Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 15. augusts

Zenta, Dzelde, Zelda

Horoskops aunam

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties atstumti un tavas uzmanības apdalīti.

Horoskops vērsim

Pārrunās un oficiālās iestādēs neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un sarunas būs jāsāk atkal no baltas lapas. Iespējams, pats saskatīsi otro iespēju un dosi to arī cilvēkiem sev līdzās.

Horoskops dvīņiem

Vēlme nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk, it kā spēlējoties, un apzinies, ka tas nav vienīgais, kas dzīvei piešķir vērtību.

Horoskops vēzim

Vai pratīsi uzvilkt pareizās buras, lai noķertu lielo vēju? Iespējams, pats būsi kā virpulis, kurš iekustinās procesus un cilvēku sev līdzās. Saņemies, lai savas sajūtas vai lietu kārtības redzējumu noformulētu un nedaudz piepūloties tev izdosies izcili.

Horoskops lauvai

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops jaunavai

Vislabāk būtu šo dienu veltīt savas dzīves partnerim, ģimenei un visiem tiem jaukumiem, ko sniedz mājās būšana. Ja personīgajā dzīvē vēlies kaut ko nosvinēt, dari to šodien un pasākums izdosies lielisks.

Horoskops svariem

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kolēģi, tāpēc smuki un adekvāti pret viņiem izturies. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās, un varbūt ar kādu no darbabiedriem.

Horoskops skorpionam

Šodien viegli un nepiespiesti pielāgosies citu noteikumiem un uzvedības īpatnībām. Savu noskaņojumu paudīsi dabīgi un brīvi, kas palielina varbūtību, ka tavu pāri plūstošo sentimentu pareizi sapratīs.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļaujies būt vaļīgāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un dabiskajiem instinktiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās iespējas sajūtu.

Horoskops mežāzim

Mēģinot paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tavi izteikumi, iespējams, kādu sāpīgi ievainos, tāpēc centies iejusties citu ādā un emocionālajā kondīcijā.

Horoskops ūdensvīram

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā ģimenes mikroklimatā. No tevis atkarīgs vai kopā dosieties kalnā vai lejā. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu redzējumu.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai ar saprātīgu distanci. Ja jūti kaut mazāko vilinājumu izteikt kādu piezīmi vai adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, centies nolasīt viņu ķermeņu valodu un tev daudz kas taps skaidrs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

"Skāde ir liela!" Krāsotāji Liepājā ar baltiem punktiņiem "izrotā" arī blakus stāvlaukuma automašīnas

"Skāde ir liela!" Krāsotāji Liepājā ar baltiem punktiņiem "izrotā" arī blakus stāvlaukuma automašīnas 4

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas “DG Termināls” teritorijā ir vairāki naftas produktu rezervuāri, un šobrīd notiek to krāsošanas darbi. Ielas pretējā pusē atrodas industriālais parks ar plašu stāvvietu darbinieku automašīnām, spēkratu īpašnieki raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka ar balto krāsu “izrotāts” arī viņu īpašums.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Nesaudzīgs sods pircējiem, kuri ierodas iepirkties otro reizi un nav samaksājuši par autostāvvietas izmantošanu 

Nesaudzīgs sods pircējiem, kuri ierodas iepirkties otro reizi un nav samaksājuši par autostāvvietas izmantošanu  4

Daudzbērnu ģimene atbraukusi iepirkties uz “Rimi” otro reizi. Novietojuši automašīnu stāvlaukumā, transportlīdzekli piereģistrējuši, taču tik un tā nācies maksāt 25 eiro lielu sodu. Izrādās, atkārtota bezmaksas autostāvvietas izmantošana ir iespējama tikai pēc pusotras stundas. Ja radusies vajadzība šai laikā doties uz veikalu vēlreiz, par stāvvietu vajadzējis maksāt. 

“Piedodiet, kļūdījāmies!” Skrējiens pēc maizes lielveikalā izvēršas par pamatīgu strīdu ar "Citypark" un milzu naudas sodu

“Piedodiet, kļūdījāmies!” Skrējiens pēc maizes lielveikalā izvēršas par pamatīgu strīdu ar "Citypark" un milzu naudas sodu 3

Rīgas pilsētā ir daudz maksas autostāvvietu, kuras apkalpo SIA ”Citypark” un kuras par baltu velti atļauts izmantot vien pāris stundas dienā. Lai to izdarītu, uz auto priekšējā paneļa jānovieto kaut kas, uz kura atzīmēts, cikos spēkrats atstāts stāvēšanai. Bet, ja arī cilvēks godprātīgi to izdara, nav garantijas, ka atgriežoties pie priekšējā auto stikla neieraudzīsi izrakstītu soda kvīti.

“Bez vainas vainīgs!” Jūrmalas pašvaldības policija par vainīgu padara autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā

“Bez vainas vainīgs!” Jūrmalas pašvaldības policija par vainīgu padara autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā 5

Informācija nepieejamība, ierēdnieciska attieksme pret cilvēkiem ar invaliditāti, nepamatoti piestādītas soda naudas. “Bez Tabu” skatītāju sūdzības, kuras pārpludina redakciju pēc tam, kad Jūrmalā ievieš automatizētu caurlaižu lietošanas sistēmu. Nu tām pievienojas sūdzība par to, ka uz pārrunām kūrortpilsētas policisti sauc autovadītāju, kura godprātīgi samaksā par iebraukšanu pilsētā.

"Lai mani sodītu, man vēl jāpiemaksā?" Par saskatāmu radara uzņēmumu policija piedāvā samaksāt 18 eiro

"Lai mani sodītu, man vēl jāpiemaksā?" Par saskatāmu radara uzņēmumu policija piedāvā samaksāt 18 eiro 6

2010. gadā uz Latvijas ceļiem parādījās stacionārie radari. Ja pārsniedz ātruma ierobežojumus – pārkāpums tiek fiksēts video uzņēmumā un fotoattēlā, kas vēlāk tiek nosūtīts uz deklarēto dzīvesvietu kopā ar protokolu. Attēls kā pielikums pilda pierādījuma funkciju; taču – ko darīt, ja iesūtītajā attēlā nav redzams ne tikai automašīnas numurs, bet pat spēkrata aprises? Šāda situācija radusies arī “Bez Tabu” skatītājas Ievas vīram, kurš ierakstītā atbildē Satiksmes drošības pārvaldei lūdzis iesūtīt saprotamāku attēlu, taču atbilde protokola saņēmēju ir pamatīgi pārsteigusi!

Dobeles policisti atkal izceļas! Ziņo par kolēģa dzērājšofera piesegšanu grupā

Dobeles policisti atkal izceļas! Ziņo par kolēģa dzērājšofera piesegšanu grupā 70

Dobeles novadā ar savu ”Mercedes” automašīnu, iebraucot grāvī, apmetot kūleni un piezemējoties uz jumta, avarē Valsts policijas ceļu policists. Aculiecinieki, kuri redzējuši viņa uzvedību pirms un pēc avārijas, ziņo, ka amatpersona bijusi alkohola reibumā. Pēc tam, kad notikumā vietā ierodas avarējušā tēvs, kurš arī ir Valsts policijas amatpersona, ceļu policijas ekipāža no Dobeles neveic alkohola pārbaudi šoferim un nereģistrē avāriju.

"Mājas pagalmā mašīna pamesta "nomiršanai" – kā man rīkoties?"

"Mājas pagalmā mašīna pamesta "nomiršanai" – kā man rīkoties?"

“Bez Tabu” itin bieži saņem sūdzības no saviem skatītājiem par māju pagalmos atstātajām mašīnām. Lielākajā daļā gadījumu šiem auto ir beigusies tehniskā apskate, un tie vienkārši ir briesmīgā vizuālā stāvoklī, kā arī traucē citu iedzīvotāju spēkratiem. Kā tikt vaļā no šādiem lielākoties “metāllūžņiem”, skaidrosim ar mūsu skatītāja Eduarda piemēru, kurš jau kopš 2017. gada rudens cīnās ar novārtā atstātu auto pie sava guļamistabas loga.

"Šis ceļš ir īsts roku darbs." Aktieris Kristaps Rasims bedres dēļ palicis bez riepas

"Šis ceļš ir īsts roku darbs." Aktieris Kristaps Rasims bedres dēļ palicis bez riepas 12

Aktieris Kristaps Rasims regulāri mēro šosejas P4 ceļa posmu Rīga-Ropaži, lietainajā 17. aprīļa dienā viņam nepaveicās, iebraucis bedrē, kā rezultātā pārsista automašīnas riepa. Šosejas malā to nomainījis, bet rūgtums palicis, jo Ropažu iedzīvotāji un pašvaldība 2017. gada izskaņā vairākās institūcijās iesniedza 4000 parakstu, lūdzot nekavējoties bīstamo ceļa posmu savest kārtībā.