Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Latvijā parādījies brīnumlīdzeklis pret parazītiem. Tas 30 dienu laikā pilnībā atbrīvojot ķermeni no parazītiem un vēdera tārpiem. Noprotams, ka tas nepieciešams visiem, jo piesaukta skarba statistika – inficēti esot 97% iedzīvotāju.

Brīnumainā līdzekļa aprakstā pieejama arī intervija ar Latvijas vadošo parazitoloģi Janu Zariņu. Tikai internetā nekas par šo sievieti nav atrodams, arī Latvijas Zinātņu akadēmijā pētnieci dzird pirmo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raksta autori pat atsaukušies uz Pasaules Veselības organizācijas (PVO) statistiku, norādot, ka katru gadu 15 miljoni cilvēku mirst parazītu dēļ. Jau pieminētā pētniece Jana Zariņa statistiku apstiprina. Mājaslapas komentāru sadaļā arī atzīmējušies apmierinātie uztura bagātinātāja lietotāji.

”Detoxic” Latvijas zvanu centra pārstāvis atzvana pāris stundas pēc līdzekļa pasūtīšanas. Operators atzīst, ka neesot ārsts, bet konsultants, informāciju lasot no lapiņas. Līdzeklis tiekot ražots Lielbritānijā, noliktava atrodoties Buļļu ielā, Rīgā.

Infektoloģe Angelika Krūmiņa par pretparazītu līdzekli uzzinājusi no pacientiem, un viņa noteikti nepiekrīt internetā sniegtajai informācijai. Viņa apstiprina, ka inficētība ar parazītiem ir pietiekami augsta, bet tie noteikti nav 97%.

”Tad jau iznāk, ka pie mums gandrīz katrs ir invadēts gan ar tārpiem, gan ar visu citu, tā absolūti nav taisnība,” prāto infektoloģe Angelika Krūmiņa.

Uzskata, ka brīnumlīdzeklis ir vien mārketinga triks, un pavisam noteikti nav balstīts uz pētījumiem, arī par vadošo parazitoloģi Janu Zariņu nav dzirdējusi. Infektoloģe pavisam droši apgalvo, ka šāda pētniece neeksistē.

Parazitārās slimības attīstās lēni un simptomi varētu nebūt izteikti, bet, ja pacients vēršas pie ģimenes ārsta vai kāda cita speciālista, atklāt parazitāru saslimšanu ir diezgan vienkārši. Nav zināmi precīzi skaitļi, cik cilvēku cieš no šādām saslimšanām, bet tā neesot izplatītākā slimība Latvijā.

Mājaslapu izpētījuši Patērētāju tiesību aizsardzības centra eksperti, tā reģistrēta Krievijā un atrodas uz Maskavā bāzēta servera. Šāda veida lapas parādoties regulāri, un agrāk centrs ir centies pret tām cīnīties.

Lapas ir balstītas ne tikai ārpus Latvijas, bet arī ārpus Eiropas Savienības. Un Patērētāju tiesību aizsardzības centram ir ļoti grūti piekļūt šo lapu reģistratoriem, tas prasa milzīgus resursus un beigās nesniedz nekādu rezultātu.

Kārtējo reizi patērētājiem jāatgādina – pirms jebkāda brīnumlīdzekļa iegādāšanās vispirms der sazināties ar ģimenes ārstu vai kādu citu speciālistu.

Foto

TOP komentāri

  • zinam
    0 0 0

    zinam

    cik tas bez tabu paliek smieklīgs.. sameklēju pat pēdējo gadījumu: http://www.5-tv.ru/news/122012/ atkal viltus parazīts? Jurim tak kā cilvēkam kurš kaut ko vismaz it ka saprot, tak būtu jāatzīst, ka šādi riski ir. Tik histēriska reakcija ir tadēļ, jo PVD nespēj un negrib nosargāt cilvēkus kaut vai no tās pašas legionellas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl