Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops vērsim

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops vēzim

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops lauvai

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops jaunavai

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops svariem

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops skorpionam

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

Horoskops strēlniekam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops mežāzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops ūdensvīram

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops zivīm

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

Nepērc kaķi maisā jeb kā sevi pasargāt no krāpniekiem, ja esi nolēmis iegādāties auto ārvalstīs

Nepērc kaķi maisā jeb kā sevi pasargāt no krāpniekiem, ja esi nolēmis iegādāties auto ārvalstīs 3

Šobrīd Latvijā ir gana daudz dažādu un pietiekami ”saldu” auto tirdzniecības piedāvājumu, lai cilvēkam no galvas pazustu doma, ka jābrauc pašam uz kādu ārvalsti un braucamais jāiegādājas tur. Tāda prakse ļoti izplatīta bija pirms nu jau daudziem gadiem. Bet ir vēl pa kādam Latvijas pilsonim, kurš par labu esam atzīst tieši tādu rīcību. Vien jāatceras, ka pirms braukšanas ir jāveic daži labi mājas darbi.

Taksometra vadītājs izraisa avāriju un aizbēg no notikuma vietas. Cietušie cer, ka policijas izmeklēšana bez vainas vainīgos attaisnos

Taksometra vadītājs izraisa avāriju un aizbēg no notikuma vietas. Cietušie cer, ka policijas izmeklēšana bez vainas vainīgos attaisnos

Pamatīgi sadauzītas divas automašīnas, ilga gaidīšana, kamēr policija iegūs visus pierādījumus, neskaidrība, vai nenāksies pierādīt, ka esi bez vainas un ka vienīgais rīcības attaisnojums bija vēlme pasargāt gan savu, gan sievas dzīvību – mieles un pašreizējais sausais atlikums ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajiem.

“Ja stūrei labajā pusē vieni parametri atbilst, tad citi ne!” Likumdevēji izvirza neizpildāmas prasības auto īpašniekiem

“Ja stūrei labajā pusē vieni parametri atbilst, tad citi ne!” Likumdevēji izvirza neizpildāmas prasības auto īpašniekiem 68

No 1. novembra Latvijā ir atļauts oficiāli reģistrēt tos spēkratus, kuriem stūre ir labajā pusē. Daudziem šis lēmums izraisa sajūsmu, nu tikai varēs pirkt uz pusi lētākus braucamos un piedalīties satiksmē. Sajūsmu šiem potenciālajiem auto īpašniekiem var nomainīt pamatīga vilšanās, jo lai šādu dzelzs zirgu uz sava vārda piereģistrētu Latvijā, ir jāpaveic neiespējamā misija.

“Viņš jau divus gadus mūs baro ar solījumiem, policija neko nedara!” Vīrietis paliek bez sešiem tūkstošiem eiro un nopirktā motocikla

“Viņš jau divus gadus mūs baro ar solījumiem, policija neko nedara!” Vīrietis paliek bez sešiem tūkstošiem eiro un nopirktā motocikla 7

Viss sākas pirms vairāk nekā diviem gadiem, kad kāds vīrietis pieņem lēmumu iegādāties motociklu. Kāroto dzelzs zirgu viņš noskata Vācijā un sazinās ar sev pazīstamu cilvēku, kuram lūdz nokārtot darījumu, bet tas beidzas ar palikšanu bez gana dārgā braucamā un policijas izmeklēšanu divu gadu garumā.

"Samaksāju tūkstoti nodokļos par auto, policija to ignorē un izraksta 200 eiro sodu!" Šoferis par netaisnību un birokrātijas mašinēriju

"Samaksāju tūkstoti nodokļos par auto, policija to ignorē un izraksta 200 eiro sodu!" Šoferis par netaisnību un birokrātijas mašinēriju 8

Latvietim Agnim ir cieša saikne ar Poliju, jo tur atrodas uzņēmums, kurā viņš strādā. Tā kā bieži uzturas Latvijā un ir likumpaklausīgs, samaksājis nodokli – tūkstoš eiro, lai mūsmājās gadu varētu braukt ar Polijā reģistrēto automašīnu. Vīrieti šokē Latvijas Valsts policijas darbinieki, kuri aptur viņa vadīto auto Rīgā un izraksta milzu sodu par it kā nesamaksātu nodokli. Patruļpolicisti ignorē Agņa uzrādītos pierādījumus par nodokļa nomaksu.

Gaidiet sastrēgumus! 2019. gadā uzsāks ceļa posma Rīga-Jūrmala remontdarbus

Gaidiet sastrēgumus! 2019. gadā uzsāks ceļa posma Rīga-Jūrmala remontdarbus 1

Atsaucoties uz kādas “Bez Tabu” skatītājas zvanu par ceļa kvalitāti uz A10 autoceļa posma Rīga-Jūrmala, devāmies iedzīvotāju aptaujā par to, vai ceļš lietus laikā ir droši izbraucams. Kā norādīja teju visi iztaujātie autovadītāji, ceļš nokrišņu laikā ir kritiskā stāvoklī – izbraukātās risas izraisa automašīnas akvaplanēšanu, kādēļ spēkrats kļūst grūti vadāms. VAS “Latvijas Valsts ceļi” sola – remonts būs, un tas sāksies jau nākamajā gadā.

"Plānotāji nesaprata, kur ir vārti?" Brīvības ielā uzbrauktuve "atduras" pret žogu

"Plānotāji nesaprata, kur ir vārti?" Brīvības ielā uzbrauktuve "atduras" pret žogu 1

“Starp Brīvības ielas 129. un 133. namu atrodas “EuroPark” maskas stāvvieta. Pēc ielas remontdarbiem izveidojusies absurda situācija, iebrauktuve izbūvēta 3-4 metrus tālāk un “atduras” pret nama sienu,” novērojumos dalās kāda rīdziniece, kura sazinājusies ar raidījumu “Bez Tabu”. Viņa jautā: “Kur skatās būvnieki, un kas šādu darbu ir pieņēmis?”

"Cilvēks burtiski aizlidoja pa gaisu!" Sastrēgumi Ieriķu ielā rada satiksmes haosu

"Cilvēks burtiski aizlidoja pa gaisu!" Sastrēgumi Ieriķu ielā rada satiksmes haosu 10

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājās autovadītājs Kaspars, kurš piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu 9. oktobra rītā. Ieriķu ielas posmā starp Vaidavas ielu un Gustava Zemgala gatvi notikušas pārmaiņas, viena no trīs joslām atvēlēta sabiedriskajam transportam un velobraucējiem. “Es, piemēram, nesaprotu, kas ir ieguvējs, jo man šodien vajadzēja papildu 10 minūtes stāvēt sastrēgumā,” rakstīja Kaspars.