“Sieva no sāpēm ģība, bet ārsts atteicās saukt ātro palīdzību!” Ziņo par iespējamiem pārkāpumiem Madonas slimnīcā

Ātrā palīdzība nogādā sievieti Madonas slimnīcā pēc sūdzībām par spēcīgām sāpēm pakrūtē. Ārstniecības iestādē pacientei veic izmeklējumus, kuru rezultāti vēsta par operācijas nepieciešamību. Sievietes dzīvesbiedrs ir sašutis par Madonas slimnīcas ārsta attieksmi, kurš, kā stāsta pacientes tuvinieks, esot licis operējamo sievieti nogādāt slimnīcā Rīgā pašu spēkiem.

Atpakaļ uz rakstu

32 komentāri

 • lii

  lii

  Madona s slimnīcas ārsti ir ļoti bieži izcēlušies ar negatīvo.Pateicotiies Bez tabu-tiekam pie skaidrības.Paldies viņiem.
 • Made

  Made

  vispār jau šad tad retu reizi uz Madonas slimnīcu atlido helikopters.Laukums tam ir izvedots.
 • Sintija Zeltiņa

  Sintija Zeltiņa

  Bauskas slimnīcā ļoti laipna attieksme pret pacientiem ?
 • ance

  ance

  Lieciet mierā dakteri Aleksandrovu.Mūsu pacienti ir tik kaprīzi,ka viņi bez kašķa dzīvot nevar.Lai visiem būtu tāds dakteris,kā Aleksandrovs.Mēs riet mākam.Arī raidījumam 'Bez tabu',izskatās,ka jāmācās korekti pasniegt informāciju.Kāds te sakars dakterim ar deputātu.Sviests.
 • Edite Luika

  Edite Luika

  Riebjas lasīt.Kas mazajās slimnīcās ārsti ir sliktāki par Rīgas?
 • LoLFail

  LoLFail

  Madonas slimnīca kārtējo reizi izceļās. Dažiem darbiniekiem tur tiešām ir problēmas ar saskarsmes kultūru.
  Un tāda veida operācijas veic Jēkabpilī. Priekš kam uz Rīgu bija jāsūta, nesaprotu.
 • Madara Starka

  Madara Starka

  Tukuma slimnīcā 8.janvārī nonāca mans opis ātrā palīdzība konstatēja plaušu karsoni nezinu kādi izmeklējumi tika veikti bet turpināja stastīt ka plaušu karsonis viņš gulēja terapijas nodaļā.10.jūnijā viņam ievietoja katetru kājā un zāles laida kājā.11.janvārī no rīta man paziņoja ka opis miris ekspertīzes slēdziens nosprostojusies asinsvadi.kāja esot sakusi mainīt krāsu,ekspertīzes veicēja prasīja vai mājās to nebijām ievērojuši,teicām ka nē bet galvā doma-slimnīcā viņš nestaigāja viņam mainija pamperu un kaa arsti to vareja neieverot.
 • Krt.

  Krt.

  Kads sakars vispar tam kur šis arsts ir stradajis un kads deputats vins ir bijis.ja runa iet par medicinu tad nejauksim visu kopa.ne jums kadam ir tiesibas vinu nosodit un es varu teikt tikai labako par Aleksandrovu.vins man ir loti palidzejis ar manu slimibu.ne jus tur stradajat ne jums spriest par vina ricibu.neskauziet citiem bet ejiet macities par arstiem nevis maxima kastes cilat bez izglitibas.un pa tukso mutes virinat .driz vispar varesiet braukt uz rigu un stundam sedet uznemsana un gibt cik sirds karo.
 • vērotāja

  vērotāja

  Ko tad mēs latvieši ēstu ja nebūtu mediķu,pedagogu un policistu,nebūtu sensāciju.Žurnālistam vajadzētu zināt ka Madona nav reģionālā slimnīca.Un vai runa bija par ārstu vai par senu deputātu laikam jau vienalga ka tikai sensācija.
 • Kristīne Zvejsalniece

  Kristīne Zvejsalniece

  Man šis pat ārsts ar tādu pašu diagnozi lika paņemt kredītu bet tiku atvesta otro reizi ar akutam sāpēm....es protams atteicos no kredīta un teicu ka braucu mājās un gaidu nākamo lekmi...manuprāt tā ārsts nedrīkst teikt pacientam
  • Kristīne Zvejsalniece

   Kristīne Zvejsalniece

   Beigās tomēr izopereja bet ar tādu negribēšanu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!