Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops vērsim

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops dvīņiem

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vēzim

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops svariem

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops strēlniekam

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops mežāzim

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops ūdensvīram

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TESTS – BEZ TABU SVIN PILNGADĪBU! NOSKAIDRO, CIK LIELS BEZ TABU EKSPERTS TU ESI!

Laiks paskrien vēja spārniem – to mācēs pateikt ikviens, kurš pārkāpis pāri pilngadības slieksnim. Arī Bez Tabu šogad beidzot drīkst sevi saukt par pilngadīgu, jo kopā ar jums TV3 ekrānos esam jau 18 gadus! Šo gadu laikā ir noticis daudz – raidījums mainījies saturiski, ir mainījušies tā moderatori, komanda un tehnoloģijas. Šobrīd mēs lepni sevi varam saukt par tautā mīlētāko raidījumu, taču vai tauta mūs pietiekami labi pazīst?
Piedāvājam Tev izpildīt Bez Tabu 18 gades testu un noteikt, cik liels raidījuma eksperts esi!

Alise Kubiloviča: It kā strādāju "Bez Tabu", bet paralēli arī paspēju kļūt par gaļas kombināta darbinieci!

Alise Kubiloviča: It kā strādāju "Bez Tabu", bet paralēli arī paspēju kļūt par gaļas kombināta darbinieci!

Jāsāk ar svarīgāko – “Bez Tabu” manā top skatītāko raidījumu sarakstā bijis vienmēr. Ar apbrīnu vēroju žurnālistu paveikto darbu, it īpaši tāpēc, ka pati studēju Latvijas Universitātē žurnālistiku un tā mani saistījusi kopš vidusskolas laikiem. Tāpēc tikai likumsakarīgi, ka, pienākot augstskolas praksei, pamatīgi uztraukta, pieteicos spēkus izmēģināt tieši šeit. 

"Komplimenti" par seju un suņa uzbrukums. Roberts Blass – daļina no saimes

"Komplimenti" par seju un suņa uzbrukums. Roberts Blass – daļina no saimes

”Bez Tabu” komandā sāku strādāt 2014. gada septembrī, uzreiz pēc Latvijas Universitātes absolvēšanas. Jau kopš augstskolas pirmā kursa strādāju žurnālistikā: medijā ”Ir”, raidījumā ”Aizliegtais paņēmiens”. Tāpat biju viens no tiem dažiem, kurš ”piedzemdēja” radio ”Pieci.lv”.

Baiba Runce: Atceros, kā pirmo reizi man solīja sadot pa muti!

Baiba Runce: Atceros, kā pirmo reizi man solīja sadot pa muti!

Atceros savu pirmo “Bez Tabu” gadu, biju tikko beigusi augstskolu, un tajā vasarā arī sāku strādāt uz pilnu slodzi. Es pat varētu teikt, ka uz “pārpilnu slodzi”, jo dienas gaismu redzēju tikai tad, kad devos filmēt. Kolēģis Alberts Dinters “mierināja”, ka pirmie pieci gadi esot tie grūtākie. Ja tā padomā, tad loģiski. Tagad, saņemot sižeta tēmu, uzreiz zinu, kam jāzvana, ja man nepieciešams, piemēram, kāda auto eksperta komentārs vai viedoklis par tārpainu pārtiku, bet pirmajā gadā tas prasīja ļoti ilgu laiku. Bet es nesūdzējos (varbūt tikai saviem vecākiem), strādāju, jo man patika tas, ko daru, un patīk joprojām.

Artūrs Špaks: Pirms kļuvu par vienu no "Bez Tabu" komandas, izlēcu ar izpletni!

Artūrs Špaks: Pirms kļuvu par vienu no "Bez Tabu" komandas, izlēcu ar izpletni!

Vēl šodien labi atceros brīdi, kad saņēmu zvanu no sava drauga žurnālista, kurš informēja par iespēju pievienoties ”Bez Tabu” radošajai komandai. Tobrīd, 2011. gada vasarā, stāvēju kādā Baltkrievijas pilsētā un īsi pirms sarunas ar draugu nolēmu, ka vēlos pirmo reizi dzīvē izlēkt ar izpletni. Viens pats. Bez instruktora. Dažu sekunžu brīvais kritiens, rezerves izpletņa deaktivizācija un nepavisam ne maiga piezemēšanās. Jau tobrīd bija skaidrs, ka ”Bez Tabu” komandā nāksies darīt daudz traku lietu, tādēļ lēciens ar izpletni bija kā laba iesildīšanās.