Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

Populāra autoskola izved no pacietības! Pēc nenotikušas apmācības mēnešiem cīnās par samaksāto naudu

Populāra autoskola izved no pacietības! Pēc nenotikušas apmācības mēnešiem cīnās par samaksāto naudu 4

Pēc tam, kad autoskolai “Fortūna” samaksāta pieprasītā maksa par apmācību, kursante paliek bešā. Lai gan līgumā noteikts, ka autoskolai kursantam jānodrošina apmācība mēneša laikā no līguma noslēgšanas, “Fortūna” neievēro šo nosacījumu – nespēj nokomplektēt grupu. Kursante vairākus mēnešus nesekmīgi pieprasa autoskolai samaksātos vairāk nekā 300 eiro, no “Fortūnas” pārstāvjiem uzklausa atrunas un solījumus par naudas atdošanu.

“CSDD bardaks”! Jau atkal nevar tikt pie kārotas numurzīmes

“CSDD bardaks”! Jau atkal nevar tikt pie kārotas numurzīmes 16

Ar “Bez Tabu” sazinājās Agris, kurš vēlējies iegūt numurzīmi MG-2000. Šī numurzīme vislabāk būtu derējusi viņa 2000. gada ”Mitsubishi” ”Galant”. Pusgadu regulāri apmeklējot CSDD nodaļu, viņš neveiksmīgi gaidījis, kad būs iespēja numuru rezervēt, taču, galu galā, tas piešķirts citam. Nu pienākusi MH sērija, un Agris plinti nav metis krūmos.

"Pēc notriekšanas bērnam smagas traumas, ārstējamies pusotru gadu!" Bīstama gājēju pāreja Jūrmalā satrauc iedzīvotājus un policiju

"Pēc notriekšanas bērnam smagas traumas, ārstējamies pusotru gadu!" Bīstama gājēju pāreja Jūrmalā satrauc iedzīvotājus un policiju

Jūrmalas iedzīvotāji ziņo par bīstamu neregulējamu gājēju pāreju pāri četrām joslām Jūrmalā, uz kuras ikgadu notriec cilvēkus, tostarp bērnus. Kāds bērns uz gājēju pārejas notriekts pavisam nesen, oktobra vidū. Šis ceļu satiksmes negadījums ir kā pēdējais pacietības piliens jūrmalniecei Ilonai, kuras 11 gadus vecajam dēlam uz šīs pārejas uztriecās automobilis pērn. Gan iedzīvotāji, gan Valsts policija šo vietu sauc par melno punktu, kur nepieciešams organizēt satiksmi tā, lai pārejas šķērsošana būtu droša.

"100 punkti, ka būs avārija!" Ziņo par bīstamu krustojumu, kurā no abām pusēm braucošajiem ir galvenais ceļš

"100 punkti, ka būs avārija!" Ziņo par bīstamu krustojumu, kurā no abām pusēm braucošajiem ir galvenais ceļš

Autovadītājs “Bez Tabu” ziņo par kādu absurdu un bīstamu situāciju. Vietā, kur autovadītāji no Lubānas apļa nogriežas uz Kaivas ielu, ir ceļa zīme “Galvenais ceļš”, tātad pa Kaivas ielu braucošajiem dota priekšroka. Savukārt vietā, kur iela krustojas ar vēl ekspluatācijā nenodotu ceļu, galvenais ceļš dots arī autovadītājiem, kas pārvietojas pa jaunuzbūvēto ielu.

"Soda nevainīgu cilvēku! Aizskaroši!" Jūrmalas caurlaižu automātu ķibeles. Uzskata, ka nepamatoti sodīta ar 50 eiro

"Soda nevainīgu cilvēku! Aizskaroši!" Jūrmalas caurlaižu automātu ķibeles. Uzskata, ka nepamatoti sodīta ar 50 eiro 3

Autovadītāja apgalvo, ka caurlaižu apmaksas automāts pie iebraukšanas Jūrmalā divas reizes ”norijis” skaidru naudu, bet neesot izsniedzis caurlaides. Centusies pierādīt kūrortpilsētas pašvaldības pārstāvjiem, ka centusies ievērot maksāšanas kārtību, norādījusi arī uz iekārtu ķibelēm, bet vēlāk tomēr saņēmusi soda protokolu par braukšanu pilsētā bez caurlaides.

"Dzer bārā, nevis pie stūres!" Madonas puses pagastvecim divas promiles; dzer un brauc ne pirmoreiz

"Dzer bārā, nevis pie stūres!" Madonas puses pagastvecim divas promiles; dzer un brauc ne pirmoreiz 11

Madonas novada Sarkaņu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Simtnieks jau kārtējo reizi pieķerts braucam alkohola reibumā un jau atkal zaudēs vadītāja apliecību. Šoreiz likumsargi viņa izelpā konstatējuši divas promiles alkohola reibuma pēc tam, kad viņš, braucot pa lielceļu reibumā, ietriecās sabiedriskajā autobusā. Simtnieks atzīstas, ka pirms sēšanās pie stūres iedzēris “simts gramu” stiprā alkohola, bet pēc avārijas, gaidot ierodamies policiju, turpinājis malkot vēl stiprāku grādīgo.

"Nezināju, ka beigusies medicīniskā izziņa!" Nenojaušot par stūrēšanas aizliegumu, autovadītājs iekuļas milzu ķezā

"Nezināju, ka beigusies medicīniskā izziņa!" Nenojaušot par stūrēšanas aizliegumu, autovadītājs iekuļas milzu ķezā 5

Gatis ar savu auto nejauši apskādē citu spēkratu, pēc kā godprātīgi sazinās ar otru šoferi, abi aizpilda saskaņoto paziņojumu. Par ceļu satiksmes negadījumu Gatis paziņo OCTA apdrošinātājam, kam jāapmaksā auto remonts. Liels bija Gata pārsteigums, pusgadu pēc sadursmes saņemot no apdrošinātāja regresa prasību par vairāk nekā 1000 eiro. Apdrošinātājs vēlas atgūt savu naudu, jo, izrādās, Gatim sadursmes brīdī nebija ļauts vadīt transportlīdzekli.

"Nogalināja auto!" Pēc KASKO remonta hibrīdauto "beigts", remonts tūkstošos, serviss un apdrošinātājs vairās no atbildības

"Nogalināja auto!" Pēc KASKO remonta hibrīdauto "beigts", remonts tūkstošos, serviss un apdrošinātājs vairās no atbildības 15

Pēc tam kad no jumta krītošs sniegs saskādē hibrīdauto virsbūvi, īpašniece to nogādā KASKO apdrošinātāja ”Gjensedige” piemeklētā servisā ”Smartservice” Rīgā. Rezultātā virsbūves darbi veikti nekvalitatīvi, turklāt auto no servisa izbrauc ar kritisku defektu, ar ko tālāka braukšana nav iespējama: ”nobeigusies” viena no hibrīdauto būtiskākajām detaļām – IMA hibrīda akumulators –, kas maksā bargu naudu, bet apdrošinātājs tā nomaiņu atsakās apmaksāt, arī serviss atbildību neuzņemas.