“Pat apdedzināts barības vads!” Neapzinoties sekas, cilvēki slimības cenšas ārstēt ar ēteriskajām eļļām

Arvien biežāk parādās informācija par gadījumiem, kad cilvēki ēteriskās eļļas lieto neatbilstoši noteikumiem. Daļa no tiem beidzas pat ar nonākšanu mediķu aprūpē. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – kļuvis populāri veselības problēmas ārstēt ar ēterisko eļļu palīdzību. Nereti cilvēki tās uzziež uz ādas vai pat lieto iekšķīgi.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Agnese

    Agnese

    Protams, ja cilvēki lieto letās ēteriskās eļļas terapijas eļļu vietā, tad sekas nav paredzamas. Parastās ēteriskās eļļas ir pilnas ar augu tauku un sveķu atlikumiem, sintētiskām aromvielām, pildmateriālu un emulgatoriem. Šādas eļļas lietot kā terapijas eļļas var graujoši sabojāt veselību uz mūžu. Cilvēki gadu tūkstošiem lietoja pilnīgi tīras augstvērtīgas ēteriskās eļļu essences medicīnā, nevis kaut kādas smuki smaržojošas sintētisku vielu pilnas pudelītes saturus, kur tikai ar vārdiem uzrakstīts, ka ir 100% tīras ēteriskās eļļas. Pārsvarā jau cilvēki nezin, ka ēterisko eļļu ražotāji drīkst rakstīt uz pudelītes 100% tīras, lai gan iekšā varbūt ir 10, vai 35, vai 56% ēteriskās eļļas un pārējais ir vienkārši kaut kāds mistrojums. Šadas eļļas īstenībā jau pēc 30 minūšū ieelpošanas jau var atstāt nelabojamas sekas organismā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!