Pircēji sūkstās par pašmāju tējas ražotājiem, kuri tirgo tukšus tējas maisiņus

1 komentārs

Tējas mīļotāji vērsušies pie raidījuma Bez Tabu, jo vairākkārtīgi uzķērušies uz pašmāju tēju ražotāja izlikto āķi.

Bauskas puses tējas mīļotāja raksta:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labvakar! Esmu viena no “Rūķīšu tējas” cienītājām, bet nu jau kuro reizi, nopērkot šo tējas paciņu, tur atrodas arī tukšas paciņas! Kā tas iespējams?

Rakstam pievienotajos attēlos var pārliecināties, ka tējas mīļotāja runā patiesību. Mērcējamās tējas iepakojums maksā vairāk nekā 2 eiro un liela ir vilšanās, kad, gatavojoties baudīt tēju, nākas konstatēt, ka ražotājs maisiņā nav ievietojis tēju.

Rūķīšu tēja saimnieks Raimonds Lignickis norāda, ka šādi gadījumi tiek konstatēti dažas reizes gadā. Mērcējamās tējas maisiņi tiek piepildīti mehāniski, taču pie vainas esot cilvēciskais faktors.

Situācija nav patīkama. Citreiz gadās, ka ierīce kārtīgi neizpilda doto uzdevumu. Pilnos tējas maisiņus iepakojumā ievieto mūsu darbinieki, var gadīties, ka kāda tukšā paciņa tiek palaista garām.

Lignickis norāda, ka ikviens, kuram gadījies iegādāties tējas iepakojumu ar tukšām paciņām, var vērsties pie uzņēmēja, kurš sola tējas iztrūkumu kompensēt.

Raidījuma Bez Tabu uzrunātā tējas meistare Linda Ķikuste akcentē, ka mērcējamās tējas visbiežāk nevar saukt par kvalitatīvām tējām.

Mēs zinām, kas ir tējas lapa un kāda tā izskatās. Mērcējamo tēju iepakojumos to nekad neizdosies ieraudzīt, jo tur ir tikai tējas putekļi.

Tējas meistare iesaka izvēlēties beramās tējas, tajā pašā laikā norādot, ka Latvijā par tējām tiek saukti arī tādi dzērieni, kuri neattaisno šo nosaukumu.

Kāda tēja atbilst kvalitātes prasībām un kas jāņem vērā, izvēloties kārtējo tējas iepakojumu? Skaties pievienotajā video.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl