Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

Sešus gadus vecais Miša īsteno sapni un iejūtas autobusa vadītāja lomā

Sešus gadus vecais Miša īsteno sapni un iejūtas autobusa vadītāja lomā

Ar sešus gadus veco Mišu “Bez Tabu” tikās jau gada nogalē kā labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” vēstnesi. Zēns, kam ir autiskā spektra traucējumi, pārsteidza, ka pazīst ceļa zīmes, prot nosaukt visas tramvaja pieturas ceļā no Juglas uz Imantu. Mišam bija sapnis kļūt par autobusa vadītāju. Jaunais gads savā veidā to ir piepildījis.

"Bezjēdzīgi!" Mikrorajonos uzstādītās taksometru stāvēšanas zīmes liedz iespēju iedzīvotājiem atstāt automašīnu pie mājas

"Bezjēdzīgi!" Mikrorajonos uzstādītās taksometru stāvēšanas zīmes liedz iespēju iedzīvotājiem atstāt automašīnu pie mājas

Situācija ar automašīnu stāvvietām Dammes ielā diži neatšķiras no tās, kuru piedzīvo autovadītāji arī citviet – daudz un dikti jāriņķo ap māju, lai atrastu brīvu vietu, kur novietot spēkratu. Tomēr iedzīvotājs Jānis ir pamanījis, viņaprāt, lieku ceļa zīmi, kas vismaz septiņām automašīnām liedz iespēju apstāties pie daudzdzīvokļu mājas.

"Vai nav bail, ka nositīsies? Salaspils pašvaldība: Nu, provokācija!" Bīstams līkums ar grāvjiem apdraud iedzīvotājus

"Vai nav bail, ka nositīsies? Salaspils pašvaldība: Nu, provokācija!" Bīstams līkums ar grāvjiem apdraud iedzīvotājus 8

Salaspils novada iedzīvotājus satrauc ceļa posms ar bīstamu 90 grādu līkumu, kam abās pusēs ir dziļi grāvji. Grāvjos iegāzušās daudzas automašīnas, stāsta iedzīvotāji, rādot arī fotoattēlus, kuros iemūžinātas avārijas. Iedzīvotāji pieprasa pašvaldībai reālus drošības risinājumus. Pašvaldībā jautājumu  – vai nav bail, ka kāds, avarējot grāvī, var nosisties? –  sauc par provokāciju un skaidro, ka nauda infrastruktūras sakārtošanai tiekot tērēta atbilstoši prioritāšu sarakstam.

"Nedomāju, ka kādam traucēju!" Šoferi saiet ragos ar veco paaudzi par policijas uzrīdīšanu Rīgas guļamrajonā

"Nedomāju, ka kādam traucēju!" Šoferi saiet ragos ar veco paaudzi par policijas uzrīdīšanu Rīgas guļamrajonā 10

Iļģuciema mikrorajonā dzīvojošie rīdzinieki ir neizpratnē, kāpēc pašvaldības policija soda par auto novietošanu pie daudzdzīvokļu mājas, kur, kā uzskata autovadītāji, automašīnas nevienam netraucē. Pretējās domās gan ir sirmgalve, sodīto autovadītāju kaimiņiene, kura ziņo policijai, jo viņai pie mājas atstātās automašīnas traucē pārvietoties.

"Ar sievu esam pensionāri. Tā mums ir liela nauda!" 20 gadus veca auto pirkums pamatīgi pieviļ

"Ar sievu esam pensionāri. Tā mums ir liela nauda!" 20 gadus veca auto pirkums pamatīgi pieviļ 37

Pensionārs Vitālijs no Jaunjelgavas un viņa sieva no pensijas sakrājuši 800 eiro, par kuriem iegādājušies lietotu 1998. gada izlaiduma “Seat Ibiza” automašīnu. 70 gadus vecais kungs ir ļoti vīlies pirkumā, nožēlo, ka iegādājies konkrēto automašīnu, un vaino tirgotāju negodprātībā, jo, kā stāsta Vitālijs, auto realitātē būtiski atšķiroties no aprakstītā sludinājumā. Tirgotājs gan kategoriski noliedz pārmetumus, uzrādot sludinājumu, kurā nekas neesot melots.

"Braukt ar 2 milimetru protektoru ir bīstami!" Kāda ir riepu gatavība ziemai?

"Braukt ar 2 milimetru protektoru ir bīstami!" Kāda ir riepu gatavība ziemai? 1

Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka no 1. decembra automobiļiem jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Tomēr satiksmes drošības vārdā auto ziemas ”apavus” vēlams uzaut vēl agrāk. ”Bez Tabu” un auto eksperts Uģis Vītols pārbauda, vai automašīnām jau uzmontētas ziemas riepas un kāds ir to stāvoklis.

"Ieslēdzās sportiska interese!" Autovadītājs pierāda, ka pašvaldības policijas piemērotais sods neatbilst noteikumiem

"Ieslēdzās sportiska interese!" Autovadītājs pierāda, ka pašvaldības policijas piemērotais sods neatbilst noteikumiem 6

Ar “Bez Tabu” sazinās kāds Pārdaugavas iedzīvotājs, kurš norāda uz strīdīgu situāciju Kristapa ielā. Autovadītājs pārliecināts, ka jau divus gadus automašīnu novieto, nepārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus. Taču kādā jaukā dienā viņu un vēl pāris iedzīvotājus sagaida pārsteigums – administratīvā pārkāpuma protokols.

Dzērusi ceļu policista dzīvesbiedre Jelgavā sasit trīs auto; likumsargs avārijas brīdī sēž pasažiera krēslā

Dzērusi ceļu policista dzīvesbiedre Jelgavā sasit trīs auto; likumsargs avārijas brīdī sēž pasažiera krēslā 29

Dienu pirms patriotiskajiem svētkiem jeb Lāčplēša dienas Jelgavā notiek smags ceļu satiksmes negadījums. Pulksten divos naktī pa Rūpniecības ielu traucas tumšas krāsas “Audi”, izraisa frontālu sadursmi ar pretimbraucošo auto un aizķer vēl vienu transportlīdzekli. Drīz vien atklājas, ka avāriju izraisījusi sieviete, kura, izrādās, ir ceļu policista dzīvesbiedre. Turklāt pie policistam piederošās automašīnas stūres dāma sēdās pamatīgā žvingulī.

"Nebūtu vispār atļāvuši!" Nedienas pirmajam reģistrētajam auto ar stūri labajā pusē, atkārtotu tehnisko apskati neiziet

"Nebūtu vispār atļāvuši!" Nedienas pirmajam reģistrētajam auto ar stūri labajā pusē, atkārtotu tehnisko apskati neiziet 24

Reinis savu jauno ģimenes auto – minivenu ar stūri labajā pusē – pirms gada atvedis no Somijas. Veicis numuru salīdzināšanu, un 2. novembrī ticis pie tehniskās apskates uzlīmes, starp citu, tas arī ir pirmais Latvijā reģistrētais transportlīdzeklis, kam stūre atrodas labajā pusē. Diemžēl, veicot tehnisko apskati otro reizi, automašīnas īpašnieku sagaidīja nepatīkams pārsteigums.

"Pilnīgs ārprāts!" Ieriķu ielas iekšpagalma iedzīvotāju cīņa ar autovadītājiem, kuri izvēlas apbraukt sastrēgumu!

"Pilnīgs ārprāts!" Ieriķu ielas iekšpagalma iedzīvotāju cīņa ar autovadītājiem, kuri izvēlas apbraukt sastrēgumu! 28

Ar “Bez Tabu” sazinājušies Ieriķu ielas iekšpagalmu iedzīvotāji, kuri nav mierā, ka sastrēgumu laikā gājējiem jādala ceļš ar lērumu automašīnu. Laikā, kad uz Ieriķu un Vaidavas ielas veidojas sastrēgums, autovadītāji izvēlas iekšpagalmu, lai to apbrauktu. Turklāt tas notiek tieši brīdī, kad māju iedzīvotāji ved uz bērnudārzu vai skolu atvases.