Skaistumkopšanas salonā smukuma vietā sieviete gūst ķermeņa apdegumus!!!

2 komentāri
Skaistumkopšanas salonā smukuma vietā sieviete gūst ķermeņa apdegumus!!!
Foto: Ekrānuzņēmums

Nedzirdēts gadījums! Tā vietā, lai no skaistumkopšanas salona Rīgas centrā iznāktu daiļa un sakopta, Ķekavas iedzīvotāja pēc fotoepilācijas procedūras gūst pirmās un otrās pakāpes roku apdegumus. Spiesta ārstēties mēnešiem ilgi un rētas, visticamāk, paliks visu mūžu, taču salona vadība atbildību neuzņemas.

Bez Tabu toreiz

Pēc apmatojuma likvidēšanas – pirmās un otrās pakāpes apdegumi Ķekavas iedzīvotāja Iveta kolektīvās iepirkšanās portālā iegādājusies skaistumkopšanas speciālista pakalpojumu un nolēmusi atbrīvoties no liekā apmatojuma uz rokām.

Rīgas centrā veikusi fotoepilāciju, taču, jau iznākot no salona, rokas bijušas sarkanas, ar pleķiem un ļoti sāpīgas. Devusies pie daktera, kura atzinums: sievietei ir pirmās un otrās pakāpes apdegumi. Rezultātā visu vasaru nedrīkst atrasties saulē, jāmaksā par ārstniecību, zālēm utt. Lūgusi salona vadību kompensēt izdevumus, taču saņēmusi atteikumu.

Foto

Salona vadība taisnojas, ka sieviete pirms vai pēc procedūras atradusies saulē, par ko neesot informējusi speciālistu, kurš veica fotoepilāciju, tālab šādas problēmas radušās.

Iveta gan noliedz, ka atradusies saulē, visticamāk, problēmas radušās, jo procedūru veikusi nepieredzējusi salona darbiniece, kura tobrīd vēl tikai studējusi.

Par notikušo ziņojusi Veselības inspekcijai un Patērētāju tiesību aizsardzības centram!

Video

Bez Tabu tagad

Kliente gatava tiesāties! Pagājušās vasaras šausmu stāsts Ivetai pamazām sāk piemirsties. Šovasar cītīgi tver saules starus, lai varētu nosauļot rokas un tādējādi mazināt apdeguma pēdas, kas radušās pēc fotoepilācijas procedūras un ir saskatāmas joprojām.

Skaistumkopšanas salona darbinieki visa gada laikā ar Ivetu tā arī ne reizi neesot sazinājušies un nav arī atvainojušies. Kad raidījums Bez Tabu sazinās ar salona vadītāju, viņa no intervijas atsakās.

Foto

Veselības inspekcijas pārstāve atzīst, ka, veicot salonā pārbaudi, tika konstatētas vairākas neatbilstības, taču, veicot atkārtotu pārbaudi, tās tika novērstas. Kālab pēc skaistumkopšanas salona apmeklējuma var rasties apdegums, varbūtību esot daudz. Par pārkāpumiem salonos Veselības inspekcija šogad vien ir saņēmusi divus iesniegumus. Viens jau izrādījies pamatots.

Iveta no fotoepilācijas procedūrām tomēr nebaidās un ir gatava tās veikt atkal, taču salonu gan izvēlēsies rūpīgāk un atlaižu kuponus vairs neizmantos.

Par veselībai nodarīto kaitējumu iesniegusi prasību tiesā un cer piedzīt kompensāciju no salona vadības. Kad notiks tiesa, pagaidām vēl neesot zināms.

Video

2 komentāri