Rīgas lidosta nevēlas, lai visi izmantotu šo liftu… Kāpēc tādi ierobežojumi?

4 komentāri

Uz visu Rīgas lidostu ir praktiski viens lifts, ar ko nokļūt otrajā stāvā, taču arī to pašu izmantot drīkst tikai atsevišķu cilvēku grupa.

Kāds iedzīvotājs iesūtījis videomateriālu, kurā redzami apmulsuši ārvalstu tūristi tikko pēc ielidošanas Latvijas galvaspilsētā. Nupat ielidojuši lidostā Rīga viņi mēģina nokļūt uz otro stāvu, taču turpat esošo liftu tā arī neizdodas izsaukt. Vērīgāk ieskatoties uzrakstītajā, redzams, ka tas paredzēts cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostas pārstāvji skaidro, ka šāda kārtība ieviesta tāpēc, ka iepriekš lifts izmantots, lai tikko ielidojušie pasažieri nokļūtu uz otrā stāva rampu, uz kuras viņus varētu sagaidīt privātais transports. Tā kā otrajā stāvā atļauta ir tikai pasažieru izlaišana, lidosta vēlas ieviest kārību, lai tie, kas tikko ieradušies Rīgā, dotos uz pirmā stāva līmenī esošo auto novietni vai arī autobusa pieturu.

Tomēr, kā izrādās, lidostas ieviestos likumus ir iespējams apiet – proti, pagriežoties pa kreisi no ieejas, ir iespējams izmantot āra liftu, kas aizved uz jau minēto otrā stāva rampu.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Bob
  0 0 0

  Bob

  RIX vadībā ir idioti un provinciālie nacionālie ierāvēji, kuriem uzspļaut uz pasažieru ērtībām un kuri vadās no kaut kādiem datiem par lifta ""negodprātīgu izmantošanu""...
  Ko tad darīt tiem pasažieriem, kuriem tiešām pēc ielidošnas RIX ir nepieciešamība kontaktēt kādu no aviokompānijām (kuras vēl lido uz RIX) un kuru biroji artodas trešajā stāvā???
  Vai arī ir vienkārša vēlme apmeklēt kādu no restorāniem trešajā stāvā???
  Kaut kas nedzirdēts, vai ne???
  Neprofesionāls, provinciāls un nekompetents lēmums...
 • Jana
 • Norvēģis
  0 0 0

  Norvēģis

  Kā jau tas bija paredzams... Viss tikai, lai vairāk iekasētu no atbraucējiem. Pretīgi! Aizbildinājumi vienkārši smieklīgi. Ja jau lidostā cilvēku ierodas aizvien vairāk, tad normāls biznesmens papildus ierīkotu vismaz eskalatoru nevis aizvērtu vienīgos liftus. Jā, var redzēt par ko lidostas "galvas" saņem 30000eur mēnesī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl