2 komentāri

Zila acs, salauzts žoklis un neskaidrība, vai pieci zobi paliks savās vietās – gana skumja bilance jeb sausais atlikums Rīgā esošā kluba apmeklējumam, kas bija domāts, lai izpriecātos draugu kompānijā, jo ikdiena paiet, strādājot Lielbritānijā.

Aiziet uz klubu, dejo, atpūšas. “Pēkšņi man kāds iesita no aizmugures. Sāka sist trīs cilvēki, ar kājām un tā tālāk. Tad pieskrēja mans draugs, kuru apsargi izveda ārā,” stāsta vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsargi cietušo, kuram visa seja asinīs, aizved uz tualeti. Apsargi vaicājuši, vai izsaukt mediķus, vai ko citu darīt, taču tajā brīdī vīrietis no sāna saņēmis sitienu. “Tas bija garš vecis, viss melnās drēbēs,” atceras cietušais.

Vīrietis ir pārliecināts, ka sitējs ir no tās pašas kompānijas, ar kuru sanācis konflikts. Viņam nav skaidrs, kādēļ apsargi pieļāvuši sišanu tualetē.

Pie mediķiem cietušais aizbrauc nākamajā dienā, jo tajā vakarā neatliekamo medicīnisko palīdzību neviens neizsauc. Mediķi teica, ka vīrietim nepieciešama operācija, jo daudz kas esot salauzts.

Foto

Oficiāls komentārs no kluba vadības:

Varam Jums apstiprināt, ka šā gada 26. martā naktsklubā Friends notika konflikts starp divām kompānijām. Apsardzes darbinieki izraidīja no kluba telpām abas konfliktējošās puses. Abas puses atteicās no policijas un ātrās medicīniskās palīdzības izsaukšanas. Saistībā ar šo konfliktu sadarbojamies ar Valsts policiju un no turpmākiem komentāriem atsakāmies.

To, pēc kāda likuma panta tālāk rosinās lietvedību, būs atkarīgs no tiesu medicīnas ekspertīzēm, kurās nosakāmi miesas bojājumu apjomi.

Policijā saka, ka lietvedība uz priekšu virzās, viss tiek skaidrots. Arī tas, vai apsargi ir vai nav pazīstami ar pāridarītājiem, bet tam vajadzīgs laiks.

Video!

TOP komentāri

  • Adele
    +1 +1 0

    Adele

    Zinto to kontingentu, ar kadu jāsastopas naktslokālos... nav ko tur vainot apsardzi
  • Gatis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl