Policisti par nepareizu auto novietošanu salauž sirmgalvim roku

31 komentārs

Lauzta roka, pazemojums un paša secinātais, ka policijā valda visatļautība – īss rezumējums piedzīvotajam, kā pats Uldis saka, melnajā dienā, kad nogādājis slimo sievu Smiltenes slimnīcā, bet pats gaidījis atgriežamies viņu autostāvvietā.

Tur viņam piesteigusies vietējā pašvaldības policija, kas norādījusi, ka vīrietis automašīnu novietojis neatļautā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis incidents gan nebeidzās ar protokola noformēšanu. Vīrietis ticis sagūstīts, kā rūdīts noziedznieks. Policisti pārvietojuši viņu uz automašīnas priekšu, atbalstot uz motora pārsega, salauzuši roku.

Saslēdz rokudzelžos, nogādā iecirknī uz četrām stundām. Par spīti tam, ka sievai kuru katru brīdi jāierodas pēc nopietnām procedūrām slimnīcā, viņai kārtībsargi kaut telefoniski nepaziņo, kur ir dzīvesbiedrs. Tad nu sirmgalve, slima būdama, uzsāk meklējumus.

Foto

Par laimi, aculiecinieks informē – aizvests uz iecirkni. Dodas turp. Sastop policistu – roku lauzēju.

Stundām ilgi slimniece gaida savu vīru.

Likumā noteikts – lietojot fizisku spēku, maksimāli jāierobežo tā nodarītais kaitējums, kā arī jānodrošina cietušajiem pirmās palīdzības sniegšana.

Vīrietis vērsies Valsts policijā un tur jau izskata vietvaras kārtībsarga rīcību.

Šī ģimene lūdz atsaukties vienīgajam notikušā aculieciniekam. Toreiz, iznākot no slimnīcas, sieviete šoka stāvoklī aizmirsa pavaicāt viņa tālruņa numuru. Viņa redzētais lieti noderētu krimināllietas pret pašvaldības policistu izmeklēšanā. Tāpēc, lūgums, ja skaties, sazinies ar raidījumu BEZ TABU.

Video

TOP komentāri

 • Maiga Fadejeva
  +9 +9 0

  Maiga Fadejeva

  Nu gan pārkāpums,apgriež mašīnu un novieto pareizi.Nepietika ar mutisku aizrādijumu?
 • Roberts Blass
  +8 +8 0

  Roberts Blass

  Absurds absurda galā. Reti veidojam stāstus par skaisto Smilteni, bet, kad veidojam, uhh... Šogad divi stāsti, abi - par policiju.
 • Ainārs
  +8 +8 0

  Ainārs

  Citēts no delfi. ""Tūrisma nodaļas policisti, reaģējot uz izsaukumu par it kā nepareizi novietotajām mašīnām, uzlika vadītājiem sodus, kā iemeslu minot faktu, ka uz attiecīgās ceļa zīmes attēlota automašīna ar purngalu uz ietves. Taču šāda zīmes interpretācija ir patvaļīga – zīmei ir tikai informatīvs raksturs, un satiksmes noteikumi nereglamentē transportlīdzekļa konkrēto stāvokli," sacīja D.Turlais. "Šie sodi tiks atcelti kā nepamatoti, un Pašvaldības policijas vadībai uzdots izvērtēt vainīgo policistu atbilstību ieņemamajam amatam.""

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl