Vēlos pateikties Latvijas izlasei par pirmo spēli!

2 komentāri
Vēlos pateikties Latvijas izlasei par pirmo spēli!
Foto: Baiba Runce

Vispirms vēlos pateikties Latvijas izlasei par pirmo spēli! Vēroju to arēnā un piedzīvoju visu iespējamo emociju gammu. Brīdī, kad guvām pirmos un arī vienīgos vārtus, kliedzu tik skaļi, ka aizmirsu, ka balss tomēr ir mans darba rīks un čempionāta laikā noderēs! Tiešām spraiga cīņa, bet šeit nerakstīšu tik daudz par hokeju, cik par to, kas notiek apkārt.

Ar operatoru tuvojamies mediju ieejai Ledus Pils arēnā, netālu atrodas pīpētava, tur cilvēku bariņš. Jau redzēta aina, vai ne? Bet tā arī garām cilvēku pūlim netiekam, jo policija liek mums tam pievienoties. Protams, netiek paskaidrots, kāpēc mēs nedrīkstam turpināt savu izvēlēto maršrutu.

Lūkojamies apkārt, lai saprastu, kas notiek. Apmēram 50 metrus no mums atrodas žogs, pie tā novietota melna mugursoma. Policistu kļūst arvien vairāk un vairāk, un mums liek atkāpties arvien tālāk un tālāk.

Atzīšos, no sākuma likās ļoti interesanti, iespēja pavērot krievu policistu darbu un čempionāta viesu reakciju. Bet sajūsma drīz noplaka, un uzradās satraukums. Pašai gribējās atkāpties vēl tālāk, bet nebija īsti kur, jo aiz muguras nepabeigta daudzstāvu automašīnu stāvvieta.

Neviens melnajai mugursomai netuvojās, tikai to uzmanīgi vēroja. Beidzot atradās arī tās saimnieks – kāds mediju pārstāvis vai čempionāta darbinieks (īsti nezinu). Turpinājām ceļu, bet katrā ziņā policija šeit strādā un apkārtni uzmana ļoti rūpīgi.

Vēl vēlos uzteikt vietējo iedzīvotāju laipnību. Iespējams tāpēc, ka runājam viņu valodā un saprotam to, tiekam uzskatīti par “savējiem”. Latvijas – Zviedrijas spēli apmeklēja daudz krievu līdzjutēju, visiem Krievijas izlases krekli, bet rokās – Latvijas karogi. Spēles laikā aktīvi tika saukts Latvijas vārds, un otrā perioda laikā arī mūsu vārtsarga uzvārds. Merzļikins, Merzļikins, Merzļikins!!!

BET ir vēl kas – arēnas teritorijā nepārdod alu! Latviešiem tīk teikt – hokejs bez alus ir daiļslidošana, tātad šis ir Pasaules čempionāts daiļslidošanā? Atbildi uz šo jautājumu centīšos rast pirmdien raidījumā Bez Tabu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl