Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Horoskops vērsim

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Horoskops dvīņiem

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Horoskops vēzim

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Horoskops lauvai

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību.

Horoskops jaunavai

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Horoskops svariem

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim.

Horoskops skorpionam

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos.

Horoskops strēlniekam

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises.

Horoskops mežāzim

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai.

Horoskops ūdensvīram

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju, bet necenšas paturēt savas domas pie sevis, kas var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Horoskops zivīm

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi atalgojumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

"Izskatās pat 40–50 cm! Kāds iebāzis kabatā?" Autovadītājs novēro, ka Vidzemes šosejas jaunais segums vietām ir krietni zemāks!

"Izskatās pat 40–50 cm! Kāds iebāzis kabatā?" Autovadītājs novēro, ka Vidzemes šosejas jaunais segums vietām ir krietni zemāks! 9

“Bez Tabu” ziņo autovadītājs, kurš novērojis, ka Vidzemes šosejas jaunais segums vietām ir krietni zemāks nekā pirms remontdarbu uzsākšanas. “No Valmieras puses uzbraucot uz jau šosejas divām joslām virzienā uz Rīgu, konkrētāk pie Sēnītes, aiz tiltiem, ļoti interesants skats ir novērojams. Vecais seguma pamats ir bijis krietni augstāks nekā tas, kas šobrīd jau ir sagatavots, un jau uzlieta asfalta kārta virsū. Nu es teiktu, ka vietām izskatās 40–50 cm. Vai atkal nav gadījums, ka kāds kaut ko atkal ir iebāzis savā kabatā, bet uz ceļu rēķina?”

"Nespēj izmeklēt normālas lietas, pieķeras bezjēdzīgām!" Autovadītāju izbrīna policijas darbs

"Nespēj izmeklēt normālas lietas, pieķeras bezjēdzīgām!" Autovadītāju izbrīna policijas darbs 4

Iebraucot un izbraucot no garāžas, rīdzinieks Andrejs vairākkārt apskādējis savu automašīnu, ietriecoties kaimiņu teritorijas vārtos, kas atstāti vaļā uz garāžu kooperatīva pusi. Novēršot savas automašīnas apdraudējumu, vīrietis iedzīvojas krimināllietā – viņu apsūdz tīšā mantas (vārtu) bojāšanā. Apsūdzētais šo lietu sauc par absurdu un uzskata, ka, to izmeklējot, tiesībsargājošās iestādes bezjēdzīgi tērē resursus.

"3,5 tūkstoši eiro par šo?!" Ģimenes milzu "ieberziens" bēdīgi slavenā Jelgavas autoservisā

"3,5 tūkstoši eiro par šo?!" Ģimenes milzu "ieberziens" bēdīgi slavenā Jelgavas autoservisā 29

Pēc nodzīvotiem 10 gadiem Lielbritānijā ģimene atgriežas Latvijā, līdzi ņemot arī Britu salās iegādāto automašīnu ”Volvo”. Sludinājumu portālā noskata Jelgavas autoservisu ”Noka”, kam uztic parbūvēt stūri kreisajā pusē. Ģimene samaksā 3,5 tūkstošus eiro un ar nokavēšanos saņem no servisa automašīnu ar ļoti pavirši veiktu pārbūvi, sašutusi ir spēkrata saimniece. Tāpat servisu vaino atsevišķu sarunāto darbu neveikšanā un automašīnas sabojāšanā.

Motobraucējs neizpratnē: Uz šauras ietves var atstāt "moci", bet uz gājēju ceļa ne?

Motobraucējs neizpratnē: Uz šauras ietves var atstāt "moci", bet uz gājēju ceļa ne?

“Bez Tabu” uzrunā motocikla vadītājs Vadims, kurš savu motociklu novietojis netālu no Saulkrastu pludmales, atnākot atpakaļ, bijis pārsteigts, ieraugot administratīvā pārkāpuma protokolu. Vadims norāda, ka moci stūmis un atstājis blakus velo novietnei, turklāt laukums ir gana plašs, tāpēc nevienam transportlīdzeklis nav traucējis.

"Neiedomājami!" Aizkraukles ģimenes ārste ar 1,7 promilēm "nones" divus stabus pie gājēju pārejas; policija: tur varēja būt gājēji

"Neiedomājami!" Aizkraukles ģimenes ārste ar 1,7 promilēm "nones" divus stabus pie gājēju pārejas; policija: tur varēja būt gājēji 9

”Prokurore, tiesnese un tagad arī daktere. Kurš būs nākamais?” šāds aizkrauklieša komentārs lasāms sociālajā vietnē ”Facebook”. Profesiju uzskaitījums un jautājums ir vietā, jo patiesi Aizkrauklē strādājošie cienījamu un prestižu profesiju pārstāvji iedragā sava ”maizes darba” tēlu: iepriekšējā gada nogalē teju triju promiļu reibumā pie stūres pieķēra Aizkraukles tiesnesi, iepriekš arī vietējā prokurore ”izcēlās” kā dzērājšofere. Nu sabiedrības nosodījumu izpelnījusies Aizkraukles ģimenes ārste, kura pieķerta pie stūres 1,7 promiļu alkohola reibumā. Šādā stāvoklī viņa avarējusi pie gājēju pārejas, notriecot divus stabus.

"Valsts iestādēm vajadzētu sākt domāt!" Autovadītājs seniors veic bīstamu manevru uz Rīgas apvedceļa

"Valsts iestādēm vajadzētu sākt domāt!" Autovadītājs seniors veic bīstamu manevru uz Rīgas apvedceļa 26

Autovadītājs Jānis, dodoties uz darbu pa Rīgas apvedceļu jeb autoceļu A5, vietā, kur parasti nogriežas uz Stūnīšiem, piedzīvo bīstamu un nepatīkamu pārsteigumu. Svētā mierā pretī ripo automašīna, kuru vada kungs cienījamā vecumā. Seniors nolēmis veikt riskantu un neatļautu manevru, atrodoties pretējā braukšanas joslā. Jānis uzskata, ka šis atgadījums kārtējo reizi aktualizē jautājumu, vai nebūtu jābūt kādam vecuma ierobežojumam, lai piedalītos ceļu satiksmē?

"Divu stundu vietā gaidīju piecas!" Autovadītājs brīdina, cik laikietilpīgs process var būt "klambura" noņemšana!

"Divu stundu vietā gaidīju piecas!" Autovadītājs brīdina, cik laikietilpīgs process var būt "klambura" noņemšana! 3

Kādā darba dienas pievakarē Ulda automašīnai uzradies rotājums – riteņu bloķētājs. To sarūpējuši “Rīgas satiksmes” darbinieki līdz ar trešo neapmaksāto pēcapmaksas paziņojumu. Uldis apzinās, ka pats vainīgs, jo divas reizes nebija samaksājis sodu par stāvvietas izmantošanu, tomēr vēlas brīdināt citus par to, cik laikietilpīgs process var būt bloķēšanas iekārtas noņemšana.