Rīgā ieradušies galvu reibinoši karuseļi, taču cik tie ir droši?

0 Komentāru
Rīgā ieradušies galvu reibinoši karuseļi, taču cik tie ir droši?

Galvaspilsētā Rīgā viesojas iespaidīgi karuseļi, un galva dažam labam sareibst, uz tiem skatoties vien un pat nevienā karuselī nekāpjot. Protams, skatoties uz šādām atrakcijām, aktuāls jautājums – vai tās ir drošas? To, atsaucoties uz satrauktu iedzīvotāju vēstulēm, skaidroja raidījums Bez Tabu!

“Par šī dīvainā pasākuma sniegto pakalpojumu kvalitāti un drošību ir jāšaubās katram, kurš redz tā tehnisko izpildījumu. Rotējošās, kā arī vertikāli uz augšu ceļošās iekārtas ir uzstādītas bez kāda pamata un nolīdzsvarotas, zem to kājām pabāžot dēļu galus. Vertikāli salikto dēlīšu skaits ir dažāds – pieci, seši, septiņi, – cik un kādi ir bijuši pie rokas. Vai kāds atbild par šo iekārtu lietošanas drošību? Kurš atbildēs par mūsu bērnu drošību?” tā ir satraukusies ir kāda iedzīvotāja.

Vai patiešām ir pamats bažām?

Rīgas domē skaidro, ka šādu karuseļu uzstādīšana ir ilgs un rūpīgs process, tādēļ par drošību eksperti ir parūpējušies. Tāpat arī uzņēmuma, kas uzstādījuši šo atrakciju, pārstāvji skaidro, ka par drošību tiek domāts un to apliecina arī izkārtie sertifikāti. Tāpat, piemēram, šādos karuseļos netiek laisti cilvēki alkohola reibumā.

Jāpiebilst, ka Rīgā šāda veida karuseļos nav bijis neviens gadījums, kad kāds no apmeklētājiem ciestu.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 Komentāru