Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Horoskops aunam

Šodien tavi kolēģi vai domubiedri var apvienoties koalīcijā pret tevi. Viņus neapmierinās tavi lēmumi un gājieni. Viņiem šķitīs, ka esi pārņemts tikai ar savu putnu trenkāšanu. Mēģini pierādīt pretējo.

Horoskops vērsim

Domā, ko runā un kā sevi pasniedz. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt darba attiecības vai to perspektīvas. Savu kritisko viedokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri ar tevi ir uz viena viļņa.

Horoskops dvīņiem

Šodien attiecībās ar dārgajiem un arī profesionālajā saskarsmē izvairies no kritikas, apvainošanas, nemaz nerunājot par smagākas artilērijas izmantošanu, jo tā vēl vairāk piesaistīsi negatīvo enerģiju.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus pakļaus izmaiņām ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi priekšnieki vai oficiālie partneri var neturēt doto vārdu, tāpēc jau laikus padomā par to kā pašam izgrozīties.

Horoskops lauvai

Mēģini pret visiem izturēties vienlīdzīgi neskatoties radu būšanu, sēdēšanu vienā skolas solā vai citiem tikpat būtiskiem kritērijiem. Rīcības motivācija ir vienīgais kritērijs, kuru vajadzētu izvērtēt.

Horoskops jaunavai

Būs vēlme norobežoties tiklīdz kāds neglaudīs pa spalvai. Pats vien būsi vainīgs pie visām problēmām, kas šodien uzpeldēs. Nekritizē un neiejaucies savu padoto darbībās un pieņemtajos lēmumos.

Horoskops svariem

Tavi aicinājumi uz atklātu izrunāšanos vai apstākļu noskaidrošanu var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi. Priekšnojautas būs maldinošas.

Horoskops skorpionam

Šodien vajadzētu vairāk turēties pie sausas loģikas un neļauties impulsīviem mudinājumiem, kas tevi varētu ievilināt lamatās. Radīsies sen nebijušas iespējas sabalansēt savas finanses. Pats sev būsi pirmajā vietā.

Horoskops strēlniekam

Diena piemērota, lai apspriestu tiešām svarīgus un fundamentālus savas dzīves jautājumus. Sarunās demonstrē savu rakstura stingrību un dabīgo vēlmi pēc taisnīguma un harmonijas.

Horoskops mežāzim

Neļauj nepamatotām aizdomām sabojāt iecerētos pasākumus. Netērējies destruktīvā komunikācijā un savas taisnības uzspiešanā, kas varētu iedragāt arī ilgtermiņa savienības un attiecības. Atbalsti savus mīļotos, un iegūsi sirds mieru, gandarījumu un mierīgu prātu.

Horoskops ūdensvīram

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Bet šodien pār visām varītēm gribēsi saklausīt kādu atzinīgu vārdu. Tuvinieki tev pārmetīs ignoranci un egocentrismu.

Horoskops zivīm

Šodienas vadmotīvs – esi pozitīvs un turies pieklājības rāmjos, lai kas arī nenotiktu. Fizisko un mentālo stresu ļoti labi kompensēs labi padarīta darba sajūta. Pārlieka brīvdomība šodien nav vēlama.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TESTS – BEZ TABU SVIN PILNGADĪBU! NOSKAIDRO, CIK LIELS BEZ TABU EKSPERTS TU ESI!

Laiks paskrien vēja spārniem – to mācēs pateikt ikviens, kurš pārkāpis pāri pilngadības slieksnim. Arī Bez Tabu šogad beidzot drīkst sevi saukt par pilngadīgu, jo kopā ar jums TV3 ekrānos esam jau 18 gadus! Šo gadu laikā ir noticis daudz – raidījums mainījies saturiski, ir mainījušies tā moderatori, komanda un tehnoloģijas. Šobrīd mēs lepni sevi varam saukt par tautā mīlētāko raidījumu, taču vai tauta mūs pietiekami labi pazīst?
Piedāvājam Tev izpildīt Bez Tabu 18 gades testu un noteikt, cik liels raidījuma eksperts esi!

Alise Kubiloviča: It kā strādāju "Bez Tabu", bet paralēli arī paspēju kļūt par gaļas kombināta darbinieci!

Alise Kubiloviča: It kā strādāju "Bez Tabu", bet paralēli arī paspēju kļūt par gaļas kombināta darbinieci!

Jāsāk ar svarīgāko – “Bez Tabu” manā top skatītāko raidījumu sarakstā bijis vienmēr. Ar apbrīnu vēroju žurnālistu paveikto darbu, it īpaši tāpēc, ka pati studēju Latvijas Universitātē žurnālistiku un tā mani saistījusi kopš vidusskolas laikiem. Tāpēc tikai likumsakarīgi, ka, pienākot augstskolas praksei, pamatīgi uztraukta, pieteicos spēkus izmēģināt tieši šeit. 

"Komplimenti" par seju un suņa uzbrukums. Roberts Blass – daļina no saimes

"Komplimenti" par seju un suņa uzbrukums. Roberts Blass – daļina no saimes

”Bez Tabu” komandā sāku strādāt 2014. gada septembrī, uzreiz pēc Latvijas Universitātes absolvēšanas. Jau kopš augstskolas pirmā kursa strādāju žurnālistikā: medijā ”Ir”, raidījumā ”Aizliegtais paņēmiens”. Tāpat biju viens no tiem dažiem, kurš ”piedzemdēja” radio ”Pieci.lv”.

Baiba Runce: Atceros, kā pirmo reizi man solīja sadot pa muti!

Baiba Runce: Atceros, kā pirmo reizi man solīja sadot pa muti!

Atceros savu pirmo “Bez Tabu” gadu, biju tikko beigusi augstskolu, un tajā vasarā arī sāku strādāt uz pilnu slodzi. Es pat varētu teikt, ka uz “pārpilnu slodzi”, jo dienas gaismu redzēju tikai tad, kad devos filmēt. Kolēģis Alberts Dinters “mierināja”, ka pirmie pieci gadi esot tie grūtākie. Ja tā padomā, tad loģiski. Tagad, saņemot sižeta tēmu, uzreiz zinu, kam jāzvana, ja man nepieciešams, piemēram, kāda auto eksperta komentārs vai viedoklis par tārpainu pārtiku, bet pirmajā gadā tas prasīja ļoti ilgu laiku. Bet es nesūdzējos (varbūt tikai saviem vecākiem), strādāju, jo man patika tas, ko daru, un patīk joprojām.

Artūrs Špaks: Pirms kļuvu par vienu no "Bez Tabu" komandas, izlēcu ar izpletni!

Artūrs Špaks: Pirms kļuvu par vienu no "Bez Tabu" komandas, izlēcu ar izpletni!

Vēl šodien labi atceros brīdi, kad saņēmu zvanu no sava drauga žurnālista, kurš informēja par iespēju pievienoties ”Bez Tabu” radošajai komandai. Tobrīd, 2011. gada vasarā, stāvēju kādā Baltkrievijas pilsētā un īsi pirms sarunas ar draugu nolēmu, ka vēlos pirmo reizi dzīvē izlēkt ar izpletni. Viens pats. Bez instruktora. Dažu sekunžu brīvais kritiens, rezerves izpletņa deaktivizācija un nepavisam ne maiga piezemēšanās. Jau tobrīd bija skaidrs, ka ”Bez Tabu” komandā nāksies darīt daudz traku lietu, tādēļ lēciens ar izpletni bija kā laba iesildīšanās.