“Smalki izstrādāta shēma.” Veselības inspekcijas slēptā vizīte medicīnas centrā “Aurora”

Zvans un aicinājums uz bezmaksas veselības pārbaudi, noteiktas veselības problēmas, sagatavots kredītlīgums par ievērojamu naudas summu. Trīs būtiskākās nianses, par kurām jau pusgadu ziņojuši agrāk akciju sabiedrības “Nokra”, tagad “Aurora medicīnas centrs” apmeklētāji. Martā diagnostikas procedūru apmeklējuši arī Veselības inspekcijas speciālisti, un Ārstniecības iestāžu kontroles nodaļas vadītāja Konstantija Reinfelde “Bez Tabu” informē par atklātajiem pārkāpumiem. 

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Solvita

  Solvita

  Arī es saņēmu zvanu no šīs klīnikas pāris dienas atpakaļ. Esmu visai skeptiska par bezmaksas veselības pārbaudēm, taču sieviete ar kuru runāju bija ļoti laipna. Es nepiekritu vienīgi laika trūkuma pēc, jo visu laiku esmu darbā, taču, kad jautāju, kas seko pēc veselības pārbaudes, man visu izskaidroja. Pastāstīja, ka pati veselības pārbaude ir bezmaksas, taču, ja rodas vēlme vēlāk ārstēties, par to, protams, ir jāmaksā. Un attiecīgi tam tiek meklēta iespēja, ja ir tāda vēlme. Galvenais ir pajautāt un aprunāties, jo klausules otrā pusē sieviete bija atsaucīga un ar vēlmi pastāstīt, kā tas viss notiek. Tāpēc es nesaprotu “lielo” bļaušanu par to, ka iestāde vien āzē un apmāna cilvēkus. Vairums cilvēku redz vien to sensāciju un kritiku, lai gan realitātē ir arī pietiekami daudz citu lietu, par kurām būtu jārunā tik pat skaļi. Galvenā atslēga - runāšana. Pajautājiet sīkāk, tad arī būs skaidrs.
  Skatoties bez tabu vienīgais, ko cilvēki iegūst, ir slikts garastāvoklis un dusmas, ko es varu pieminēt par katru pievienoto sižetu, kuru esmu redzējusi. Ir taču arī labās lietas apkārt, kuras būtu pieminēšanas un runāšanas vērtas
 • Laura

  Laura

  Man jau liekas ,ka veselības dienestam ir smuki samaksājuši. Kā var būt ,ka pēkšņi parādījās atsevišķa firma ? Pirms tam teica,ka nebija pārkāpumu.
  Aurora visu laiku meklē medicīnas speciālistus kopš sižeta Bez Tabu. Tātad viņu sākotnēji nebija. Arī sižetā teikts ,ka arī Aurora piedāvā kredītus un nosaka mistiskas diagnozes no vienkāršiem ķermeņa un kaulu masu aprēķina aparātiem. Bet viss ok ,viss kārtībā !!! "Vaininieks " atrasts.
 • Santa

  Santa

  Man visi šie Jūsu BezTabu sižeti par šo iestādi ir sākušas radīt milzum daudz jautājumu un ļoti negatīvu domu! Jūs nu, jau regulāri veidojiet nosodošos sižetus par šo iestādi, bet reklāmas pauzēs viņus REKLAMĒJIET!!! Es Jums uzrakstīju laikam 2 nedēļas atpakaļ tieši par šo jautājumu ar vēlmi iegūt pasakidrojumus -bet ne Jūsu raidījums, ne TV3 nav pat pacenties man jelko atbildēt -paskaidrot! Kā lūdzu saprast -taisāt 4-5 nososdošoos sižetus ar valsts iestāžu piesaistīšanu, bet paralēli savās reklāmas pauzēs viņus reklamējiet!!!!!!
  p.s. izdzēsīsiet manu komentārui?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!