PČ hokejā – Bez Tabu ierodas Maskavā

2 komentāri
PČ hokejā – Bez Tabu ierodas Maskavā
Foto: Toms Norde

PČ HOKEJĀ – BEZ TABU IERODAS MASKAVĀ …  Lidmašīna 7:25 Rīga – Maskava. Lidojam kopā ar Latvijas hokeja izlasi. Puiši dara, ko nu kurais –  cits cenšas pagulēt, cits mobilajā tālrunī spēlē Candy Crush, cits skatās asa sižeta filmu. Novēroju – ja uz ledus hokejistam rokās gandrīz vienmēr būs nūja, tad lidmašīnā – austiņas! Žēl, ka savas atstāju darbā …

30 minūtes pirms nolaišanās atskan kapteiņa balss. Kavēsim kādas 30 minūtes pārslogotās satiksmes dēļ. Nodomāju – Maskavā sastrēgumi ir pat gaisā:) Kapteinis pasaka paldies visiem, ka izvēlējušies konkrēto aviokompāniju lidojumam, un īpaši izceļ Latvijas izlasi, novēlot veiksmi un lūdzot 9. maijā pasveicināt Maskavu. (9. maijā spēlējam pret Krievijas valstsvienību)

9:05 esam Maskavā. Gaisa temperatūra +7 grādi. Jūs noteikti labāk zināt, ka Latvijā šobrīd ir krietni vien siltāks.

Protams, paiet krietns laiciņš, kamēr tiekam līdz arēnai. Pārvietoties ar Maskavas metro viena es negribētu, pārāk viegli apmaldīties un kaut ko nesaprast. Daudz pārsēšanos, daudz līniju, daudz cilvēku. Vienīgi, kā raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi vadītāja, izbaudu Maskavas metro modi. Instagram sekoju kontam, kurā tiek ievietotas fotogrāfijas ar noķertām stila pērlēm Maskavas metro. Tagad ievērtēju dzīvē. Izrādās, ka Krievijas galvaspilsētas pazemē aktuālas ir tās pašas lietas, kas Latvijā pirms 15 gadiem.

Visabsurdāko šīs dienas situāciju piedzīvojam pie pašas arēnas. Braucām mikroautobusā, kas ved medijus no viesnīcas līdz arēnai, un mūs pie iebraukšanas aptur OMON (Īpašo uzdevumu mobilā vienība). Lai tiktu teritorijā, esot jāuzrāda akreditācijas. Taču, kā lai uzrāda to, kā vēl nemaz nav? Esam taču tikko ieradušies un esam tieši ceļā uz preses centru, lai saņemtu savas laicīgi pasūtītās akreditācijas.

Taču, kamēr akreditācijas neuzrādīsim, tālāk netiksim! Kā vienīgo variantu vīri iesaka zvanīt kādam, lai iznes ārā (ceļa posms apmēram 10 minūtes, ejot kājām). Turklāt saņemot akreditācijas karti taču vēl jānofotografējas ko busiņā izdarīt nevar! Kādu brīdi visi visiem zvanās, līdz mūs aizved uz citu ieeju, pa kuru ceļu žurnālisti drīkst turpināt bez akreditācijām.

Pie maģiskajām, kaklā karināmajām, kartēm esam tikuši, tagad dosimies uz Latvijas izlases pirmo treniņu Maskavā.

Turpinājums sekos…

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl