2 komentāri

Raidījums redakcijā saņēmis fotoattēlus no skatītājas Initas, kuros fiksēts, kā smagā automašīna izber būvgružus Pokrova kapu nomaļajā daļā. Aculieciniece sašutusi un vaicā, vai šāda rīcība ir likumīga. Jāatzīmē, ka šeit atdusas vairāki slaveni cilvēki, tostarp izcilā latviešu aktrise Vija Artmane.

Apsaimniekotājs Viktors Smirnovs skaidro, ka noris kapu rekonstrukcija. Ar būvgružiem konkrētajā teritorijā tiekot stiprināta un pacelta zemes virskārta, lai tur izveidotu stāvvietu. Darbi saskaņoti Rīgas pilsētas būvvaldē, līdz ar to viss esot legāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rekonstrukcija sākusies jau tālajā 1999. gadā, noslēgsies – 2022. gadā.

Raidījums par novēroto ziņo Rīgas pilsētas Būvvaldei, kuras pārstāvji veikuši ārpuskārtas apsekošanu. Lai gan rekonstrukcijas projekts saskaņots, apsekošanā konstatēta virkne pārkāpumu!

Pirmkārt, būvgruži, kas tiek izmantoti grunts līmeņa izmainīšanai, netiek pārstrādāti, sasmalcināti. Otrkārt, izrādījies, ka vairs nav spēkā esošas civiltiesiskās apdrošināšanas. Treškārt, darbu norises vietā nebija sastopams būvdarbu vadītājs. Ceturtkārt, nav pienācīgi aizpildīts būvdarbu žurnāls.

Pārkāpumu dēļ būvdarbi apturēti. Vaicāta, vai sekos soda sankcijas, Būvvaldes pārstāve informē, ka par to varēs informēt, kad tiks sastādīts apsekošanas akts.

Raidījums Bez Tabu un Rīgas pilsētas Būvvalde pateicas iedzīvotājiem par vērību.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl