1 komentārs

Skatoties pirms gada tapušo eksperimentu Pirmais skūpsts, Santa atzīst, ka ne mirkli nenožēlo, ka tajā piedalījusies, lai gan viņas partneris Mārtiņš uz pirmo randiņu ar viņu tā arī neieradās.

“Kad puisis neatnāk uz randiņu, tā jau ir runa par pieklājību pret pretējo dzimumu. Kaut vai aiz pieklājības atnāc, parunājies, un tad aiz kamerām pasaki, ka nekas nebūs, bet tā, ka neatnāk un cilvēks gaida…,” atceras Santa, kura nenoliedz, ka sirsniņā tomēr kaut kas “grauza”. Pirms gada viņa vēl bija koledžas studente. Skolotāji meiteni atbalstījuši un jutuši līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā ir optimiste par puiša iedoto “kurvīti” ilgi nekreņķējās. “Tā ir dzīve – puiši nāk un iet. Es esmu jauna, un visa dzīve vēl priekšā. Tur vispār nav, par ko bēdāties!” komentē Santa, kura ir pat pateicīga Mārtiņam, ka viņš uz randiņu neieradās, jo tieši tās pašas dienas vakarā satika tagadējo puisi, ar kuru kopā ir jau gadu.

Foto

Meitene joprojām uztur kontaktu ar citiem šova dalībniekiem, bet ar Mārtiņu gan vairāk nav satikusies. Uzzinājām, ka viņam ir draudzene, kura bija diezgan dusmīga, kad uzzināja, ka pirms gada skūpstījies ar citu, neskatoties uz to, ka tas viss bijis tikai šovs.

Viens no pagājušā gada saskanīgākajiem pāriem bija Džūlija un fotogrāfs Māris. Viņiem pat izdevās brīnišķīgs randiņš. Sazinājāmies arī ar šo pāri, un, izrādās, ka viņi vairs nav kopā. Puisim izdevies nodibināt jaunas, nopietnas attiecības, bet Džūlija joprojām ir savas otrās pusītes meklējumos. Ka piedalījās randiņā nenožēlo ne viens, ne otrs.

Līdz pirmajam randiņam gandrīz tika arī šova savdabīgākais pāris – Iļja un Kristīne. Abi ar īpašiem raksturiem. Viņa savu pirmo šova pieredzi raksturo kā veiksmīgu. “Man patīk mana frizūra, es ļoti labi izskatos! Kompliments man!” atzīst Kristīne, kura nenoliedz, ka mulsinošākais visā šovā bijis tas pats BRĪDIS. Skūpsts izdevās, bet kopš tās reizes abi ne reizi nav satikušies, un Kristīne Iļju pat nesagaidīja ierodamies uz pirmo randiņu.

Video

TOP komentāri

  • LOVE
    0 0 0

    LOVE

    žēl, ka tai otrai nepaveicās jau tai pašā vakarā atrast sev citu:D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl