4 komentāri

Salaspils apkaimē dzīvojošie iedzīvotāji ir sašutumā – turpat viņu māju priekšā tiks būvēta krematorija.

Vislielākā ir iedzīvotāju neapmierinātība par to, ka pašvaldība viņiem personīgi nav darījusi zināmu savu celtniecības plānu. Salaspils mērs Raimonds Čudars gan vērš uzmanību uz faktu, ka šī teritorija jau 20 gadus esot iezīmēta par kapsētu un par topošo krematoriju esot ziņots vietējā laikrakstā, taču turienes iedzīvotāju omu tas neuzlabo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man aug bērns, kurš pa šo zemi staigā sestajā paaudzē. Viņam nāksies elpot degošus līķus,” skaudro situāciju komentē vietējais iedzīvotājs Toms, kura mājvietai krematorija atradīsies pavisam tuvu. Turpretī Salaspils mērs, atbildot uz jautājumu, vai pats vēlētos dzīvot mājā, kurai blakus slejas mirušu cilvēku kremācijas iestāde, ir visai nekonkrēts.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Patiesība
  0 0 0

  Patiesība

  Vai tad krematorijā nededzina līķus? Kurā brīdī Tomam nav taisnība?
 • Mara
  0 0 0

  Mara

  Nez, kā jūtas cilvēki, kuru tuvinieki ir izteikuši vēlmi sevi pēc nāves kremēt, ja Toms nelaiķu kremēšanu sauc par līķu dedzināšanu...
  Viņš domā, ka krematorija akas un pirtis piesārņos vairāk, nekā kapi, kas jau gadiem ir blakus?
 • Erii
  0 0 0

  Erii

  Ja kāds ceļot nesadomās iedzīvoties,tad nekādas smakas nevar būt,biju Vācijā,kur tuvu mājām krematorija un dedzināšana esot cauru diennakti,smakas nebija nedz vasarā nedz ziemā. Tātad,viss atkarīgs no darba,kas tiks veikti un kā veikti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl