Policija pat nemeklē vainīgos, ja auto “iebuktē” māju pagalmā – stāsta cietušais

2 komentāri

“Bija nakts no 13. uz 14. maiju. Iznācu no mājas un konstatēju, ka ir saskrāpēta mana automašīna. Izsaucu policiju, kas ieradās notikuma vietā. Noskaidrojot, ka man nav KASKO, policisti uzreiz vaicāja – kāpēc tad zvaniet? Tā vietā, lai sāktu aptaujāt kaimiņus un meklēt vainīgos, man uzreiz pateica, ka te nav vainīgā,” tā savu bēdu stāstu atklāj Konstantīns. Viņš norāda, – policija nav darījusi it neko, lai mēģinātu vainīgos atrast.

Konstantīns pats gan norāda, ka pie tuvējā veikala esot videonovērošanas kamera, kuras ierakstu policisti nepapūlējās iegūt. Tāpat likumsargi nav aptaujājuši kaimiņus, kas varētu būt redzējuši negadījumu, stāsta Konstantīns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt, paejot garām tikai vienai dienai, lēmums policijā pieņemts zibenīgi – lieta tiek slēgta. Automašīnas īpašnieks uzskata, ka šāda situācija nav pieņemama un sazinājies ar likumsargiem, taču policists norādījis, – viņam ir bijuši vēl desmit šādi izsaukumi.

Foto

Raidījums Bez Tabu vēršas policijā, kas norāda, – likumsargi ir pārbaudījuši informāciju, kas saņemta no cietušā, un uz tā pamata tika pieņemts lēmums. No tālākas intervijas par to, vai tiešām policija ir izdarījusi visu, lai atrastu vainīgo – likumsargu pārstāvji atsakās.

Policijā vien norāda, – transportlīdzekļa īpašniekam ir tiesības desmit darba dienu laikā pārsūdzēt pieņemto lēmumu, ja viņš tam nepiekrīt.

Video!

TOP komentāri

  • Miličiem
    0 0 0

    Miličiem

    svarīgākas lietas. Ja viņi tava auto skādētājus meklēs, tad pa kuru laiku savas treknās pakaļas kasīs?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl