Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

"Ceru, nevedīšu uz slimnīcu notriektu bērnu!" Ārsts aicina Jūrmalas domi sakārtot dzīvojamo zonu

"Ceru, nevedīšu uz slimnīcu notriektu bērnu!" Ārsts aicina Jūrmalas domi sakārtot dzīvojamo zonu 1

Jūrmalas iedzīvotāju lūgumi pašvaldībai gādāt par gājēju, tostarp bērnu, drošību Pētera ielā līdz šim bijuši nesekmīgi. Apkaimē darbojas dzīvojamās zonas noteikumi, tomēr, kā stāsta “Bez Tabu” uzklausītie, šoferi tos nereti ignorē un apdraud gājējus, tāpēc ātrumu mīlošos nākas pāraudzināt pašiem. Latvijas galvenais ceļu policists Normunds Krapsis atgādina pašvaldībām, ka tām jārūpējas par saviem iedzīvotājiem.

Kam ticēt: aplikācijai vai taksometra skaitītājam? Pasažieri novēro brauciena cenu atšķirību!

Kam ticēt: aplikācijai vai taksometra skaitītājam? Pasažieri novēro brauciena cenu atšķirību!

Ar “Bez Tabu” sazinājās kāds taksometru aplikāciju (“Yandex” un “Bolt”) biežs lietotājs. Pasažieris novērojis, ka maksa par braucienu, kas jau sākumā norādīta aplikācijā, atšķiras no tās, ko uzrāda skaitītājs brauciena beigās. Taksometra vadītājs iekasē tik, cik uzrādīts mobilajā lietotnē, bet čeku izsniedz par skaitītāja summu. Vai tā var būt, un kam ticēt: skaitītājam vai aplikācijai? 

Mālpils Agnijas bēda ar lietotu auto tirgotāju! Gribēja "mersi" līzingā – iebrauca milzu parādā

Mālpils Agnijas bēda ar lietotu auto tirgotāju! Gribēja "mersi" līzingā – iebrauca milzu parādā 46

Mālpiliete Agnija uzņemas līzinga saistības kompānijā ”KB Līzings”. Ar ”mersīti” nobrauc vien dažus mēnešus un iekuļas pamatīgās nepatikšanās: sievietei atņem automašīnu uzkrātā parāda dēļ, ko nu ar uzviju piedzen tiesu izpildītājs. Firmas kliente stāsta, ka esot maksājusi, bet ar kavēšanos, firma neesot bijusi pretimnākoša. Agnija uzskata, ka firma arī nepamatoti liek maksāt par automašīnas remontu.

"Par tādu atlīdzību līdzvērtīgu auto nenopirkšu!" Īpašnieks pēc avārijas šokēts par apdrošinātāju piešķirto kompensāciju

"Par tādu atlīdzību līdzvērtīgu auto nenopirkšu!" Īpašnieks pēc avārijas šokēts par apdrošinātāju piešķirto kompensāciju 9

Liktenīgajā 21. decembra vakarā māmiņa ar bērniem apstājas pie krustojuma un gatavojas veikt kreiso pagriezienu. Vēl pirms manevra mazajā pilsētas “džipiņā” ietriecas lielāka izmēra kravas automašīna. Par laimi, garām brauc neatliekamās medicīniskās palīdzības ekipāža un pārliecinās, ka visi ir sveiki un veseli.

Iedzīvotājs iemūžina dzelzceļnieku, kurš, ignorējot aizlieguma zīmi, šķērso sliežu ceļu

Iedzīvotājs iemūžina dzelzceļnieku, kurš, ignorējot aizlieguma zīmi, šķērso sliežu ceļu 3

31. janvāra vakarā Rīgā, starp Torņakalnu un Zasulauku, vilciens notriecis cilvēku. Zem vilciena pakļuvis jaunietis, kurš gājis bojā. “Bez Tabu” skatītājs nofilmējis video materiālu, kurā redzams, ka “Pasažieru vilciena” darbinieks šķērso sliedes, ignorējot aizlieguma zīmi. Video materiālā redzams, ka apkārt esošie pasažieri noraugās uz viņa rīcību, iespējams, nodomājot, ka tas ir atļauts.

"Mašīna kļuvusi pat vēl lēnāka!" Ģimene zaudē auto jaudu un naudu; servisa saimnieks visu noliedz

"Mašīna kļuvusi pat vēl lēnāka!" Ģimene zaudē auto jaudu un naudu; servisa saimnieks visu noliedz 14

Liela daļa automašīnu īpašnieku piekritīs, ka atrast labu un sev tīkamu autoservisu ir teju vai tikpat svarīgi un vienlīdz sarežģīti kā tikt pie pareizā ārsta. Atdodot savu motorizēto mīluli remontā, sagaidām, ka to atpakaļ saņemsim sveiku un veselu un ar to atkal varēs droši pārvietoties uz ceļa. Tomēr kādai sievietei Jelgavā nu gadījusies pavisam nelāga situācija.

"Kad šos sāks sodīt?" Mikroautobusa vadītājs Rīgā rupji pārkāpj noteikumus, braucot pie sarkanās gaismas

"Kad šos sāks sodīt?" Mikroautobusa vadītājs Rīgā rupji pārkāpj noteikumus, braucot pie sarkanās gaismas 1

Auto videoreģistrators fiksējis, kā mikroautobusa vadītājs, ignorējot luksofora sarkano signālu, traucās pāri kādam krustojumam Rīgā. “Kad šos sāks sodīt? Pēc nopietnas avārijas. Jāsāk viņus pārbaudīt. Gan šoferus, gan visu organizāciju, vai atbilst ieņemamiem amatiem,” reaģējot uz videomateriālu, raidījumam “Bez Tabu” rakstīja skatītājs.