Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops vērsim

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops dvīņiem

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops vēzim

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

Horoskops lauvai

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops jaunavai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops svariem

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops skorpionam

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops strēlniekam

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops mežāzim

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops zivīm

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

“Bez vainas vainīgs!” Jūrmalas pašvaldības policija par vainīgu padara autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā

“Bez vainas vainīgs!” Jūrmalas pašvaldības policija par vainīgu padara autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā 5

Informācija nepieejamība, ierēdnieciska attieksme pret cilvēkiem ar invaliditāti, nepamatoti piestādītas soda naudas. “Bez Tabu” skatītāju sūdzības, kuras pārpludina redakciju pēc tam, kad Jūrmalā ievieš automatizētu caurlaižu lietošanas sistēmu. Nu tām pievienojas sūdzība par to, ka uz pārrunām kūrortpilsētas policisti sauc autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā.

"Lai mani sodītu, man vēl jāpiemaksā?" Par saskatāmu radara uzņēmumu policija piedāvā samaksāt 18 eiro

"Lai mani sodītu, man vēl jāpiemaksā?" Par saskatāmu radara uzņēmumu policija piedāvā samaksāt 18 eiro 6

2010. gadā uz Latvijas ceļiem parādījās stacionārie radari. Ja pārsniedz ātruma ierobežojumus – pārkāpums tiek fiksēts video uzņēmumā un fotoattēlā, kas vēlāk tiek nosūtīts uz deklarēto dzīvesvietu kopā ar protokolu. Attēls kā pielikums pilda pierādījuma funkciju; taču – ko darīt, ja iesūtītajā attēlā nav redzams ne tikai automašīnas numurs, bet pat spēkrata aprises? Šāda situācija radusies arī “Bez Tabu” skatītājas Ievas vīram, kurš ierakstītā atbildē Satiksmes drošības pārvaldei lūdzis iesūtīt saprotamāku attēlu, taču atbilde protokola saņēmēju ir pamatīgi pārsteigusi!

Dobeles policisti atkal izceļas! Ziņo par kolēģa dzērājšofera piesegšanu grupā

Dobeles policisti atkal izceļas! Ziņo par kolēģa dzērājšofera piesegšanu grupā 70

Dobeles novadā ar savu ”Mercedes” automašīnu, iebraucot grāvī, apmetot kūleni un piezemējoties uz jumta, avarē Valsts policijas ceļu policists. Aculiecinieki, kuri redzējuši viņa uzvedību pirms un pēc avārijas, ziņo, ka amatpersona bijusi alkohola reibumā. Pēc tam, kad notikumā vietā ierodas avarējušā tēvs, kurš arī ir Valsts policijas amatpersona, ceļu policijas ekipāža no Dobeles neveic alkohola pārbaudi šoferim un nereģistrē avāriju.

"Mājas pagalmā mašīna pamesta "nomiršanai" – kā man rīkoties?"

"Mājas pagalmā mašīna pamesta "nomiršanai" – kā man rīkoties?"

“Bez Tabu” itin bieži saņem sūdzības no saviem skatītājiem par māju pagalmos atstātajām mašīnām. Lielākajā daļā gadījumu šiem auto ir beigusies tehniskā apskate, un tie vienkārši ir briesmīgā vizuālā stāvoklī, kā arī traucē citu iedzīvotāju spēkratiem. Kā tikt vaļā no šādiem lielākoties “metāllūžņiem”, skaidrosim ar mūsu skatītāja Eduarda piemēru, kurš jau kopš 2017. gada rudens cīnās ar novārtā atstātu auto pie sava guļamistabas loga.

"Šis ceļš ir īsts roku darbs." Aktieris Kristaps Rasims bedres dēļ palicis bez riepas

"Šis ceļš ir īsts roku darbs." Aktieris Kristaps Rasims bedres dēļ palicis bez riepas 12

Aktieris Kristaps Rasims regulāri mēro šosejas P4 ceļa posmu Rīga-Ropaži, lietainajā 17. aprīļa dienā viņam nepaveicās, iebraucis bedrē, kā rezultātā pārsista automašīnas riepa. Šosejas malā to nomainījis, bet rūgtums palicis, jo Ropažu iedzīvotāji un pašvaldība 2017. gada izskaņā vairākās institūcijās iesniedza 4000 parakstu, lūdzot nekavējoties bīstamo ceļa posmu savest kārtībā.