Pēc ilgstošas sejas maskas valkāšanas var rasties ādas problēmas

Sejas maskas kļuvušas par mūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu, jo pasargā no inficēšanās ar vīrusu, taču, kā novērojuši speciālisti, daudziem tās rada ne tikai diskomfortu, bet arī ādas problēmas.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • man vienīgā

  man vienīgā

  problēma no 12h staigāšanas ar masku ir aizsvīdušas brilles un acis diezgan sausas palikušas. graužas. iepilinu pilienus ir ok. Pumpas nekur nemetas.
 • Mediķis

  Mediķis

  Sutku strādāju nodaļā. Vienīgā problēma ir no maskas malām iespiestas svītras un ausij noberzts. Vēl šad un tad parādās apsārtums uz sejas. Dzīvi esam. Dzīvības glābjam. Bet mums jau tās maskas ar filtru. Grūtāk tiek kuriem auduma lupatas. Paliek mitras un kas tur vēl jums ir pēc 10min uzlikšanas kad uz veikalu jāaiziet. Muns ārstiem vieglāk. Tas nu skaidrs.
  • Dana

   Dana

   Tev kā mediķim vajadzètu zināt ka ne visiem cilvekiem ir vienāda sejas āda... citam pumpas ātri sametas no maskām
  • pumpiņas
 • Maija Spiesecke

  Maija Spiesecke

  Tieshi no arstnieciskajäm veidojas ädas alergija. izärdiet kaut vienu sho masku. Tädus brinumus ieraudzisiet iekshä. Gan agro materiäls, ko lieto därzä ,kad salnas pavasari , uz augiem, Gan materiäls.ko lieto vejjaku sushanai, Un ari gumija grauzh auss ädu. Tä kä vinas nav domatas iekstelpäm, gan strädäjot laukä. kas aizsargä no veja, aukstuma un visädiem putekliem.
 • Ese

  Ese

  14h dienā strādāju lielveikalā. Auduma maska. Dzīva sveika vesela. Nekas nav izkaltis vai aizkaltis. Izkalst, ja ir gumijotā maska kura neelpo. Audums ļoti labi elpo. Nav nekas mitrs. Nevaig melus izplatīt.
  • Bagijs

   Bagijs

   Nu nez sapirku aptiekā maskas un no tām zods pumpās un noez... bekad pat pusaudža gados nav bijušas tādas pumpas kā tagad

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!