Pircēji sūkstās par pašmāju tējas ražotājiem, kuri tirgo tukšus tējas maisiņus

1 komentārs
Pircēji sūkstās par pašmāju tējas ražotājiem, kuri tirgo tukšus tējas maisiņus
Foto: Ekrānuzņēmums ()

Tējas mīļotāji vērsušies pie raidījuma Bez Tabu, jo vairākkārtīgi uzķērušies uz pašmāju tēju ražotāja izlikto āķi.

Bauskas puses tējas mīļotāja raksta:

Labvakar! Esmu viena no “Rūķīšu tējas” cienītājām, bet nu jau kuro reizi, nopērkot šo tējas paciņu, tur atrodas arī tukšas paciņas! Kā tas iespējams?

Rakstam pievienotajos attēlos var pārliecināties, ka tējas mīļotāja runā patiesību. Mērcējamās tējas iepakojums maksā vairāk nekā 2 eiro un liela ir vilšanās, kad, gatavojoties baudīt tēju, nākas konstatēt, ka ražotājs maisiņā nav ievietojis tēju.

Rūķīšu tēja saimnieks Raimonds Lignickis norāda, ka šādi gadījumi tiek konstatēti dažas reizes gadā. Mērcējamās tējas maisiņi tiek piepildīti mehāniski, taču pie vainas esot cilvēciskais faktors.

Situācija nav patīkama. Citreiz gadās, ka ierīce kārtīgi neizpilda doto uzdevumu. Pilnos tējas maisiņus iepakojumā ievieto mūsu darbinieki, var gadīties, ka kāda tukšā paciņa tiek palaista garām.

Lignickis norāda, ka ikviens, kuram gadījies iegādāties tējas iepakojumu ar tukšām paciņām, var vērsties pie uzņēmēja, kurš sola tējas iztrūkumu kompensēt.

Raidījuma Bez Tabu uzrunātā tējas meistare Linda Ķikuste akcentē, ka mērcējamās tējas visbiežāk nevar saukt par kvalitatīvām tējām.

Mēs zinām, kas ir tējas lapa un kāda tā izskatās. Mērcējamo tēju iepakojumos to nekad neizdosies ieraudzīt, jo tur ir tikai tējas putekļi.

Tējas meistare iesaka izvēlēties beramās tējas, tajā pašā laikā norādot, ka Latvijā par tējām tiek saukti arī tādi dzērieni, kuri neattaisno šo nosaukumu.

Kāda tēja atbilst kvalitātes prasībām un kas jāņem vērā, izvēloties kārtējo tējas iepakojumu? Skaties pievienotajā video.

Foto

Video

1 komentārs