“Rādīju zīmi, teicu, ka ir astma!” Valmierietis bez sejas aizsega “saķeras” ar apsargu un pārdevējām

Valmierietis Andris Edgars, iepērkoties vietējā tirdzniecības centrā “Valleta” esošajā veikalā “Mego”, piedzīvo konfliktu ar veikala apsargu. Un valmierietis uzskata, ka apsargs šajā situācijā ir rūgti kļūdījies.

Atpakaļ uz rakstu

36 komentāri

 • ja

  ja

  man ir psihiskie traucejumi (neesmu aita), tadel, es nekur un nevienu reizi nelietoju so nedefinetu dreskoda priekmetu...
 • Krišjānis Kariņš

  Krišjānis Kariņš

  Nu vispār tas zilās lupatas baigi smok nost. Man pašam ir iegādāts normāla ar ko var paelpot un vēl ir sejas vairogs kas ir ērts. Zilās lupatiņas vajag aizliegt ar likumu.
 • Lolita

  Lolita

  Latvija ir vienīgā valsts, kur astmas slimniekiem pieprasa lietot sejas masku.

  Ar to zilo plastmasas masku pat veselam cilvēkam ir grūti elpot.
  Auduma maska ir daudz ērtāka - bet tā vairāk kā dekorācija uz sejas, neko īsti jau nepasargā.
  Vairogs officiāli ir jālieto kopā ar sejas masku, jo viens pats tas vairogs neko nedod.
 • Mirdza

  Mirdza

  Ja mediķi teica, ka jāvelk maska tad tā arī ir jādara. Pati dzīvoju bez plaušas jau 69 gadus, masku esmu vilkusi kopš sākumskolas, nav bijušas problēmas.
  Žēl noskatīties uz tiem, kas nevelk maskas. Pētījumi norāda, ka masku nevelk tikai cilvēki, kas nav izglītoti. Tāpēc es masku valkāju, jo apzinos, ka mans 83IQ ir augstāks nekā tiem, kas masku nevalkā.
 • Tamara

  Tamara

  Ja ar masku ir grutak elpot astmatikiem. Es piemeram censos atrak iepirkties veikala un aiziet no veikala. Bet kad biju pieniemsana pie aneirologa, gaidot rindaa divas stundas pec pierakstas un ejot kabinetaa, man naska noskideja no deguna, man bija parmests ka maska neveicina astmu un ja es nepildisu MK noteikumus- " Jus iziesiet no kabinetaa araa" ".
 • Ineta

  Ineta

  Apsargi un pārdevējas pretīgi palikuši,piesienas pircējiem.Kovids ir pvo afēra ,nav jābaidās ka nu visi nomirs no kovida,apskataties gaismas tīmeklī jūtūbē 11 gadus vecu panorāmas sižetu par cūku gripas afēru ko pvo toreiz darīja,panorāma mainījusies pašlaik ir pvo stabule,smieklīgi.
 • Nezinams

  Nezinams

  Ps ja nevar nēsāt masku nesa aizsargu plastmasas sejai. Ir nopērkami gan galva velkam gan tāds tips ar kājiņām kas līdzīgas brillēm kas aizsedz degunu un muti. Nevelc masku velc vairogu priekšā degunam un mutei i nebūs jabruk virsū. Var ērti paelpot.
 • Arnis

  Arnis

  Esmu asmātiķis, diezgan smagā formā, strādāju 13h ar masku, nekādu problēmu. Jaunietim Vnk atrunas lai nebūtu jānēsā maska
 • Taisnība

  Taisnība

  Citās valstīs astmas slimnieki maskas nelieto.Tas ir brismigi,kad tā jau trūkst gaisa un vēl maska😡 dot Dievs nevienam neslimot ar astmu😒
 • Dina

  Dina

  Piekrītu šim puisim, man arī ir astma un līdz ar to caur masku grūti elpot, bet daudzos veikalos pārdevējiem ir vienalga par, to kaut vai tev ir no ārsta zīme
  • Lija

   Lija

   Man arii iir aarrsta izzinja,kaa astma,paraadiiju darbaa,bet vaditaja vienalga liek staigaat 11 stundas darbaa vairogaa,kaa visiem,taa man,bet ja leekme buus,kurs buus vainiigs?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!