Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

Horoskops vēzim

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops lauvai

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops jaunavai

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops svariem

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops skorpionam

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops strēlniekam

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops mežāzim

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops ūdensvīram

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops zivīm

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

Kurbada un Satekles ielas krustojumā autovadītāji regulāri apdraud gājēju drošību. Atbildīgais dienests uzlabojumus satiksmes drošībā nesola

Kurbada un Satekles ielas krustojumā autovadītāji regulāri apdraud gājēju drošību. Atbildīgais dienests uzlabojumus satiksmes drošībā nesola 1

Autovadītāji, kuri klaji ignorē ceļu satiksmes noteikumus, strauja traukšanās, nepalaižot gājējus, kuri turpina ceļu paralēli galvenajam ceļam, skolēnu dzīvības apdraudējums, vecāku ar ratiņiem minstināšanās, pirms izlemt, kurš ir visdrošākais brīdis ielas šķērsošanai. “Bez Tabu” skatītājs aprakstīta situācija, kura ik rītu tiek piedzīvota šķērsojot Kurbada ielu.

"Uzbrauca "BMW", labi, ka bija piparu gāze!" Pārdaugavā ik rītu brauc pa ietvi, apdraudot gājējus

"Uzbrauca "BMW", labi, ka bija piparu gāze!" Pārdaugavā ik rītu brauc pa ietvi, apdraudot gājējus 21

Pārdaugavā dzīvojošie rīdzinieki ziņo par absurdu situāciju uz vienas no galvaspilsētas ielām: katru rītu tur pa gājēju ietvi brauc daudzas automašīnas, reāli apdraudot gājēju drošību. Arī “Bez Tabu” komanda novēro, kā automašīna uztriecas gājējam, bet turpina braukt tālāk. Absurdā situācija ir nesakārotās satiksmes organizēšanas sekas, kuras atbildīgie no Satiksmes departamenta pat negrasās novērst.

Pie Vanšu tilta uzstādīts "ķieģelis", bet garām brauc visi, arī sabiedriskais transports! 

Pie Vanšu tilta uzstādīts "ķieģelis", bet garām brauc visi, arī sabiedriskais transports!  21

“Kāda jēga no izmaiņām, ja tiek ignorēta aizlieguma zīme?” Jautājums, kuru raidījumam “Bez Tabu” uzdeva kāds autovadītājs. Viņš norādīja uz pārmaiņām satiksmes organizācijā pie Vanšu tilta uzbrauktuves Pārdaugavā. Pie vienas joslas uzstādīta 301. aizlieguma zīme jeb “ķieģelis”, taču to ignorē sabiedriskā transporta, taksometra un automašīnu vadītāji, tas redzams arī skatītāja uzņemtajā video.

Auto īpašnieks, spēkratā uzpildot gāzi, pamana pamatīgu atšķirību starp uzpildes staciju rādījumiem

Auto īpašnieks, spēkratā uzpildot gāzi, pamana pamatīgu atšķirību starp uzpildes staciju rādījumiem 6

Kādam no “Bez Tabu” skatītājiem ir radies jautājums, vai tiešām šīs vasaras temperatūra ir ietekmējusi ne vien zemnieku ražas apjomus, bet arī tos auto, kuri aprīkoti ar gāzes iekārtām. Proti, cilvēks ir pamanījis, ka laikā, kad laukā gaisa temperatūra bija +30 un vairāk grādu, diezgan pamatīgi atšķiras gāzes apjoms, kuru var iepildīt auto esošajā gāzes balonā, esot dažādās uzpildes stacijās.

"Ceļu nodoklis jāmaksā, bet bīstamu situāciju nenovērš." Uz Liepājas šosejas izveidojies "paugurs"!

"Ceļu nodoklis jāmaksā, bet bīstamu situāciju nenovērš." Uz Liepājas šosejas izveidojies "paugurs"!

Kāds autovadītājs sazinājās ar raidījumu “Bez Tabu”, lai brīdinātu citus autobraucējus par bīstamu vietu, kas izveidojusies uz A9 šosejas virzienā Liepāja–Rīga. “Pie Saldus ir diezgan paliels paugurs, uz kura ir visas iespējas nolauzt sava spēkrata riteni vai kā citādi to sabojāt. Jau divus gadus tiek cītīgi labots A9 galvenais ceļš, bet šādu brīnumu nav laika un vēlmes salabot. Ceļa uzturētāji taču arī savas mašīnas lauž,” ziņo autovadītājs, kurš norāda, ka bīstamais paaugstinājums uz ceļa nav nolīdzināts vismaz trīs mēnešus.

"Skāde ir liela!" Krāsotāji Liepājā ar baltiem punktiņiem "izrotā" arī blakus stāvlaukuma automašīnas

"Skāde ir liela!" Krāsotāji Liepājā ar baltiem punktiņiem "izrotā" arī blakus stāvlaukuma automašīnas 4

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas “DG Termināls” teritorijā ir vairāki naftas produktu rezervuāri, un šobrīd notiek to krāsošanas darbi. Ielas pretējā pusē atrodas industriālais parks ar plašu stāvvietu darbinieku automašīnām, spēkratu īpašnieki raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka ar balto krāsu “izrotāts” arī viņu īpašums.

Nesaudzīgs sods pircējiem, kuri ierodas iepirkties otro reizi un nav samaksājuši par autostāvvietas izmantošanu 

Nesaudzīgs sods pircējiem, kuri ierodas iepirkties otro reizi un nav samaksājuši par autostāvvietas izmantošanu  4

Daudzbērnu ģimene atbraukusi iepirkties uz “Rimi” otro reizi. Novietojuši automašīnu stāvlaukumā, transportlīdzekli piereģistrējuši, taču tik un tā nācies maksāt 25 eiro lielu sodu. Izrādās, atkārtota bezmaksas autostāvvietas izmantošana ir iespējama tikai pēc pusotras stundas. Ja radusies vajadzība šai laikā doties uz veikalu vēlreiz, par stāvvietu vajadzējis maksāt.