Rīgas būvvalde slēdz vairākas privātās autostāvvietas

1 komentārs

Cik daudzi ir pamanījuši, ka publiskajā telpā izskanēja ziņa par to, ka Rīgas būvvalde ir sākusi vētīt galvaspilsētā esošās autostāvvietas? Spriežot pēc kūtrās reakcijas, nedaudzi.

Reālajā dzīve pārbaudes notiek, un pāris auto novietnes jau ir slēgtas. Bez Tabu filmēšanas grupa nejauši kļuva par lieciniekiem tam, ka šī slēgšana notiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģertrūdes iela netālu no vietas, kur tā krustojas ar Barona ielu. Daudziem tik ierasta autostāvvieta ielas malā, kur izsenis ir liktas automašīnas.

Laukuma malā izlikts Rīgas būvvaldes plakāts, uz kura rakstītais vēsta, ka šī auto novietne tiek slēgta. Iebrauktuvei priekšā ķēde, kuru kāds kungs mēģina noņemt.

Šī nebūt nav vienīgā dzelzs zirgu novietne, kura valsts galvenajā pilsētā slēgta.

Foto

Prasības, kuras jāievēro, laukumam jābūt ar cieto segumu, jābūt pieslēgumam pilsētas kanalizācijai, lai notekūdeņi aizvadās kur paredzēts, nevis iesūcas zemē, jāsakārto uzņēmējdarbības papīri, lai var iekasēt maksu par auto novietošanu.

Šobrīd apseko autostāvvietas, kuras atrodas vēsturiskajā centrā, bet pavisam drīz ķersies klāt pārējai pilsētas daļai. Arī Vestienas ielas teritorijai, kura nebūt nav atbilstoša prasībām.

Pašreiz vēl deviņās vietās jau ir izvietoti plakāti, kuri informē lietotājus, ka attiecīgie plači, iespējams, tiks slēgti. Tā atrodas Pērses, Peitavas, Kungu, Stabu, Dzirnavu, Barona un Brīvības ielā, un nākamajā būvvaldes apsekošanas reizē var tikt slēgtas. Tad nu katram autovadītājam, pirms iebraukt stāvvietā, ir pašam jāpārliecinās, vai noskatītā stāvvieta atbilst prasībām.

Video

TOP komentāri

  • Māris
    0 0 0

    Māris

    Es nesapratu - tad kur tieši, lai es tagad lieku savu auto, ja esmu centrā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl