Pieņemts likums, kas auto novietošanu Rīgā padarīs vēl sarežģītāku… Kāpēc tā?

4 komentāri

Auto novietošana Rīgā ir sagādājusi galvassāpes gandrīz katram šoferim, bet nu spēkā stājies likums, kas autovadītāju dzīvi sarežģī vēl vairāk. Kā tad tā?

Ierasta kārtība galvaspilsētas ielās – krustojums, aiz kura teju uzreiz sākas auto novietošanai paredzētās vietas. Ar zīmēm un līnijām uz brauktuves, kuras izbūvētas pirms daudziem gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar šo gadu noteikts, ka 5 metru attālumu, no kā sākas novietnes, mēra no krustojuma noapaļojuma beigām, nevis no brauktuves līnijas, kā līdz šim. Mēri, kā gribi, bet daudzviet likumā noteiktais attālums neatbilst…

Foto

Video

TOP komentāri

 • kāts
  +2 +2 0

  kāts

  Perdeļi, vispirms pārzīmējiet/pārvietojiet ceļazīmes un tad mainiet likumus/noteikumus, tad nebūs šāds haoss.
 • bļāviens
  0 0 0

  bļāviens

  Ja godīgi,tad zemes nodokli vajadzētu uzlikt maksāt tikai auto īpašniekiem,jo daudzām ģimenēm ir vairāki auto,kas stāv pie mājas un pagalmā,aizņem vietu,bet visiem jāmaksā vienāds nodoklis!Pie joda,tas nav godīgi!Visas apmales izbraukātas,puķu dobes un apstādījumi tāpat,kur zāliens un rotaļu laukumi,tur sveši suņi piegāna,jo nāk no visas apkārtnes nokārtot vajadzības!Policiju nepieliksi pie katra nama,uz aizrādījumiem atbild ar draudiem,rupjībām!
 • Valerijs Makrekovs
  0 0 0

  Valerijs Makrekovs

  Vispār šis jautājums skaļāk tika aktualizēts jau 10 gadus atpakaļ :0 http://www.traffic.lv/traffic/Cases/006/006b.html un definēta problēma ar to, ka nav atrunāts CSN kam ir priekšroka kad CSN ir pretrunā ar zīmēm... cerībā, ka SM izstrādājot jaunos CSN, kāds par šo būtutomēr padomājis, un ierakstījis CSN kā jārīkojas līdzīgās situācijās, jo to ir patiešām daudz, bet še tev nu bija, kā vienmēr... Emocijzīme frown

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl