“Teica, ka ir smags gadījums, bet viņi neārstēs!” Stradiņa slimnīcā nespēj palīdzēt tīnei ar mokošām zobu sāpēm

Bērns skolā regulāri apmeklē zobārstu, taču ārste nolemj pamest darbu. Vecāki meklē citu speciālistu. Rindas ir garas, bet izdodas pierakstīties uz vizīti maijā. Kad pienāk laiks, jaunā ārste saslimst, vizīti pārceļ uz septembri. Un tieši pa vidu tam rodas krīzes situācija.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • krievs

  krievs

  Briviba !!!!dari ko gribi, Europa liela brauc arste kur gribi.ha ha ha,,,,
 • hm

  hm

  Stulbi vecāki ar izlaistu pusaudzi, kas līdz 12 gadu vecumam nemāk zobus tīrīt. Pilnīgi pareiza atbilde no mediķiem, diemžēl tā tas arī ir, ka naktī zobārstu vai kādus papildu pakalpojumus nevar dabūt, te pat ir vecāku teiktais ar to ko uz jautājumiem atbild medicīnas personāls 1:1, viss tika pateiks, izskaidrots, bet noteikti slinkums bija maksāt par maksas pakalpojumu. Ļoti ceru, ka slimnīca vērsīsies tiesā pret šo ģimeni par šādu pazemojumu. Fui.
 • ZzZ

  ZzZ

  Nevar izraut, ja nav piemēroto instrumentu un rentgēna. Tas jau ir bīstami priekš pieaugušā, kur nu vēl 12 gadīgam bērnam.
  Es tikai iedomājos, ja jau 12 gados meitenei izrauj kaula zobu, kāda viņai mutē būs, kad būs 20. Jo kaula zobi sāk augt tikai 6 gadu vecumā, iznāk, ka tas zobs mutē ir maksimums 6 gadi bērnam, bet jau nobojaats tā, ka jārauj. Kauns vecākiem par tādu nolaidību pret bērnu.
  • 20gados

   20gados

   Abas rindas🤭🤭🤭ar protēzi. Paldies "mammu"un "tēti"🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️nav zobu nav problēmu!!!
 • Maija

  Maija

  Viegli jau teikt, lai gaida. Pati esmu gājusi cauri tam, Lieldienās sāka sāpēt tā, ka pa sienām jārāpo, piepampst, zāles nekādas nepalīdz. Labi, ka tad vēl stomatoloģijas institūtā pieņēma rindas kārtībā akūtus pacientus, par samaksu protams. Braucam 100km un izrāva zobu. Esmu pati vainīga protams, ka aizlaists tik tālu, bet ne katrs var atļauties katru mēnesi 50€+ ziedot ārstam,ja vēl ir īre utt. Katrā ziņā, darba dienā savā pilsētā atrastu kādu, kad izrauj gaidot rindā. Bet šeit jau cits gadījums, gribēja bez maksas. Bet nu tā vai tā, zoba izraušana nav nekas tāds, ko ķirurgs nevar izdarīt. Tās sāpes taču ir briesmīgas.
  • ZzZ

   ZzZ

   Nevar izraut, ja nav piemēroto instrumentu un rentgēna. Tas jau ir bīstami priekš pieaugušā, kur nu vēl 12 gadīgam bērnam.
   Es tikai iedomājos, ja jau 12 gados meitenei izrauj kaula zobu, kāda viņai mutē būs, kad būs 20. Jo kaula zobi sāk augt tikai 6 gadu vecumā, iznāk, ka tas zobs mutē ir maksimums 6 gadi bērnam, bet jau nobojaats tā, ka jārauj. Kauns vecākiem par tādu nolaidību pret bērnu.
 • Anna

  Anna

  Lasu komentārus un esmu šokā!
  Dr. Bāganti ir ļoti pretimnākoša! Bija draugam žokļu lūzums, visu izskaidroja, izārstēja, mums tuviniekiem ar par visu informēja, nomierināja! Ķirurgs ir ķirurgs, tas jau zobus neurbj. Un, ja nav, kas uztaisa to rentgēnu zobam, ko tā ārstam darīt? Uz čuju raut? Un ja bez kārtīgas diagnostikas izdara skādi, tad kliegtu vēl skaļāk vecāki!
  Būtu normāls atalgojums, būtu, kas strādā valsts sektorā!
  • Tt

   Tt

   Piekrītu! Paši augšā sev algas tik ceļ un prēmijas raksta, bet par tautu aizmirsuši!!
 • Intas tante

  Intas tante

  Jā, zobu sāpes nav nekas, var tak pagaidīt.. Mhm! Novēlu tam sievišķim tādas kārtīgas zobu sāpes, tādas, ka pa sienām gribas rāpot. Tad redzēsim, kā var pagaidīt!
  Un PSKUS, par ko iesniegums? Kauns par saviem ārstiem?
  Es arī apmeklējot šo slimnīcu, esmu gribējusi ierakstīt ārstu pofigismu, cik lieliska attieksme pret pacientiem. Bez maz, ko atbilkies te un traucē mums visiem
 • N

  N

  Vai tiešām pirms braukāšanas nevar uzzvanīt uz slimnīcu, zobārstniecību un precizēt informāciju? Žēl, protams, ka šāda situācija, bet bērnam taču varēja aizvest par maksu, nevis principiāli sperties uz slimnīcu un pēc tam raudāt internetā
 • Mikele

  Mikele

  Gudrie rakstītāji iedomāties nevar, ka bērnu vecākiem varbūt nebija 300 eur, ko brīvdienā samaksāt maksas zobārstam.
 • Zobārsts

  Zobārsts

  Kāpēc, lai zobārsts par valsts apmaksātajām kvotām strādātu brīvdienās, naktīs? Kāpēc ir jābrūk virsū zobārstiem? Smilšu iela 2, Saima! Visas pretenzijas izsakiet tur!
  Būtu normāls atalgojums, būtu, kas strādā!!!! Netaisos pieņemt kliedzošus bērnus, ar histēriskiem vecākiem par kapeikām!!!! Netaisos strādāt naktīs, zobārstiem arī ir ģimenes un visas tiesības atteikt pacientam, ja viņš vai viņa vecāki izsaka draudus vai kliedz virsū!!!!
  Liela daļa pacientu pieraduši, ka atnāks pie zobārsta, piesitīs kāju un tagad apkārt VIP personai visiem jāskraida!!! Pareizi, ka uzrakstīja iesniegumu policijai! Lai sāk domāt ar galvu nevis mm. Gluteus atrašanās vietu!
  Tādas dusmas uzsit, ka cilvēki neaizdomājas tālāk!!! Valsts maksā kapeikas!!!
 • Opis

  Opis

  Ir gan debīliķi,-skaidri un gaiši rakstīts,kā naktī,negāja runa par naudu,-vienkārši atfutbolēja un tāda sajūta,kā nevienam nav zobi sāpējuši,te akūts gadījums.Trāpīs acī kaut kas,tad arī pēc pieraksta,-tādi jau nu mēs esam "latvieši"-gardi,-vai ne???
  • Atceros

   Atceros

   Opi! Skaidri un gaiši rakstīts, ka piedāvāja maksas pakalpojumu... Pirms apsaukāt cilvēkus, vajag izlasīt visu tekstu! Tādi jau mēs "latvieši" esam - noniecinām citus, kaut paši tekstu nevīžojam izlasīt- Opi!
   • ...

    ...

    Te jau tiešām komentētāji tik nosoda ģimenes rīcību. Un vislabāk man patīk raksta beigas, kad nosoda par to, ka zobārsts jāapmeklē vismaz 2 reizes gadā. Bet to, ka raksta sākumā ir teikts, ka zobārsts tiek apmeklēts regulāri un kāpēc radusies šāda situācija visi ir palaiduši garām???!!!! Gaidīja godīgi uz pierakstu, bet diemžēl nesagaidīja. Mums mazpilsētā ir grūti sagaidīt līdz pierakstam, nevaru iedomāties situāciju kāda ir Rīgā.
    Un tiešām noniecinoša attieksme no iestāžu pusēm, jo visi ka tik atkratīties. Bet arī nepārsteidz.
    Un protams vecāku emocijas asi mainās, kad runa ir par viņu bērnu, pat slimnīca iesniegusi sūdzību policijā, lai tikai novērstu faktu, ka viņi atteicās sniegt palīdzību.
    Stāstam divas puses, bet visi tik redz vienu. Gribētu redzēt kā pārgudrie komentētāji paši rīkotos līdzīgā situācijā.
  • Krixo

   Krixo

   Jā, Opi! Man dēlam bija jāgaida 4 dienas ar lauztu degunu uz operāciju.

   Bet nesen otrs dēls ar pārkostu mēli staigāja 3 dienas. Kas pa to laiku arī bija sadzijus un iekaisusi, ka bija jārauj rēta pa jaunu vaļā, lai iztīrītu.
   Tādā valstī dzīvojam, kur šķiet ka ārsti ir nejūtīgi radījumi... 🙄

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!