Piedalies Bez Tabu Valentīna dienas foto konkursā!

2 komentāri

Kā zināms, 14. februārī jeb Valentīna dienā tiek svinēta visu mīlētāju diena, un kas gan var būt skaistāks par mīlestību? Lai gan līdz Valentīna dienai jāgaida vēl nedēļa, raidījums Bez Tabu aicina iesūtīt savu romantiskāko fotogrāfiju, lai visi kopā izveidotu skaistu Valentīna dienas foto albumu.

Par iesūtītajām bildēm ir iespēja balsot. Fotogrāfijas īpašnieks, kurai būs viss vairāk balsu, laimēs balvu – šokolādes fondī divām personām un divas īpašas kafijas tasītes no Bosca. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai piedalītos konkursā, viss kas tev jādara – norādi savu kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pastu, un īsu aprakstu par iesūtīto fotoattēlu) un pievieno bildi. Lai veicas!

Konkursa balva

Konkursa balva

Raidījums Bez Tabu saviem skatītājiem Valentīna dienā ir sagatavojuši īpaši romantisku pārsteigumu. Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts televizora ekrānos būs vērojams jau šo svētdien, plkst. 20:00, kanālā Tv3!

 

Bez Tabu eksperiments Pirmais skūpsts ir beidzies un esam noskaidrojuši Romantiskākā fotokonkursa uzvarētāju, kuru noteicāt jūs paši. Lai uzzinātu, kas uzvarējis prognožu spēle, spied šeit!

 

Piedalies!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl