Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 26. marts

Gustavs, Gusts, Tālrīts

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Cīniņi biznesa un darba frontē būs tādi attīstoši, bez ļauna, spaidiem un maldiem. Sapratīsi, ka tu, tavi partneri un konkurenti visi esiet vienā sasaistē – vienlīdz svarīgi un vajadzīgi.

Horoskops vērsim

Mīlestībā valdīs kārdinoša noskaņa, kura ļoti ātri var pāriet savstarpējā konfrontācijā. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, vari ļauties kārdinājumam uzsākt pavasara mīlas dejas, pat vairākas.

Horoskops dvīņiem

Tev liksies, ka darbā nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības un iniciatīvas. Meklē kādu iedvesmas avotu.

Horoskops vēzim

Sapratīsi kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams atradīsi sponsoru vai kādu aizbildni, kurš pabīdīs, pavilks vai aizliks labu vārdu. Tavs emocionāli iekrāsotais prāts teiks, ka nav nekā, uz ko tu varētu droši paļauties.

Horoskops lauvai

Dažādas tikšanās neformālā un relaksētā gaisotnē, kur tev nevienam nekas nav jāpierāda, ļaus tev atslābināties un izbaudīt patīkamas sarunas. Jutīsies uzlādējies un spēku pilns jauno ideju bīdīšanā.

Horoskops jaunavai

Pārlieku sakāpināta emocionalitāte var radīt vienu otru duālu situāciju. Sacensības gars var no jauna izgaismot kādu senu konfliktu darba attiecībās. Saglabā racionālu skatījumu uz notiekošo.

Horoskops svariem

Šodien vari rēķināties ar kāda ietekmīga cilvēka atbalstu kā arī savu kolēģu atbalstu, ja lieta nonāks tik tālu, ka būs jāizšķiras par tevi vai kādu konkurentu. Uzdrīkstēšanās atmaksāsies ar noteikumu, ka ņemsi vērā citu ieteikumus.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Ieteicams iegādāties lietas, kas darbā vairotu omulības sajūtu un profesionālo vidi iekrāsotu pavasara krāsās.

Horoskops strēlniekam

Tev būs sarežģīti pieņemt patstāvīgu lēmumu, bet arī citi nebūs nekādi labie padomdevēji. Tāpēc šodien neielaidies nekādās duālās situācijās, attiecībās bez noteikumiem un neuzņemies saistības, ja nav skaidri spēles noteikumi.

Horoskops mežāzim

Nepārvērtē savu varēšanu iesaistoties darbos vai izpalīdzot ar padomiem. Pirms darīšanas iepazīsties ar konkrētā darba apstākļiem, darba rīkiem utt. Šodien pievērs īpašu uzmanību savai veselībai.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vajag dibināt kontaktus – gan profesionālos, gan personīgos. Iespējami arī formālāki un mazāk stīvi pasākumi, kas ne pārāk aizraus, tomēr neizvairies tos apmeklēt, jo ir iespēja satikt ļoti vajadzīgus cilvēkus.

Horoskops zivīm

Tavs noskaņojums būs svārstīgs, jo nespēsi izvēlēties starp diviem līdzvērtīgiem piedāvājumiem vai vienlīdz svarīgiem cilvēkiem. Lēmumi un viedoklis mainīsies vairākkārt, līdz sapratīsi, ka tādas izvēles vispār nav.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Auto

Auto

Viss par un ap satiksmi! Tu un tavs auto, Latvijas ceļi - neceļi, policija, sodi, tehniskā apskate, degviela u.c.

Mālpils Agnijas bēda ar lietotu auto tirgotāju! Gribēja "mersi" līzingā – iebrauca milzu parādā

Mālpils Agnijas bēda ar lietotu auto tirgotāju! Gribēja "mersi" līzingā – iebrauca milzu parādā 46

Mālpiliete Agnija uzņemas līzinga saistības kompānijā ”KB Līzings”. Ar ”mersīti” nobrauc vien dažus mēnešus un iekuļas pamatīgās nepatikšanās: sievietei atņem automašīnu uzkrātā parāda dēļ, ko nu ar uzviju piedzen tiesu izpildītājs. Firmas kliente stāsta, ka esot maksājusi, bet ar kavēšanos, firma neesot bijusi pretimnākoša. Agnija uzskata, ka firma arī nepamatoti liek maksāt par automašīnas remontu.

"Par tādu atlīdzību līdzvērtīgu auto nenopirkšu!" Īpašnieks pēc avārijas šokēts par apdrošinātāju piešķirto kompensāciju

"Par tādu atlīdzību līdzvērtīgu auto nenopirkšu!" Īpašnieks pēc avārijas šokēts par apdrošinātāju piešķirto kompensāciju 9

Liktenīgajā 21. decembra vakarā māmiņa ar bērniem apstājas pie krustojuma un gatavojas veikt kreiso pagriezienu. Vēl pirms manevra mazajā pilsētas “džipiņā” ietriecas lielāka izmēra kravas automašīna. Par laimi, garām brauc neatliekamās medicīniskās palīdzības ekipāža un pārliecinās, ka visi ir sveiki un veseli.

Iedzīvotājs iemūžina dzelzceļnieku, kurš, ignorējot aizlieguma zīmi, šķērso sliežu ceļu

Iedzīvotājs iemūžina dzelzceļnieku, kurš, ignorējot aizlieguma zīmi, šķērso sliežu ceļu 3

31. janvāra vakarā Rīgā, starp Torņakalnu un Zasulauku, vilciens notriecis cilvēku. Zem vilciena pakļuvis jaunietis, kurš gājis bojā. “Bez Tabu” skatītājs nofilmējis video materiālu, kurā redzams, ka “Pasažieru vilciena” darbinieks šķērso sliedes, ignorējot aizlieguma zīmi. Video materiālā redzams, ka apkārt esošie pasažieri noraugās uz viņa rīcību, iespējams, nodomājot, ka tas ir atļauts.

"Mašīna kļuvusi pat vēl lēnāka!" Ģimene zaudē auto jaudu un naudu; servisa saimnieks visu noliedz

"Mašīna kļuvusi pat vēl lēnāka!" Ģimene zaudē auto jaudu un naudu; servisa saimnieks visu noliedz 14

Liela daļa automašīnu īpašnieku piekritīs, ka atrast labu un sev tīkamu autoservisu ir teju vai tikpat svarīgi un vienlīdz sarežģīti kā tikt pie pareizā ārsta. Atdodot savu motorizēto mīluli remontā, sagaidām, ka to atpakaļ saņemsim sveiku un veselu un ar to atkal varēs droši pārvietoties uz ceļa. Tomēr kādai sievietei Jelgavā nu gadījusies pavisam nelāga situācija.

"Kad šos sāks sodīt?" Mikroautobusa vadītājs Rīgā rupji pārkāpj noteikumus, braucot pie sarkanās gaismas

"Kad šos sāks sodīt?" Mikroautobusa vadītājs Rīgā rupji pārkāpj noteikumus, braucot pie sarkanās gaismas 1

Auto videoreģistrators fiksējis, kā mikroautobusa vadītājs, ignorējot luksofora sarkano signālu, traucās pāri kādam krustojumam Rīgā. “Kad šos sāks sodīt? Pēc nopietnas avārijas. Jāsāk viņus pārbaudīt. Gan šoferus, gan visu organizāciju, vai atbilst ieņemamiem amatiem,” reaģējot uz videomateriālu, raidījumam “Bez Tabu” rakstīja skatītājs.

"Nezinu, kas cilvēkam darījās galvā!" Tukumniece šokā par bērnības drauga paveikto zādzību un traģisko autoavāriju

"Nezinu, kas cilvēkam darījās galvā!" Tukumniece šokā par bērnības drauga paveikto zādzību un traģisko autoavāriju

Pavisam nesen Tukuma pusē piedzīvota traģiska autoavārija. Kāds jaunietis ar zagtu automašīnu ietriecās pretimbraucošā auto, un pats gāja bojā. Protams, šis notikums nepaslīdēja garām arī pārējās sabiedrības acīm. Daudzi acumirklī vainojuši pašus automašīnas īpašniekus. Drīz pēc tam ar “Bez Tabu” sazinājusies zādzības lieciniece un nozagtā auto lietotāja.

Valsts policijas koledžas studenti automašīnas novietojot pie nepārtrauktās līnijas – drīkst vai nedrīkst?

Valsts policijas koledžas studenti automašīnas novietojot pie nepārtrauktās līnijas – drīkst vai nedrīkst? 1

“Bez Tabu” skatītājs Jānis novērojis, viņaprāt, populāru vietu Rīgā, kur autovadītāji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus – Rīgā, Ezermalas ielā, netālu no Valsts policijas koledžas. Runa esot ne tikai par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, bet arī satiksmes “bremzēšanu” tieši automašīnu, kas novietotas pie baltās, nepārtrauktās līnijas, dēļ.