Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Profesore: Latvijā Covid-19 saslimstību vilnis ir vēl tikai priekšā no ārzemēm atbraukušo dēļ

Vai esam sasnieguši Covid-19 pandēmijas augstāko punktu un turpmāk viss ritēs uz labo pusi, vai arī tomēr Latvijā sagaidāms jauns saslimstības vilnis – lūk, šie ir jautājumi, kas nodarbina vairāku iedzīvotāju prātus. Un, aplūkojot Eiropā fiksētos skaitļus, situācija ne visur ir tik stabila.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Malda Freiberga

  Malda Freiberga

  Jā, traki gan un apdraudoši visai sabiedrībai, ka šos pasaules vieglprātīgos klaidoņus pārveda Latvijā, lai tie tagad bizenētu pa visiem veikaliem un visur citur, kur tikai durvis vaļā un ievazātu to nāvīgo vīrusu no Pasaules. Tiešām Dieva sodība tiem, kuri noslogo mediķus, izšķiež mazās Latvijas līdzekļus.
  • Inta Bankava

   Inta Bankava

   Kāpėc klaidoņi,katrs darbu meklē tur kur viņam to piedāvā ,vai labāk būt bomzim,ja Latvija nevar nodrošināt ar normālām algām,pensijām.Nevajaga nosodït cilvēkus kas nokļuvuši neapskaužamā situācijā ,ir teiciens bumerangs atgriežas
 • Viņa

  Viņa

  Un rodas jautājums Valsts Vadībai.
  Vai Jūs vadījāties pēc, visiem jau iepriekš paredzēta, scenārija , lai tā nenotiktu?
 • Odrija

  Odrija

  Zinu veselus 3 cilvēkus, kuri atbrauca mājās ar pēdējiem reisiem. Uztaisīja analīzes, visiem negatīvas uzvto momentu, kas saprotu ir loģiski, jo simptomu nav. Pateica, esam veseli un staigā apkārt. Nekādā 14 dienu pašizolācijā nesēž. Īstenībā bēdīgi :(
 • Lita

  Lita

  Bet kas sekos aiz tā teiktā vārda"pagaidām"???Var jau redzēt viņu sejās satraukumu un bažas,ka viss aizies bezkontrolē kaut kad,jo būsim reālisti-mirs cilvēki,jā daļa izdzīvos,bet vai pēc tam izdzīvojušajiem nebūs problēmas ar plaušu veselību!?
 • Krāns

  Krāns

  Varbūt nav vainīgi atbraucēji?liela daļa no viņiem pašizolējas. Un vīrus Latvijā jau tika ievests tad, kad robežas vēl nebij slēgtas.
  Nevajag tagad kurināt naidu starp atbraucējiem un pārējo tautu. Bet ja tik ļoti gribas meklēt vainīgos,tad meklējiet tos tajos bezatbildīgajos vecākos, kuri atļauj saviem bērniem joprojām pulcēries uz nodarbībām, pulciņiem un citām sanāksmēm. Kā arī vainīgi ir tie, kas atbrauc un neievēro karantīnu mājās.
  • Latviete

   Latviete

   Nopietni? Tu pats sevi dzirdi??? Latvijas latvieši sēž mājās! Savās darba vietās! Jūtās izolēti
   Ievēro visus nosacījumus! Atbildība pret sevi, savu ģimeni un valsti! Savukārt atbraukušie vieglas dzīves tīkotāji steidz skrien uz veikaliem iegādāt kārtējos aliņus!!! Ko tad darīs 14 dienas karantīnā?! Visu to pašu kā ierast Anglijā. Ne tā?! Tas viss notiek redzami! Tepat katra degungalā! Un visiem tas ir skaidrs!
  • Es

   Es

   Un ko naidot- tie lohi ( izņemot tos +/- 10% kas reāli atradās studijās, darbā vai citu iemeslu pēc) kas skrēja jo varēja pa lēto , tas nekas ka visur tika brīdināts u.t.t Un kad aizbliež robežas- ņaud cik viss dārgi- ibio , simtiem aizskrēja uz Itāliju jo bija lētas biļetes kad viss sākās- ignorējot visu.... tagad varoņi valkājas pa ielām- jo DIEMZĒĻ IR TĀDA SUGA KURI GUDRĀKI PAR CITIEM... BET TICU KARMAI!
 • Es

  Es

  Nevajag salīdzināt ar Itāliju. Tur marta sākumā tieši Bergamo uzsprāga un nodega ķīmiskā rūpnīca. Kas no turienes pacēlās gaisā? Tikai dūmi? Kapēc par to nerunā? Un nevuens nezin tak kas atnācis pie mums. Izpētiet paši, un nesalīdzinat ar Itāliju. Neviens nenoliedz koronovīrusu, bet vai vis ir SARS?
  • Es

   Es

   kārtējais trollis... un kas tad Ķīnā , kāds rīsu laukā toksiski nopirdās?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!