Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Pie stūres

Pie stūres

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

“Rīgas mikroautobusu satiksmes” šoferis brutāli pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus. Viņa rīcība šokē pat policiju

"Rīgas mikroautobusu satiksmes" šoferis brutāli pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus. Viņa rīcība šokē pat policiju 29

Ja palūko virtuālajā vidē, ir atrodami daudzi aculiecinieku uzņemti videomateriāli, kuros redzams, kā galvaspilsētas pasažieru pārvadātāju – “Rīgas satiksmes” un “Rīgas mikroautobusu satiksmes” – šoferi pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus. Nupat Bez Tabu rīcībā ir nonācis kāds aculiecinieka video, kurā redzamais pārsteidz pat pieredzējušus policistus.

OCTA kāpj debesīs! Kas izraisījis straujo cenu kāpumu un kad tas rimsies?

OCTA kāpj debesīs! Kas izraisījis straujo cenu kāpumu un kad tas rimsies? 23

Ieraugot, cik strauji kopš jaunā gada kāpj Obligātās civiltiesiskās transportlīdzekļu apdrošināšanas cenas, autovadītāji ir pārsteigti par apdrošinātāju neremdināmo apetīti un uzskata, ka ir iedzīti sprukās. Obligātā civiltiesiskā apdrošināšana braucamajam ir nepieciešama, un gribi vai negribi, polise jāpērk.

“Pēc vēlēšanām policija pamodās un paņirgājās!” Kā Tukumā “risina” auto novietošanas problēmu iekšpagalmos?

"Pēc vēlēšanām policija pamodās un paņirgājās!" Kā Tukumā "risina" auto novietošanas problēmu iekšpagalmos? 12

Tukuma mikrorajonā notiek ielas rekonstrukcijas darbi, kuru laikā iedzīvotājiem lūgts nenovietot automašīnas uz brauktuvēm pie mājām, lai remontdarbu tehnika var brīvi pārvietoties. Iedzīvotāji apgalvo, ka remontdarbu laikā viņiem atļauts spēkratus novietot zaļajā zonā, taču piedzīvo ļoti nepatīkamu situāciju, kad par šādu auto novietošanu saņem soka kvītis no pašvaldības policistiem.

“Avārijas novēroju gandrīz katru mēnesi,” iedzīvotāji turpina pieprasīt drošības uzlabojumus Juglas un Murjāņu ielas krustojumā

"Avārijas novēroju gandrīz katru mēnesi," iedzīvotāji turpina pieprasīt drošības uzlabojumus Juglas un Murjāņu ielas krustojumā 3

2016. gadā Valsts policijā reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi Murjāņu un Juglas ielas krustojumā, šogad nepilna pusgada laikā jau fiksēti 7 negadījumi. Turklāt daudzi autovadītāji izvēlas formēt saskaņoto paziņojumu, policijai neziņojot. Valsts policija uzskata, ka būtu nepieciešams mainīt luksofora darbību, un sola rakstīt vēstuli Rīgas domes Satiksmes departamentam, lai vērstu uzmanību šim jautājumam.