Precēts vai neprecēts? Lūk, mūžīgais jautājums, uz kuru atbildi gūt nemaz nav viegli!

Komentāri

Satiekot vīrieti, kuram pirkstā nav laulības gredzena, aizvien sarežģītāk ir noteikt – viņš brīvs vai aizņemts.

”Viņš sevi precētu izjūt tad, kad atslēdz mājas durvis, un ienāk ģimenes vidē. Ārpusē viņš ir spējīgs nomainīt šo statusu, viņam ir dārga brīvības sajūta… Joprojām ir piedāvājums, lai tas mednieka instinkts tiek apliecināts,” skaidro psihoterapeite Aina Poiša. Arī vīriešiem ir grūti saprast, vai sieviete ir precējusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr, kā skaidro psihoterapeite Aina Poiša, neprecētiem cilvēkiem ir mazākas pieredzes un lielākas ilūzijas.

Bez Tabu arī veica eksperimentu – vai neprecētam puisim ir viegli noteikt, vai meitene ir precēta vai nē? Un pārsteidzošā kārtā eksperimenta dalībnieks Antons nudien nespēja pareizi noteikt, kura no divām meitenēm ir precēta, bet kura nē. Taču Aina Poiša skaidro – protams, ka cilvēks var kļūdīties, jo seksualitātes magnētisms pastāv neatkarīgi no cilvēku ģimenes stāvokļa.

Tikmēr pavasaris TV3 sāksies ar karstasinīgu jaunumu – attiecību spēli Precētie pret brīvajiem, kur visu noteiks viltība un šarms! Katrā raidījumā brīva un izskatīga meitene dosies uz trim dažādiem randiņiem, lai atrastu savu sirdsdraugu. Puiši gatavos pārsteigumiem pilnas vakariņas, flirtēs un centīsies savaldzināt meiteni. Tikai ir viens āķis – divi no trim puišiem ir precēti un tikai viens brīvs. Vai meitenei izdosies atmaskot meļus un atrast brīvo puisi? Izbaudiet jauno attiecību spēli Precētie pret brīvajiem, kurā sievas vīriem ļaus pārkāpt visas robežas – no 4. aprīļa pirmdienās plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl