Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

”Ņirgāšanās par cilvēkiem!” Rīdzinieki labo katastrofālu ielu pašvaldības vietā; realitāte jaunceltņu mikrorajonā

“Ņirgāšanās par cilvēkiem!" Rīdzinieki labo katastrofālu ielu pašvaldības vietā; realitāte jaunceltņu mikrorajonā 10

Daudzviet Latvijā tautieši rudeni gaida ar bailēm, jo tieši šajā gadalaikā zemes ceļi daudzviet pārvēršas par grūti izbraucamiem vai neizbraucamiem šķēršļiem. Arī rīdzinieki Pļavnieku mikrorajonā sit pie trauksmes zvana: gadiem ilgi jaunceltnēs dzīvojošie “karo” par pieklājīgu Rembates ielas segumu. Kamēr tā nav, braucot no un uz mājām, nebeidz gandēt savus spēkratus.

”Ja mums šeit vajag, tad mēs šeit stāvēsim!” Rīgas pašvaldības policisti ”uzspļauj” pieklājības normām

“Ja mums šeit vajag, tad mēs šeit stāvēsim!” Rīgas pašvaldības policisti “uzspļauj” pieklājības normām 16

Iebrauktuve, pa kuru Rīgā, Iļģuciemā, var tikt pie daudzstāvu ēkām Lidoņu ielā, ne ar ko neatšķiras no citām šādām vietām galvaspilsētā. Arī šeit autovadītāji mēdz grēkot, novietojot savus braucamos neatļautās vietās. Tad brauc Rīgas pašvaldības policisti un raksta soda kvītis. Kādā no šādām reizēm likumsargi ”izpaudušies pēc pilnas programmas”.

Vai Barona ielas sāgas turpinājums? Autovadītāji ”gānās” par nejēdzībām Elizabetes ielā!

Vai Barona ielas sāgas turpinājums? Autovadītāji “gānās” par nejēdzībām Elizabetes ielā! 26

Iedomājieties situāciju. Jūs braucat mājas, bet, piebraucot pie iebrauktuves ēkas pagalmā, kuru remontē, un saprotat, ka ar savu spēkratu iebraukt nevarēsiet. Labi, varēsiet, bet – riskējot apskādēt savu auto. Teiksiet, tas nevar būt, tas ir absurdi. Nekā, var gan. Par to liecina gan sociālajos portālos publicēti video, gan skatītājs Kristaps, kurš vēršas Bez Tabu.