Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Horoskops aunam

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops vērsim

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops dvīņiem

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops vēzim

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops lauvai

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops svariem

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops skorpionam

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops strēlniekam

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

Horoskops mežāzim

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops ūdensvīram

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops zivīm

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TESTS – BEZ TABU SVIN PILNGADĪBU! NOSKAIDRO, CIK LIELS BEZ TABU EKSPERTS TU ESI!

Laiks paskrien vēja spārniem – to mācēs pateikt ikviens, kurš pārkāpis pāri pilngadības slieksnim. Arī Bez Tabu šogad beidzot drīkst sevi saukt par pilngadīgu, jo kopā ar jums TV3 ekrānos esam jau 18 gadus! Šo gadu laikā ir noticis daudz – raidījums mainījies saturiski, ir mainījušies tā moderatori, komanda un tehnoloģijas. Šobrīd mēs lepni sevi varam saukt par tautā mīlētāko raidījumu, taču vai tauta mūs pietiekami labi pazīst?
Piedāvājam Tev izpildīt Bez Tabu 18 gades testu un noteikt, cik liels raidījuma eksperts esi!

Alise Kubiloviča: It kā strādāju "Bez Tabu", bet paralēli arī paspēju kļūt par gaļas kombināta darbinieci!

Alise Kubiloviča: It kā strādāju "Bez Tabu", bet paralēli arī paspēju kļūt par gaļas kombināta darbinieci!

Jāsāk ar svarīgāko – “Bez Tabu” manā top skatītāko raidījumu sarakstā bijis vienmēr. Ar apbrīnu vēroju žurnālistu paveikto darbu, it īpaši tāpēc, ka pati studēju Latvijas Universitātē žurnālistiku un tā mani saistījusi kopš vidusskolas laikiem. Tāpēc tikai likumsakarīgi, ka, pienākot augstskolas praksei, pamatīgi uztraukta, pieteicos spēkus izmēģināt tieši šeit. 

Baiba Runce: Atceros, kā pirmo reizi man solīja sadot pa muti!

Baiba Runce: Atceros, kā pirmo reizi man solīja sadot pa muti!

Atceros savu pirmo “Bez Tabu” gadu, biju tikko beigusi augstskolu, un tajā vasarā arī sāku strādāt uz pilnu slodzi. Es pat varētu teikt, ka uz “pārpilnu slodzi”, jo dienas gaismu redzēju tikai tad, kad devos filmēt. Kolēģis Alberts Dinters “mierināja”, ka pirmie pieci gadi esot tie grūtākie. Ja tā padomā, tad loģiski. Tagad, saņemot sižeta tēmu, uzreiz zinu, kam jāzvana, ja man nepieciešams, piemēram, kāda auto eksperta komentārs vai viedoklis par tārpainu pārtiku, bet pirmajā gadā tas prasīja ļoti ilgu laiku. Bet es nesūdzējos (varbūt tikai saviem vecākiem), strādāju, jo man patika tas, ko daru, un patīk joprojām.

Artūrs Špaks: Pirms kļuvu par vienu no "Bez Tabu" komandas, izlēcu ar izpletni!

Artūrs Špaks: Pirms kļuvu par vienu no "Bez Tabu" komandas, izlēcu ar izpletni!

Vēl šodien labi atceros brīdi, kad saņēmu zvanu no sava drauga žurnālista, kurš informēja par iespēju pievienoties ”Bez Tabu” radošajai komandai. Tobrīd, 2011. gada vasarā, stāvēju kādā Baltkrievijas pilsētā un īsi pirms sarunas ar draugu nolēmu, ka vēlos pirmo reizi dzīvē izlēkt ar izpletni. Viens pats. Bez instruktora. Dažu sekunžu brīvais kritiens, rezerves izpletņa deaktivizācija un nepavisam ne maiga piezemēšanās. Jau tobrīd bija skaidrs, ka ”Bez Tabu” komandā nāksies darīt daudz traku lietu, tādēļ lēciens ar izpletni bija kā laba iesildīšanās.