Rīgā uzradies jauns telekomunikāciju operators, kas draud atvienot pakalpojumus

3 komentāri

Daudzu Rīgas namu iedzīvotāji, tostarp rakstniece publiciste Monika Zīle, saņēmusi paziņojumu par nepieciešamību pārslēgt līgumus ar jaunu pakalpojumu sniedzēju, ja nevēlas palikt bez interneta un televīzijas.

Nosauktas arī četras firmas, kurām vienīgajām ir iespēja piekļūt komunikāciju centram. Ja īrnieki līgumu nepārslēgs, paliks bez pakalpojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa, iedzīvotājiem, kuri vēlējušies sazināties ar ”jaunajiem” pakalpojuma sniedzējiem, tas nav izdevies, jo tālrunis neatbild.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāve Sanita Gertmena apliecina, ka PTAC par konkrēto gadījumu uzsācis lietvedību, lai izvērtētu, iespējams, negodīgu komercpraksi.

Video

TOP komentāri

 • Māris
  0 0 0

  Māris

  Varu pateikt, ka labs kantoris, strādā precīzi un operatīvi, labi iekārtots ofiss, man patīk viņu darba stils. Ar viņiem droši var strādāt.
 • Kristaps
 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  Nav jau brīnums, ka lattelecom un citi provaideri noliedz, ka iekūlušies parādos. Pilnīgi var būt, ar pārvaldniekiem līgumus neslēdz, pa kluso ievelk kabeļus, zog elektrību savām iekārtām. Neviens pēc labas gribas arī neies teikt ka var drīz atslēgt internetu vai tv. Vienā jaukā dienā nāksies steigšus meklēt pie kura pārslēgties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl