Egona Reitera vasaras festivālu ceļvedis!

Pievienot komentāru
Egona Reitera vasaras festivālu ceļvedis!
Foto: Bez Tabu

Katram kārtīgam hipsteram ir jāapmeklē festivāls Positivus! Es šo pasākumu radio dēļ esmu izlaidis tikai vienreiz dzīvē – tātad sanāk, ka šogad apmeklēšu to jau devīto reizi! Arī toreiz es īsti festivālu neizlaidu, jo mēs radio atskaņojām visus pasākuma notikumus.

Ņemot vērā, ka mana meita vēl ir ļoti maziņa, viņai tie vakari nedaudz sanāks par vēlu, kas, savukārt, nozīmē, ka šogad uz pasākumu es došos nevis kā uz festivālu, kurā tu trīs dienas pazūdi, bet es braukšu uz koncertiem!

Pats galvenais, man jau ir skaidrs. Kuras grupas un izpildītājus es vēlos redzēt uz Positivus skatuves. Es vienmēr ļoti rūpīgi izvēlos māksliniekus, kuru koncertu es apmeklēšu, un sastādu tādu kā programmu! Šogad festivāla dalībnieku buķete ir ļoti koša – vēlos piedzīvot dziedātājas Elijas Goldingas koncertu! Vienreiz dzīvē jau esmu apmeklējis viņas koncertu, un man ļoti patika!

Visvairāk gribas redzēt un piedzīvot franču elektroniskās mūzikas grupas M83 koncertu, jo tas ir kaut kas dievīgs! Vēl noteikti apmeklēšu dziesminieka Ričarda Hulinga koncertu, kuru es arī pieskaitu pie vienu no obligāti apmeklējamajiem koncertiem! Vēl ļoti ieintriģēja skotu mākslinieka Dunkana C koncerts!

Ar māksliniekiem vispār ir tā, ka tos, kurus atskaņo pa radio stacijām, mēs ļoti labi zinām, taču tos, kurus neatskaņo, neapzīstam! Tāpēc man patīk festivāls Positivus, jo tur ir iespēja noklausīties māksliniekus, kurus liela daļa nemaz nav dzirdējuši. Bet tad, kad viņus dzird, tad klausītāji saka: ”Labais! Man patīk.”

Festivāls Positivus galvenokārt jau ir tā atmosfēra. Pasākuma nosaukums vien iekodē cilvēkiem ierasties pareizajā noskaņojumā! Un, ja no festivāla ķer visu ko vari, tad tu to arī vari dabūt! Es nekad neaizmirsīšu šā festivāla pirmo gadu, kad to apmeklēja visi cilvēki, kurus tu satiec un pazīsti ikdienā! Tā bija jestra draugu dārza ballīte! Pirmais gads bija maģisks!

Otru festivālu, ko šogad apmeklēšu sauc Laba daba. Šis ir vairāk ģimenei draudzīgāks pasākums – tāds klusāks, mierīgāks. Tur tā burzma nav tik liela kā ir Positivusā! Es festivālu Laba daba varētu nodēvēt par mazo Vudstoku! Šajā festivālā mākslinieki ir alternatīvi, pasākums notiek mežā – tev ir lielāka iespēja saplūst ar dabu! Šogad šī būs jau ceturtā reize, kad turp došos.

Vienalga, kuru festivālu tu apmeklēsi, es Tev iesaku piedomāt nedaudz vairāk par savām mantām! Neatstāj bez uzraudzības un novieto sev redzamā vietā! Jo strādājot radio, man katru gadu klausītājiem ir jāziņo par pazudušajām lietām!

Esam pozitīvi un apmeklējam festivālus prātīgi!

Kāds ir Tavs vasaras festivālu ceļvedis? Savus ieteikumus droši raksti komentāru sadaļā!

Foto