Rendā uzdarbojoties “vella ģīmji”, kas nograuž kokus

Komentāri

Kopš kaimiņos uzradies kazu audzētājs, Ilmāra mierīgajai dzīvei Rendā pienācis gals. Ilmārs audzē dažādus kokus, kā arī dārzeņus, un tos pamatīgi apskādējušas kaimiņa kazas.

Savus augļu kokus Ilmārs jau aptinis kārtu kārtām, lai tos nepiemeklē tāds pats liktenis kā upmalu kokus, kuru mizu kaimiņa negausīgie “vella ģīmji” notiesājuši “pa tīro”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ilmārs apgalvo, – ar kaimiņu kazu audzētāju esot runājis, taču nekas nav panākts. Kazas kā ganījās, tā ganās pa Ilmāra īpašumu un grauž tik nost, visu kas graužams. Turklāt kaimiņš, pēc Ilmāra stāstītā, esot visai agresīvs – uz aicinājumu iegrožot savus lopus, kaimiņš atbild, vicinādamies ar beisbola nūju un draudēdams Ilmāru “aprakt”.

Lai arī paša kaimiņa nav mājās, raidījumam Bez Tabu izdodas kazu īpašnieku sazvanīt. Sarunā atklājas – vienprātības starp kaimiņiem nav, jo kazu saimnieks saka – Ilmārs pats esot atļāvis kazām staigāt pa īpašumu, jo viss, kas bijis vērtīgs, tagad esot no dārziem un laukiem novākts. “Viņi paši teica man – mēs jau esam visu novākuši,  nav nekādu pretenzijas, ka tās kazas tur staigā. Sākumā viņi tā teica, pēc tam pārdomāja un sāka karadarbību pret mani,” tā apgalvo kaimiņš.

Tāpat kazu īpašnieks saka, ka esot apzagts – jo no viņa īpašuma pazudušas metāla konstrukcijas apmēram tūkstoš eiro apmērā. Galu galā sanāk – kaimiņa vārds pret vārdu.

Foto

Video!

Lasi vēl