Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

Video, kas sacēla kājās pašmāju internetu! Drona nofilmētās avārijas izraisītajam draud sods par mukšanu!

Video, kas sacēla kājās pašmāju internetu! Drona nofilmētās avārijas izraisītajam draud sods par mukšanu! 43

Pirms pāris nedēļām Bez Tabu rādīja sižetu, kas sabiedrībā izraisīja plašas diskusijas. Tas bija stāsts par A7 šoseju, pa kuru no Rīgas var tikt uz Ķekavu. Filmēšanas laikā raidījuma operatoram izdevās nofilmēt autoavārijas brīdi, kā arī to, kā vainīgais šoferis fiziski izrēķinās ar otru autovadītāju un pēc tam pamet notikuma vietu.

Pa 1. joslu nebraucu kratīšanās dēļ! Policijas reidiem vajadzētu iet roku rokā ar ceļa infrastruktūru

Pa 1. joslu nebraucu kratīšanās dēļ! Policijas reidiem vajadzētu iet roku rokā ar ceļa infrastruktūru 97

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valsts policija veic profilaktisku reidu, lai autovadītājiem atgādinātu, kā jāpārvietojas pa brauktuvēm, kurās vienā braukšanas virzienā ir divas vai vairāk joslas. Tā jau saka, ka atkārtošana ir zināšanu māte, bet – vai šāda veida atgādināšana ko dod, ja ņem vērā auto skolās mācīto un Latvijas ceļu infrastruktūru?

Sods pēc soda! Invalīds regulāri iekrīt policijas nagos, lai gan auto atstāj pie savas kāpņutelpas

Sods pēc soda! Invalīds regulāri iekrīt policijas nagos, lai gan auto atstāj pie savas kāpņutelpas 14

Vakaros pēc darba dienas beigām daļai iedzīvotāju rodas satraukums, jau iedomājoties par to, ka atkal jāatrod vieta, kur novietot automašīnu. Tad nu braukājam ap kvartālu un meklējam, kur atstāt savu spēkratu. Tiesa, daļa no dzīvojamo māju stāvvietām ir atjaunotas, pat ierīkotas katram dzīvokļa īpašniekam, tomēr vēl aizvien ir mājas, kur tādas ekstras nav. Līdzīga situācija ir galvaspilsētas esošajā Iļģuciema rajonā, kur dzīvo Sergejs.

Nakts aizsegā atkal uzrok nesen asfaltēto Brīvības ielu

Nakts aizsegā atkal uzrok nesen asfaltēto Brīvības ielu 59

Aptuveni pusnaktī, kad autovadītāju plūsma krietni samazinājusies, Brīvības ielā rosās aptuveni desmit vīru. ”Objektā” ir vairākas tehnikas vienības, ar kurām asfalta kārta tiek nofrēzēta un radītie atkritumi uzreiz tiek aizvesti.

”Ņirgāšanās par cilvēkiem!” Rīdzinieki labo katastrofālu ielu pašvaldības vietā; realitāte jaunceltņu mikrorajonā

“Ņirgāšanās par cilvēkiem!" Rīdzinieki labo katastrofālu ielu pašvaldības vietā; realitāte jaunceltņu mikrorajonā 10

Daudzviet Latvijā tautieši rudeni gaida ar bailēm, jo tieši šajā gadalaikā zemes ceļi daudzviet pārvēršas par grūti izbraucamiem vai neizbraucamiem šķēršļiem. Arī rīdzinieki Pļavnieku mikrorajonā sit pie trauksmes zvana: gadiem ilgi jaunceltnēs dzīvojošie “karo” par pieklājīgu Rembates ielas segumu. Kamēr tā nav, braucot no un uz mājām, nebeidz gandēt savus spēkratus.