Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

9 komentāri

Pansionāta aprūpētāja norāda, ka iestādes vadība ekonomējot uz ārstniecības līdzekļiem, tādēļ aizvien vairāk pansionāta iemītnieku vidū izplatoties kašķa slimība.

Dagnija Rīgas domes sociālajā aprūpes centrā “Gaiļezers” par vannotāju strādā nepilnus 4 gadus. No iestādes vadības pat saņēmusi pateicību par ieguldīto darbu. Attiecības strauji pasliktinājušās, kad darbiniece vairākkārt norādījusi uz kašķa izplatīšanos pansionātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dagnija, pansionāta “Gaiļezers” darbiniece

Pansionātā patlaban būs radīta pilnīgi jauna kašķa ērcītes suga. To ik pa laikam nedaudz piebaro ar ziedēm.

Pansionāta darbiniece norāda, ka jau otro reizi īsā laikā saslimusi ar kašķi. Tas esot pielipis no aprūpes iestādes iedzīvotājiem, kuru ķermeņus klāj kašķim raksturīgi izsitumi, norāda Dagnija. Atgriežoties darbā pēc kašķa izārstēšanas, Dagnija bija pārsteigta, ka vairāki pansionāta iemītnieki turpina slimot ar kašķi, radot risku gan citiem iedzīvotājiem, gan darbiniekiem.

Pēc Dagnijas domām, pansionāta iemītnieku atstāšana novārtā esot apzināta, lai ietaupītu līdzekļus, kurus vajadzētu iztērēt medikamentu iegādei.

Rīgas domes sociālā aprūpes centra “Gaiļezers” vadība kategoriski noliedz kašķa izplatīšanos iestādē, visi potenciālie slimnieki esot nogādāti pie ģimenes ārsta, kurš nav apstiprinājis saslimšanu ar kašķi. Tāpat iemītniekiem nodrošināta ziede, lai mazinātu ādas niezi.

Zita Vonda, Sociālā aprūpes centra “Gaiļezers” veselības aprūpes nodaļas vadītāja

Iestādē strādāju divus gadus, šajā laikā nav konstatēts kašķis. Ģimenes ārsts nenosūtīja klientus uz papildu izmeklēšanu, jo nebija tādas nepieciešamības. Lai uzstādītu diagnozi, ka ir kašķis, nepieciešams laboratorisks izmeklējums.

Bez Tabu uzrunātie pansionāta iemītnieki apstiprina, ka vairākas dienas niezējusi āda, taču pēc ziedes uzklāšanas nieze pārgājusi.

Foto

TOP komentāri

 • Kika
  +5 +5 0

  Kika

  Aizbrauciet uz Pansionatu "Liepa" tur ir blaktis , kas savus klientus kozz.... Un tad pabrinaties!!!
 • agnese
  +4 +4 0

  agnese

  jautājums-kāpēc netiek analizēti sludinājumi kur visu laiku tiek prasīti vieni un tie paši darbinieki? Pansionāts "Liepa" -aprūpētāji, veļas mazgātāja utt? Es zinu, jo tiku atlaista un pat zinu kāpēc. Un tas ir sērijveidīgi. Klienti - apstākļi klusās šausmas...
 • Ciemiņš
  +3 +3 0

  Ciemiņš

  Gaiļezerā pansionātā jau arī čum un mudž no blaktīm,tikai viņi " aizmirsa" to pieminēt! Bet nu tas jau būs atkal sižets citai reizei!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl