2 komentāri

Pēdējās divās dienās laiks nav tas siltākais, brīžiem, atrodoties ārā, ir sajūta, ka aukstums pamatīgi “kož kaulos”! Kaut gan vakar pa dienu bija -12 grādu, sajūtas noteikti bija kā pie -20 grādiem! Par aukstumu raidījumam “Bez Tabu” uzrakstījusi arī kāda skatītāja!

“Mīļais Bez Tabu, tā nu ir sanācis, ka otrais mācību pusgads skolēniem atsācies ar bargu salu. Vai Jūs varētu atgādināt, kādi ir noteikumi attiecībā uz skolas apmeklējumu šādos laikapstākļos?

Vai pēc tam nepieciešams skolā uzrādīt arī vecāku zīmi?

Ar cieņu

pirmklasnieka mamma Edīte!”

Tā ir, ka tik reti tas aukstums mūs apciemo, tāpēc raidījums atgādina, kā tad tur īsti ir, un tiešraidē sazvanīja Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvi Janu Veinbergu!

Jana Veinberga, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve

Noteikumi nosaka, ka bērni vecumā līdz 12 gadiem uz skolu var neiet, ja ārā gaisa temperatūra ir zemāka par -20 grādiem.

Savukārt bērni no 13 gadiem, ja gaisa temperatūra ir zemāka par -25 grādiem!

TOP komentāri

  • L
  • Mārīte
    +2 +1 -1

    Mārīte

    Mazo bērnu vecākiem atgādinām, ka bērnudārzi arī aukstā laikā strādā ierastajā ritmā, vienīgi atturoties no bērnu pastaigām svaigā gaisā. Noteikumi paredz, ka bērnudārza audzēkņus jaunākus par trīs gadiem ārā nevar vest, ja gaisa temperatūra ir zemāka par –5 grādiem pēc Celsija. Ja termometra stabiņš noslīdējis zemāk par –10 grādiem pēc Celsija, pastaigās neiet bērnudārznieki, kuri vecāki par trīs gadiem.
    http://apollo.tvnet.lv/zinas/cik-liela-sala-skoleni-drikst-neapmeklet-skolu/397785

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl