maksā un viss,tāda ir viņu atbilde!Es vārēju pierādīt cik auto stāvēja pie veikala,ta ka tas bija nomas auto un viss bija atspoguļots lietotnē caur kuru auto bija paņemts nomā.Stāvēšanas laiks pie veikala bija 8 minūtes.Kad atgriežos kontrolieris fotografēja mašīnu,un viss ko es rādīju un stāstīju viņam neinteresēja!Pret rakstisku iebildumu pēc kādam 4-5 dienām es arī saņēmu atbildi ka lieta ir rupīgi izskatīta un lēmums paliek nemainīgs 30€.
  Vieni sodu uzliek un PTAC arī pret to neiebilst ta ka man paskaidroja tieši viņi!Tāpēc ko jus te visādas blēņas rakstat???Zagļu valsts!!!
 • nejja

  nejja

  Gan sods par lielu, gan arī ķer uz muļķi! Tā cieta mans ārzemju radinieks kad negaidīti pie Dzirciema ielas Rimi parādījās šī pārkāpēju akcija pašā sākumā! Ārzemnieks no attāluma uzrakstā saprata tikai zīmējumu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!