Raimonds Vējonis: Es talkošu Skrundas pusē! Prezidents Lielajā talkā piedalīsies jau desmito reizi 

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Kopš Lielās talkas pirmsākumiem prezidents Raimonds Vējonis ir talkotāju rindās. Šis gads nav izņēmums – saraksts ar darāmajiem darbiem esot jau gatavs.

Prezidents talkā piedalīsies jau desmito reizi. Piedalīties projektā viņu motivējot apziņa, ka Latvijā ir vietas, kuras būtu jāsakopj. Šogad prezidents talkos Skrundas pusē, un kopā ar jaunsargiem sakops Oskara Kalpaka piemiņas vietu.

Prezidents pozitīvi vērtē pēdējo gadu Lielās talkas jaunumu – ne tikai sakopt, bet arī labiekārtot vietas, kurās tas ir nepieciešams.

Lielās talkas organizatori cerēja, ka desmitā talka būs noslēdzošā un Latviju varēs ierindot starp zaļākajām valstīm pasaulē. Tomēr nospraustais mērķis nav piepildījies, tāpēc Vējonis aicina talku organizēt arī 2019. gadā.

Raimonds Vējonis

Raimonds Vējonis
Latvijas Valsts prezidents

Šajos gados mums nav izdevies izskaust to, ka sabiedrībā ir cilvēki, kas nav izglītojušies tik tālu, lai atkritumus šķirotu un izmestu tam paredzētajās vietās. Turpināt talkot – tas varētu būt jaunais izaicinājums!

28. aprīlī darba apavus kājās aus un bruņojušies ar darba instrumentiem, talkotāji pulcēsies visā Latvijā, lai īstenotu talkas nemainīgu devīzi – Latvijai būt zaļai.

Foto

1 komentārs