Pretīgi! Žurka sagrauzusi pasta sūtījumu un tikusi pie tās satura

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

8 komentāri

Paciņa, kurā atradās dažādas konfektes, šokolāde, tika sūtīta no Londonas uz Rīgu. Sūtījums vairākas dienas nostāvēja Rīgas 82. pasta nodaļā, kur darbiniecēm vajadzēja ilgāku laiku, lai to atrastu. Tas, kas sagaidīja paciņas saņēmēju, izbrīnīja pat pasta darbiniekus.

Tieši pirms Lieldienām, 27. aprīlī, Inārai no Londonas izsūtīja paciņu. Pēc tās viņa devās 9. aprīlī. Nodaļas darbiniecei esot vajadzējis vairāk laika nekā ierasts, lai paciņu atrastu. Kad sūtījums tika nodots Ināras rokās, jau bijis skaidrs, ka kaut kas nav tā, kā tam vajadzētu būt.

Ināra
SAŅĒMUSI SAGRAUZTU SŪTĪJUMU

”Viena konfekšu paciņa bija saplēsta, ar driskām. Konfektes bija apgrauztas. Šokolāde bija apskādēta ar visu papīru. Redzamas kodumu pēdas. Vai pasts nav atbildīgs, ko piegādā klientiem? Viņiem vienalga?”

”Bez Tabu” sabojāto šokolādi nogādājam pie Latvijas Dabas muzeja speciālistiem, kuri dažu sekunžu laikā nosaka, ka tieši žurkā ir tā, kas neaicināti cienājusies ar Inārai sūtītiem saldumiem.

Žurku, visticamāk, pievilinājusi šokolādes smarža. Tā piepildījusi savu mazo puncīti un devusies tālāk. ”Latvijas Pastā” stāsta, ka regulāri tiek saņemti bojāti sūtījumi. Līmlente ar uzrakstu, ka sūtījums saņemts bojātā veidā, esot tikai šķirotavā Rīgā, nevis katrā pasta nodaļā.

Gundega Vārpa
”Latvijas Pasts” pārstāve

”Saņemot bojātu sūtījumu, uz tiem tiek uzlīmēta atbilstoša uzlīme. Par katru šo gadījumu tiek sastādīts neatbilstības protokols. Šogad jau esam noformējuši ap 240 šādus paziņojumus, informējot ”Royal mail”.”

Šā gada laikā ”Latvijas Pasta” darbinieki noformējuši apmēram pusotru tūkstoti neatbilstības protokolu. Pērn konstatētas ap pieciem tūkstošiem neatbilstību. Pasta pārstāve Gundega Vārpa stāsta, ka neatminas gadījumu, kad sūtījumam konstatētas grauzumu pēdas. To arī esot grūti izvērtēt, jo, iespējams, ka sūtījums ir samircis, un tādēļ tas ir atplīsis. ”Latvijas pasts” jau esot informējis britu kolēģus par bojāto sūtījumu.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl