Pilns “Instagram” ar uztura bagātinātāju reklāmu, ko pašas lietotājas sauc par rekomendācijām

“Bez Tabu” skatītāja pamanījusi sociālo tīklu viedokļu līderu aktivitātes, lūdz raidījumu iedziļināties Krievijā bāzētas kompānijas “NL international” produkcijas izplatīšanā Latvijā. Meitenes, kuras šo produkciju  ”sludina”  INSTAGRAM stāstos, uzsver,  ka tā nav reklāma. Viens no aktīvākajiem tēmturiem #NLroyalteam. Skatītāja jautā, kas tad tas ir, ja ne tirdzniecība un reklāma.

Atpakaļ uz rakstu

27 komentāri

 • Ju

  Ju

  Tur jau pilnīgi skaidrs kāpēc šī "uztura speciāliste" šādi runā par nl. Pašas profils pilnsa ar citu firmas produktiem kurus piedāvā iegādāties, tāpēc jau par konkurentējošu firmu jārunā danķības. Fufelus viņa ne uztura speciāliste
 • Ak

  Ak

  Produkti nav tikai šie pulveri!! Konkrēti šī meitene viņus visvairāk liek profila jo viņa tos arī lieto. Cita meitene varbut lieto tikai roku krēmu, un viņai pilns pfrofils ir ar to. Meitenes stasta par to kas viņam patīk un ko pašas lieto
 • Sim

  Sim

  Es atsekoju vińai, neliekas normāli, ka pieaugusi sievete “ ar suńa ausīm uz galvas “ 10000 video dienā liek instagramā, reklamējo kā šos produktus, tā filmējot katru dzīves sīkumu! Apnika, patiešām..
 • Ki kī

  Ki kī

  Nav veikals? Muļķības. Iedod savu ID nr un ej VEIKALĀ un iepērcies pats!!??Es arī biju ieskrējusies ar vēlmi būt tur, bet sapratu.. Nē!!! Kkas man tur nebija patīkams līdz galam. Un tas, kad nepelna reālu naudu.. Kauns, jo melo!! Pelna un kā vēl. Rubļus pelna savos profilos, bet caur cilvēkiem Krievijā konvertē naudu uz Euro un sūtot saņem uz rokas 200...500...1500€ lielu algu. Kāpēc tad nav uzreiz reģistrēti VID!? Tāpēc, kad nav izdevīgi, jo lielus nodokļus atvilks valsts. Lai jau meitenes darbojās, bet labāk ēdam pārtiku ,, īstu,, guļam pilnvērtīgi un kustamies.
  • Jjb

   Jjb

   Veikals ir kompānijai, bet ne jau katrai meitenei kas stāsta par produktiem. Meitenes nav veikals, tā pat arī pašas juns nelo nepārdod, to dara kompānija. Meitenes tikai pasūta priekš jums. Cilveki mīļie, lūdzu saprotiet atšķirību!!
   • es

    es

    ja saņem par to naudu, tātad pārdot, menedžē
   • Jjb

    Jjb

    VIŅAS NESAŅEM NAUDU! AKDS TAK SAPROTIET!! taas ir cassback..pameklējiet Google ja nav saprašana apr to, kas tas ir. Piemēram, meitene nopērk sev kremiņu un no tā dabon daļu naudu atpakaļ! Tas arii viss. Neviens nemaksā nekādas algas vai ko tādu. Tas pats princips ka piemēram maxima, tu noperc kadu produktu un par to tev paris centus atgriež mximas karte. Tikai nl šie procenti ir lielāki. Kāpēc tad katrs kam ir maxima karte nauda neskaitās ka pelnītājs vai kas tāds???
  • Lol

   Lol

   Acīmredzot, ieskrienot tikai pilnīgi nekāda saprašana tev nav bijisi par neko!!!! Īstu naudu nesaņem, krāj profilos un ja velas uz kontu pārskaitīt, tad konvertējot arī atvelk attiecīgos nodokļus. Nevajag blamēt, ja pašai poņa ne par ko nav. Un tik lielas naudas summas cik tu rakstīji, saņem meitenes tikai ar augstām pakāpēm, parastas meitenes saņem 20 - 100€ un to pašu tiksi profilā. Un tas ir cashback. Kopš kura laika atgriezt naudu par pirkumu ir nelikumīgi?
 • Pff

  Pff

  Acīmredzot šai "uztura speciālistei" nav ne jausmas par viņa vispār runā! ?‍♀️
  Visiem produktiem ir izsniegti sertifikāti!!
  Kā arī kompānija ir ļoti liela, produkti visu laiku tik uzlaboti un atjaunoti, sastāvs viss ir zināms. Plus, pavidam nesen tieši gāja cauri pārbaudēm un uzlabojumiem, neviens neļautu tirgot. "parastas zirņu sojas" zem pavisam citiem aprakstiem. Tak padomājiet bisk ar galvu ?
  • .
   • Pff

    Pff

    Neviena meitene nekad nav teikusi ka tie aizstāj pilnvērtīgu uzturu!! Neviens nesaka ka ir jālieto tikai tie un neko citu nevar ēst!! Šo produktu mērķis ir iemācīt cilvēkiem ēst veselīgi, dienā varbut vienu maltīti aizstājot at kokteili tas arī viss. Cilvēki paši savā galca nez ko izdomā, vai lieto produktus pārspīlētos daudzumos un pec tam vel saka ka slikti jūtas. Ja cilvēks ēdis arī tikai un vienīgi burkānus, tad arī labi nejutīsies
 • Pff

  Pff

  Acīm redzot šai "uztura speciālistei" nav ne mazākās nojausmas par ko viņa vispar runā. ? Visiem produktiem or izsnoegti sa
 • Kkn.

  Kkn.

  Kāpēc tieši NL tiek izblamēts? Kur tad paliek visas Avon, oriflseim Un citas meitenes, kuras tieši tā pat tirgojās instagram un citos soc tīklos plus tirgo tik briesmīgas kvalitātes preces, ka pilnīgi jāsmejas par cilvēkiem, kas vispar tādus draņķus var lietot
 • Sana

  Sana

  Tikko 10.02 plkst.13:05 krievu televīzijas kanāla NTB MIR ,raidījumā NAŠPOTREBNADZOR ,vienu pulverīša veidu,kā ēdienreizes aizstājēju un tt ...brīnumpulverīti ,raidījums izpētīja.Gan ķīmisko sastāvu,gan to ,kā tas tiek izplatīts.Noskatietes un izdariet secinājumus...
 • Busted

  Busted

  Es arī agrāk aktīvi "rekomendēju". Tas bija smags laiks un pricipa sapratu to ka izmanto psihologiskus trikus piesaistot meitenes. Es biju zemā dzīves punktā un tad saņēmu ziņu no meitenes ar tekstu ka tas izmainīs manu dzīvi. Es piekritu jo biju naiva un viegli manipulejama. Nl internatinal pēc dažiem mēnešiem jau bija pārņemis manu dzīvi tā kad vairs nespēju iedomāties dzīvi bez tā līdzīgi kā slimīgās attiecībās. Man ir ļoti žēl, ka tam tiek pakļautas jaunas meitenes un ir cilvēki, kas tās samazgas saviem bērniem dod kas vispār ir vājprāts. Man sākās veselības problēmas. Vidēji divas reizes dienā skrējienā lietoju pulverus. Pēc ārsta teiktā biju taisnā celā uz aknu cirozi.
 • mhm

  mhm

  Man ar draugos ir dažas aitiņas, kas pieblējušas instagramu ar saviem drain efektiem un pulveriem, solot labu izskatu, tievu augumu, bet es tak bildēs redzu, ka izskatās izkaltušas, nogurušām acīm, to sauc par veselīgu uzturu? Muļķības!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!