Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops vērsim

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops dvīņiem

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

Horoskops vēzim

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops lauvai

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops jaunavai

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops svariem

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops skorpionam

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops strēlniekam

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops mežāzim

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops ūdensvīram

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops zivīm

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

"Skāde ir liela!" Krāsotāji Liepājā ar baltiem punktiņiem "izrotā" arī blakus stāvlaukuma automašīnas

"Skāde ir liela!" Krāsotāji Liepājā ar baltiem punktiņiem "izrotā" arī blakus stāvlaukuma automašīnas 4

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas “DG Termināls” teritorijā ir vairāki naftas produktu rezervuāri, un šobrīd notiek to krāsošanas darbi. Ielas pretējā pusē atrodas industriālais parks ar plašu stāvvietu darbinieku automašīnām, spēkratu īpašnieki raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka ar balto krāsu “izrotāts” arī viņu īpašums.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Nesaudzīgs sods pircējiem, kuri ierodas iepirkties otro reizi un nav samaksājuši par autostāvvietas izmantošanu 

Nesaudzīgs sods pircējiem, kuri ierodas iepirkties otro reizi un nav samaksājuši par autostāvvietas izmantošanu  4

Daudzbērnu ģimene atbraukusi iepirkties uz “Rimi” otro reizi. Novietojuši automašīnu stāvlaukumā, transportlīdzekli piereģistrējuši, taču tik un tā nācies maksāt 25 eiro lielu sodu. Izrādās, atkārtota bezmaksas autostāvvietas izmantošana ir iespējama tikai pēc pusotras stundas. Ja radusies vajadzība šai laikā doties uz veikalu vēlreiz, par stāvvietu vajadzējis maksāt. 

“Piedodiet, kļūdījāmies!” Skrējiens pēc maizes lielveikalā izvēršas par pamatīgu strīdu ar "Citypark" un milzu naudas sodu

“Piedodiet, kļūdījāmies!” Skrējiens pēc maizes lielveikalā izvēršas par pamatīgu strīdu ar "Citypark" un milzu naudas sodu 3

Rīgas pilsētā ir daudz maksas autostāvvietu, kuras apkalpo SIA ”Citypark” un kuras par baltu velti atļauts izmantot vien pāris stundas dienā. Lai to izdarītu, uz auto priekšējā paneļa jānovieto kaut kas, uz kura atzīmēts, cikos spēkrats atstāts stāvēšanai. Bet, ja arī cilvēks godprātīgi to izdara, nav garantijas, ka atgriežoties pie priekšējā auto stikla neieraudzīsi izrakstītu soda kvīti.

“Bez vainas vainīgs!” Jūrmalas pašvaldības policija par vainīgu padara autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā

“Bez vainas vainīgs!” Jūrmalas pašvaldības policija par vainīgu padara autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā 5

Informācija nepieejamība, ierēdnieciska attieksme pret cilvēkiem ar invaliditāti, nepamatoti piestādītas soda naudas. “Bez Tabu” skatītāju sūdzības, kuras pārpludina redakciju pēc tam, kad Jūrmalā ievieš automatizētu caurlaižu lietošanas sistēmu. Nu tām pievienojas sūdzība par to, ka uz pārrunām kūrortpilsētas policisti sauc autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā.

"Lai mani sodītu, man vēl jāpiemaksā?" Par saskatāmu radara uzņēmumu policija piedāvā samaksāt 18 eiro

"Lai mani sodītu, man vēl jāpiemaksā?" Par saskatāmu radara uzņēmumu policija piedāvā samaksāt 18 eiro 6

2010. gadā uz Latvijas ceļiem parādījās stacionārie radari. Ja pārsniedz ātruma ierobežojumus – pārkāpums tiek fiksēts video uzņēmumā un fotoattēlā, kas vēlāk tiek nosūtīts uz deklarēto dzīvesvietu kopā ar protokolu. Attēls kā pielikums pilda pierādījuma funkciju; taču – ko darīt, ja iesūtītajā attēlā nav redzams ne tikai automašīnas numurs, bet pat spēkrata aprises? Šāda situācija radusies arī “Bez Tabu” skatītājas Ievas vīram, kurš ierakstītā atbildē Satiksmes drošības pārvaldei lūdzis iesūtīt saprotamāku attēlu, taču atbilde protokola saņēmēju ir pamatīgi pārsteigusi!

Dobeles policisti atkal izceļas! Ziņo par kolēģa dzērājšofera piesegšanu grupā

Dobeles policisti atkal izceļas! Ziņo par kolēģa dzērājšofera piesegšanu grupā 70

Dobeles novadā ar savu ”Mercedes” automašīnu, iebraucot grāvī, apmetot kūleni un piezemējoties uz jumta, avarē Valsts policijas ceļu policists. Aculiecinieki, kuri redzējuši viņa uzvedību pirms un pēc avārijas, ziņo, ka amatpersona bijusi alkohola reibumā. Pēc tam, kad notikumā vietā ierodas avarējušā tēvs, kurš arī ir Valsts policijas amatpersona, ceļu policijas ekipāža no Dobeles neveic alkohola pārbaudi šoferim un nereģistrē avāriju.

"Mājas pagalmā mašīna pamesta "nomiršanai" – kā man rīkoties?"

"Mājas pagalmā mašīna pamesta "nomiršanai" – kā man rīkoties?"

“Bez Tabu” itin bieži saņem sūdzības no saviem skatītājiem par māju pagalmos atstātajām mašīnām. Lielākajā daļā gadījumu šiem auto ir beigusies tehniskā apskate, un tie vienkārši ir briesmīgā vizuālā stāvoklī, kā arī traucē citu iedzīvotāju spēkratiem. Kā tikt vaļā no šādiem lielākoties “metāllūžņiem”, skaidrosim ar mūsu skatītāja Eduarda piemēru, kurš jau kopš 2017. gada rudens cīnās ar novārtā atstātu auto pie sava guļamistabas loga.

"Šis ceļš ir īsts roku darbs." Aktieris Kristaps Rasims bedres dēļ palicis bez riepas

"Šis ceļš ir īsts roku darbs." Aktieris Kristaps Rasims bedres dēļ palicis bez riepas 12

Aktieris Kristaps Rasims regulāri mēro šosejas P4 ceļa posmu Rīga-Ropaži, lietainajā 17. aprīļa dienā viņam nepaveicās, iebraucis bedrē, kā rezultātā pārsista automašīnas riepa. Šosejas malā to nomainījis, bet rūgtums palicis, jo Ropažu iedzīvotāji un pašvaldība 2017. gada izskaņā vairākās institūcijās iesniedza 4000 parakstu, lūdzot nekavējoties bīstamo ceļa posmu savest kārtībā.