Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops vērsim

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops dvīņiem

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vēzim

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops lauvai

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops jaunavai

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops svariem

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops skorpionam

Sajutīsi nebijušu drosmes pieplūdumu. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās variantus. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka to ir vērts pamēģināt.

Horoskops strēlniekam

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops mežāzim

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

Horoskops ūdensvīram

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops zivīm

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

"Neiedomājami!" Aizkraukles ģimenes ārste ar 1,7 promilēm "nones" divus stabus pie gājēju pārejas; policija: tur varēja būt gājēji

"Neiedomājami!" Aizkraukles ģimenes ārste ar 1,7 promilēm "nones" divus stabus pie gājēju pārejas; policija: tur varēja būt gājēji 9

”Prokurore, tiesnese un tagad arī daktere. Kurš būs nākamais?” šāds aizkrauklieša komentārs lasāms sociālajā vietnē ”Facebook”. Profesiju uzskaitījums un jautājums ir vietā, jo patiesi Aizkrauklē strādājošie cienījamu un prestižu profesiju pārstāvji iedragā sava ”maizes darba” tēlu: iepriekšējā gada nogalē teju triju promiļu reibumā pie stūres pieķēra Aizkraukles tiesnesi, iepriekš arī vietējā prokurore ”izcēlās” kā dzērājšofere. Nu sabiedrības nosodījumu izpelnījusies Aizkraukles ģimenes ārste, kura pieķerta pie stūres 1,7 promiļu alkohola reibumā. Šādā stāvoklī viņa avarējusi pie gājēju pārejas, notriecot divus stabus.

"Valsts iestādēm vajadzētu sākt domāt!" Autovadītājs seniors veic bīstamu manevru uz Rīgas apvedceļa

"Valsts iestādēm vajadzētu sākt domāt!" Autovadītājs seniors veic bīstamu manevru uz Rīgas apvedceļa 26

Autovadītājs Jānis, dodoties uz darbu pa Rīgas apvedceļu jeb autoceļu A5, vietā, kur parasti nogriežas uz Stūnīšiem, piedzīvo bīstamu un nepatīkamu pārsteigumu. Svētā mierā pretī ripo automašīna, kuru vada kungs cienījamā vecumā. Seniors nolēmis veikt riskantu un neatļautu manevru, atrodoties pretējā braukšanas joslā. Jānis uzskata, ka šis atgadījums kārtējo reizi aktualizē jautājumu, vai nebūtu jābūt kādam vecuma ierobežojumam, lai piedalītos ceļu satiksmē?

"Divu stundu vietā gaidīju piecas!" Autovadītājs brīdina, cik laikietilpīgs process var būt "klambura" noņemšana!

"Divu stundu vietā gaidīju piecas!" Autovadītājs brīdina, cik laikietilpīgs process var būt "klambura" noņemšana! 3

Kādā darba dienas pievakarē Ulda automašīnai uzradies rotājums – riteņu bloķētājs. To sarūpējuši “Rīgas satiksmes” darbinieki līdz ar trešo neapmaksāto pēcapmaksas paziņojumu. Uldis apzinās, ka pats vainīgs, jo divas reizes nebija samaksājis sodu par stāvvietas izmantošanu, tomēr vēlas brīdināt citus par to, cik laikietilpīgs process var būt bloķēšanas iekārtas noņemšana.

"Gandrīz "iegrābos" par vairākiem simtiem!" CSDD apskatē nepamatoti izbrāķē auto gāzes balonu

"Gandrīz "iegrābos" par vairākiem simtiem!" CSDD apskatē nepamatoti izbrāķē auto gāzes balonu 13

Valters ir viens no daudziem desmitiem tūkstošiem transportlīdzekļu vadītāju, kurš pārvietojas ar spēkratu, kam uzstādīta gāzes iekārta. Vīrietis nesen viesojies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) tehniskās apskates stacijā, kur nepamatoti izbrāķēts viņa spēkrata gāzes iekārtas balons. Autovadītājs vēlas brīdināt arī citus šoferus, lai kāds nepamatoti neiztērē naudu jauna balona iegādei.

"Jā, varbūt es kādu apdraudu..." Mārupes dzīvojamajā zonā "nesas kā negudri"

"Jā, varbūt es kādu apdraudu..." Mārupes dzīvojamajā zonā "nesas kā negudri" 4

Mārupieši no Gerberas ielas apkaimes, kur transportlīdzekļu kustība pakļauta dzīvojamās zonas noteikumiem, ceļ trauksmi – ik dienu viņus apdraud steidzīgi šoferi, kuri krietni pārkāpj atļauto maksimālo ātrumu. Arī “Bez Tabu” Pierīgā darbdienas rītā novēro, ka teju neviens šoferis neievēro atļauto braukšanas ātrumu.

Ar policista auto izraisa avāriju un aizbēg

Ar policista auto izraisa avāriju un aizbēg 4

Ietriecoties stāvošā 2017. gada automašīnā, radīti bojājumi aptuveni 2300 eiro apmērā. Ilggadējs policists, ar kura automašīnu izraisīta avārija, atsakās Ceļu policijas darbiniekiem atklāt, kurš spēkratu vadījis.

"Pakrita cilvēciņi!" 84 gadus vecā autovadītāja noliedz, ka notriekusi cilvēkus un mēģinājusi mukt

"Pakrita cilvēciņi!" 84 gadus vecā autovadītāja noliedz, ka notriekusi cilvēkus un mēģinājusi mukt 18

Pagājušā gada 12. jūnijā uz gājēju pārejas Kuldīgā notika ceļu satiksmes negadījums. Automašīna, kuru vadīja 83 gadus vecā Emīlija Kolna, notrieca 80 gadus vecu kundzi, kura guva smagus miesas bojājumus. Tiesas sēde notika 21. martā Kurzemes rajona tiesā Kuldīgā, tā ilga četras stundas, un klātesošie atzīst, ka vēl ilgi paliks atmiņā. Apsūdzētā, izejot no tiesu nama, iekāpa savā automašīnā un aizbrauca, lai gan tiesnese ieteica to nedarīt.

"Ceru, nevedīšu uz slimnīcu notriektu bērnu!" Ārsts aicina Jūrmalas domi sakārtot dzīvojamo zonu

"Ceru, nevedīšu uz slimnīcu notriektu bērnu!" Ārsts aicina Jūrmalas domi sakārtot dzīvojamo zonu 2

Jūrmalas iedzīvotāju lūgumi pašvaldībai gādāt par gājēju, tostarp bērnu, drošību Pētera ielā līdz šim bijuši nesekmīgi. Apkaimē darbojas dzīvojamās zonas noteikumi, tomēr, kā stāsta “Bez Tabu” uzklausītie, šoferi tos nereti ignorē un apdraud gājējus, tāpēc ātrumu mīlošos nākas pāraudzināt pašiem. Latvijas galvenais ceļu policists Normunds Krapsis atgādina pašvaldībām, ka tām jārūpējas par saviem iedzīvotājiem.

Kam ticēt: aplikācijai vai taksometra skaitītājam? Pasažieri novēro brauciena cenu atšķirību!

Kam ticēt: aplikācijai vai taksometra skaitītājam? Pasažieri novēro brauciena cenu atšķirību!

Ar “Bez Tabu” sazinājās kāds taksometru aplikāciju (“Yandex” un “Bolt”) biežs lietotājs. Pasažieris novērojis, ka maksa par braucienu, kas jau sākumā norādīta aplikācijā, atšķiras no tās, ko uzrāda skaitītājs brauciena beigās. Taksometra vadītājs iekasē tik, cik uzrādīts mobilajā lietotnē, bet čeku izsniedz par skaitītāja summu. Vai tā var būt, un kam ticēt: skaitītājam vai aplikācijai?