Sadales tīkls vaino bijušo dzīvokļa īpašnieci elektrības zagšanā!

Komentāri

Pļavnieku iedzīvotāja Līga bijusi ļoti pārsteigta, kad pusotru mēnesi, pēc tam, kad pārdevusi savu dzīvokli, saņēmusi ziņu no Sadales tīkla, ka viņai ir gandrīz četri simti eiro liels parāds par patērēto elektroenerģiju. Visus rēķinus vienmēr apmaksājusi un nekad nekādu parādu neesot bijis.

Izrādās, viņa tiek vainota patvaļīgā pieslēgumā elektroenerģijas uzskaites mēraparātam pievienojot nelegālu vadu. Līga jūtas nepatiesi apvainota, jo neesot nekādu papildu vadu pievienojusi. Turklāt patvaļīgais pieslēgums konstatēts vien pēc tam, kad lauzusi līgumu ar Sadales tīklu un līgumu jau noslēdzis jaunais dzīvokļa īpašnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iespējams, vadu pievienojis jaunais īpašnieks vai tas, kuram dzīvoklis piederējis pirms viņa to iegādājusies. Sadales tiklu pārstāvis skaidro, ka viss ir likumīgi, jo patvaļīgais pieslēgums mēraparātam konstatēts tajā pašā dienā, vien dažas stundas pēc tam, kad mainījušies līgumslēdzēji.

Faktiski, dzīvoklis tai dienā vēl skaitījies Līgas īpašums un izskatījies, ka nelegālais vads jau bijis ilgstoši. Aprēķins veikts saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem, un nu Līgai nāksies vien maksāt norādīto summu, kas šoreiz ir trīsdesmit eiro mēnesi par visu iepriekšējo gadu.

Lai vēl kādam nesanāktu līdzīgi, pirms pērk un pārdod īpašumus un pārslēdz līgumus, palūgt, lai speciālisti pārbauda mēraparātus. Līga ir izmisumā un nezina, kā pierādīt, ka nav vainīga. Kā šādā situācijā būtu jārīkojas vispareizāk?

Foto

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl