“Personāls izturējās kā pret suni!” Ģimene vaino Valmieras slimnīcu tuvinieces fiziskā un emocionālā iespaidošanā

Ģimene vaino Valmieras slimnīcas personālu tuvinieces bojāejā – mirušās sievietes ģimenes locekļi stāsta, ka 70 gadus veca sieviete rupji apsaukāta, raustīta un fiksēta pie gultas. Tāpat tuviniekiem esot aizdomas par nepamatotu medikamentu došanu, jo pēc zāļu lietošanas sieviete kļuvusi vārga.

Atpakaļ uz rakstu

31 komentārs

 • Anita

  Anita

  Ļoti žēl sievietes! Sirds lust skatoties šo visu! Lai vieglas smiltis tev!
  Atmaksa nāks visiem! Mums dzīvot tālāk un atcerēties visiem savus mīļos ar gaišumu sirdis!
 • Īrina

  Īrina

  Lasot šo asaras birst. ARĪ man bij līdzīga situācija. Vienmēr ar rūgtumu atceresos arī es šo slimnicu😪
 • Soketa
 • Karma

  Karma

  Ar steigu nomainīt slimnīcas vadību, tad varbūt kaut kas mainīsies! Citādi tāds čūsku midzenis savairojies pa dauudz!
  Nabaga cilvēku, varu iedomāties kas viņiem ir japacies, dēļ tāda Briesmīg personala attieksmes
 • Ccc

  Ccc

  Vispār, ja tā skatās reāli, te ir koks ar 2 galiem. Veci cilvēki ļoti bieži savu pēdējo dzīves soļu posmā uzvedas dramatiski, neapzināti, agresīvi.. Jo vairāk vai mazāk, daļai tomēr ir demences noslieces. Ir gadijumi, kad personālam tiešān ir jārījojas skarbāj.. Piesienot utt. Jo večuki reizēm arī apdraud gan sevi, gan citus blakus. Un te jau zin tikai pats personāls,kas reāli notika... Mēs te varam tikai spriedelēt.
 • Vera

  Vera

  Ja tu Valmieriete nezini patiesibu, ka viss bija, tad neraksti savus jelos komentarus. Kur tik debila vari būt!
 • Valmieriete

  Valmieriete

  Tas ir vienas puses viedoklis. Nedomāju,ka slimnīcas darbinieki tīši gribētu kādu nozāļot vai sist,vai vienkārši fiksēt-izklaides dēļ?cilvēki attopieties!vai tiešām jūs domājat,ka veco sievieti bez nekāda iemesla kāds ņemtu un fiksētu-tš teikt vakara izklaidei?absurds!bet vieglšk jau ir meklēt vainīgos citur,kad varbūt pašu sirdsapziņa mazliet grauž,ka nespēja mammu pienācīgi aprūpēt un kad nu gāja uz grunti,tad sāka kaukt un meklēt visur kādus vainīgos!!! Vai tiešām jūs cilvēki uzskatāt,ka ārsts varētu cilvēku nozāļot?darīt nav ko!jābrīnās par sabiedrības aptumšoto skatienu uz situāciju! No otras puses-varbūt beidzot uz slimnīcu tik bieži vairs nebrauks tie ļaužu bari,kas nepārspīlēju gadu desmitiem nav par sevi rūpējušies un bijuši pie ģimenes ārsta pirms 20 gadiem,un tad pārmet ārstiem?ka viņu veselības stāvokli nav iespējams uzlabot vai glābt dažu dienu laikā! Paldies,ka mums vēl ir mediķi par spīti sabiedrības briesmīgajai attieksmei!
 • Valmieriete

  Valmieriete

  Daktere kļūdījās nosaucot nodaļu, aprūpes nodaļai ar šo gadījumu nav nekāda sakara. Bet cilvēki, kuri komentē,nevērtējiet visu slimnīcas personālu un to attieksmi pret saviem pienākumiem ar vienu mērauklu! Ļoti skumji paliek,kad to visu lasi. Protams,medicīnā vajadzētu strādāt cilvēkiem,kuriem tas ir aicinājums,ne tikai naudas pelnīšanas vieta. Bet,diemžēl, ir tā,kā ir.... par aprūpes nodaļu, kura ir piesaistīta paliatīvajai nodaļai, varu teikt tikai to labāko, personāls iejūtīgs ,daktere pretimnākoša, pacienti tiek uzklausīti, piederīgajiem viss tiek izskaidrots. Bet ir tuvinieki, kuri nevēlas neko uzklausīt,jo viņiem liekas, ka tikai viņi zina,kā vajag ārstēt,un,ka viss ir slikti. Bet ir taču tad iespēja to darīt mājās. Protams,ka vainas ir dažādas,un cilvēkam gados to nav mazums un daudzas progresē strauji. Tas katram cilvēkam ir individuāli, un ar garīgo veselību arī visiem nav vienādi. Un nesakiet,ka "roka roku mazgā" , tie varbūt ir atsevišķi gadījumi, bet noteikti tas neattiecas uz sanitāriem, viņus tak vieglāk atrast nekā ārstus,vai māsas. Un, protams,liels paldies tiem darbiniekiem,kuri šajā darbā ieliek sirdi un dvēseli, lai palīdzētu sasirgušajiem, nedomājot par to kas man par to būs!
 • Alise

  Alise

  Pa terapeitiem nav pirmā dzirdēšana! Tur tas ir normāli! Tā arī notiek infektoloģijas nodaļa, tur vismaz atlaida tādu sanitāri ka rupji izturējās pret pacientiem! Žurku midzenis
 • Vienalga.

  Vienalga.

  Ha, nav prīmā reize, ka dzirdu par to, ka Vidzemes slimnīcā izturas pretīgi.. Pie velna, ja personālas negrib redzēt šādus cilvēkus, un negrib viņus normāli aprūpēt, tad lai iet prom no darba, nevis strādā tikai tāpēc, ka nav kur iet. Kā var nesaprast, ka cilvēkiem tā jau iet grūti un aizbraucot J slimnīcu Tev vēl atļaujas piesiet pie gultas un runāt stulbi pretim.. Bet nu, es zinu ka bumerangs nāks atpakaļ un viņam, kas nodara veciem cilvēkiem pāri, nāks atpakaļ... 😊 Protams, ka nekad dzīvē personāli neatdzīsies par to, tikai pārspīlēs vēl vairāk... Lai tas personāls padomā, vai viņai patiktu, ka pret viņas ģimeni tā izturētos.. Kauns, kauns, kauns. 💪

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!